2017 Şubat Anneleri

Cnm benmde sabahtan ziyade aksam cok oluo.. Bir garip benmki..

Sonundaaa :)
Ay üzülsemmi sevinsemmi bilemedim ama kendime bi eş buldum sonunda.
Biz tersiz sanırım :)
Benimde ikindi başlıyo sahurda devam ediyo.
Doktor bile şaşırdı sabah olmayıp akşam olmasına.
Öyle bende düşünüyodum bi benmiyim böyle diye.
Seni takipteyim artık :)))

ben açken de yedikten sonra da mide bulantısı yaşıyorum. ayrıca kasık ağrısı solda olanlar oğlan demişler. kızlar benim iki tarafımda sancılı. ne olcak şimdi? :KK48: bu ramazan inşaallah firesiz oruçla bitireceğim. o yüzden benim için biraz daha zor bu bulantılar. inşaallah az kaldı. :KK34:

Ay canım maşallah yaa.
Ben tek 3 gün tuttum sonra doktor yasakladı.
İdrarda keton çıkınca, 2 saatten fazla aç kalmam yasak.
Ne özendim sana bak şimdi.
Oh hiç borcun birikmedi ne güzel.

Günaydın kızlar :KK54:
Ben akşam yemeğinden sonra 21.00 olmadan bayılmış oluyorum.:KK33:
Yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum.
Ne olecek bu uyku böyle yahu, gözlerimi açamıyorum:uykucu:

Sonundaaa :)
Ay üzülsemmi sevinsemmi bilemedim ama kendime bi eş buldum sonunda.
Biz tersiz sanırım :)
Benimde ikindi başlıyo sahurda devam ediyo.
Doktor bile şaşırdı sabah olmayıp akşam olmasına.
Öyle bende düşünüyodum bi benmiyim böyle diye.
Seni takipteyim artık :)))
Ayyy bende cok sevindim benim gibi olduğunaa..

Bende senin gibiyim ikisini kaybettim bu ucuncu olacak insaAllah dun drlar beni korkuttu biraz develtteki dr bos gebelik yasiyosun alincak dedi bana oysaki ben ozeldeki dra gittimde vajinal usgde keseyide bebegide drla gormustuk dedim detayli usg ye yolladi beni ordaki dr ustten keseyi gordu daha kucuk dedi bos gebelik demek icin cok erken dedi erken gebelik takibi yapilicak dedi 5+2 gorunuuo suan dedi bende kostum ozeldeki dra drumu anlattim ve bana korkulcak bisi olmadini ustten once kese sonra bebek gorunir dedi ve kan degerlerimin oldukca iyi oldugunu hatta keseyide bebehide gordugumiz icn boule bi olasilik olmadini birde egrki ustten gorunduyse bu guzel bisey ilerleme var demektir korkmana gerek yok dedi yani devlete kalsa gittiudi bebegim neyseki subat annesi olacagim bende rabbim kimseye kaybetme korkusinu dahi yasatmasjn hepimize kucaklamayi nasio eylesin insaAllah :KK66:

Ay insanlar ne şom ağızlı yaa.
Azcık ağzınızı hayra açın demi.
Höt höt konuşuyolar.
Karşındaki de insan, ne umutla gelmiş.
Tam sopalık öyleleri

Günaydın kızlar :KK54:
Ben akşam yemeğinden sonra 21.00 olmadan bayılmış oluyorum.:KK33:
Yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum.
Ne olecek bu uyku böyle yahu, gözlerimi açamıyorum:uykucu:

Daha çok yeni tatlım normal.
Ben de 7. Haftaya kadar orda burda sızdım hep.
Hala da çok değiştim sayılmaz ama daha kontrol edebiliyom kendimi

Yok canım benimki geç döllenme.
Yani son adetim 22 nisan.
Yumurtlamam 4-7 mayıs arasında olması gerekirken 14-17 mayısta olmuş.
Oyüzden sat'a göre hesaplayınca doğru çıkmıyo.
Şuan 9+6 olması gerekirken 8+3.
Adetlerim düzensizdi onla alakalı bi durum.
Anladım,nolacak ki birkaç gün öne geldi doğum tarihin başka bi durumu yok dimi geç döllenmenin?

Canım ultrason da bi iki gün şeyden oynuyo sanırım ultrason 28 günde adet gormeyi baz alıyor galiba ama mesela ben 29-30 günlerde fln adet oluyodum değişiyordu bi iki gün o yüzden sanırım ultrasonda oynuyo ama devlet hastanesinde niye o kadar oynadı benim anlamadım :)
Ben birinin yorumunu görmüştüm hastanelerdeki cihazların kontrolleri 5-6bini buluyormuş bu sebeple devletteki cihazlar belki eski ama bakımları günü gününe yapılırken özel hastaneler süreyi uzatıyorlarmış yanı 6 ayda birse kontrol özelde senede 1 yada daha uzun ben hiç gitmedim devlete ama onların cihazları daha güvenilir diye biliyorum aklında bulunsun,sana tam olarak ne demişlerdi?

Anladım,nolacak ki birkaç gün öne geldi doğum tarihin başka bi durumu yok dimi geç döllenmenin?

Yok çok şükür.
Yani utrasonda göründüğü için artık tah.doğ.tar. sıkıntı yok.
Belki zamanla bir iki gün yine oynar ama en son 12.hafta netleşir dedi doktor.
Amaan sağlıklı olsun da.1-2 gün çok da önemli değil.

Yok çok şükür.
Yani utrasonda göründüğü için artık tah.doğ.tar. sıkıntı yok.
Belki zamanla bir iki gün yine oynar ama en son 12.hafta netleşir dedi doktor.
Amaan sağlıklı olsun da.1-2 gün çok da önemli değil.
Aynen hayırlısıyla gelsinler,sağlıkla inşallah :dua:

Ay insanlar ne şom ağızlı yaa.
Azcık ağzınızı hayra açın demi.
Höt höt konuşuyolar.
Karşındaki de insan, ne umutla gelmiş.
Tam sopalık öyleleri
Sorma yaa ben lekelenmeyle gittigimde bi doktor 'neden agliyosun?' dedi 'kan gordum korkuyorum' diye agliyorum dedim. 'aglama demek ki dusuk olcak, kanamaya atmaya baslamis, hic aglama cok normaal' deyiverdi. Resmen dangalak. Ben zaten titriyorum, agliyorum, mantikli dusunemiyorum sen gelmis bana hic aglama cok normal diyosun.

Oncelikle yeni katilanlara hosgeldin diyorm kizlar dr um onemli degil desede merak icindeyim kahverengi akintim var 1hafta once vardi sonra kesildi simdi yine var acaba benim gibi az az leke seklinde de olsa kahverengi lekelenme yasayan var mi dr ilactan olabilir hormon sonucta dedi progeston ve folic kullaniyorm ama kafama takilmiyor da degil
Kahverengi akıntı normal ama vücudunun sana çok yoruldun mesajı yat dinlen olursa dedi doktorum. Çok mu hareketlisin?
Merhaba arkadaşlar bende şubat annesi olacağım inşallah, defalarca tedavi 3 aşılama, 2 tüp bebek tedavisinden sonra 3. Tüp bebek tedavisine hazırlanırken hamile olduğumu öğrendik şuanda 8+3 günlük hamileyim ama benim bulantılarım cok cok fazla heryediğimi cıkarıyorum, su dahi içemiyorum doktorumm 3 değişik bulantı ilacı verdi fakat hiçbir işe yaramadı. O kadar halsiz düştümki dayanamadım dün gece serum taktırdık sadece o anlık bulantım kesildi eve gelince yine aynı, benim gibi olan varmı aranızda ??? Bebeğime bişey olcak diye cok korkuyorum
Hayırlı olsun canm

Sorma yaa ben lekelenmeyle gittigimde bi doktor 'neden agliyosun?' dedi 'kan gordum korkuyorum' diye agliyorum dedim. 'aglama demek ki dusuk olcak, kanamaya atmaya baslamis, hic aglama cok normaal' deyiverdi. Resmen dangalak. Ben zaten titriyorum, agliyorum, mantikli dusunemiyorum sen gelmis bana hic aglama cok normal diyosun.

Empati sıfır.
Tamam paniklemek hoş değil ama sen azarlayınca da keyfim yerine gelmiyo yani.
Ben de kasık sancısından gittim.
Nevar ne bağrıyon diye bana bağrıyo.
Dedim sancım var, naapiyim ne bekliyosunuz.
Allah iyi insanlara denk getirsin canım.
Merhametsizlerden uzak tutsun.

Merhaba kızlar Allah izin verirse bende şubat sonunda tekrar anne olucam şuan 6+1 günlük hamileyim ve bugün inşallah kalp atışlatını duyucam çok heyecanlıyım

X