2017 Şubat Anneleri

Mrb herkese. Artk bakıyomda o zorlu kış günleri ne çabukda geçti kimse pek bakmıyo buralara. Bakanda okuyup geçiyo. Sanırım bebişler büyüdü daha çok yorucu geçiyo. 6 ayımız bitti bizimde pztesi aşımız olucak 6. Ay aşısı olanlar nasıl geçti? Kızlar benim kuzım memeyi reddediyor ya uykulu zor emiyo. Bide dün emzirmek istediğim an midesini bulandırdı. Çok üzüldüm;(.
Birde benim kızımın herşeyi tuhaftı şimdide dişi :) dişi çıkan bebişler hangi diş nerden çıktı komik bi soru ama bizim kızın sağ taraftaki çene dişi çıkmış gibi. Gibi değil çıkmış çıkmış

Günaydın annisler.. Yine bol bol dokturmussunuz 10 sayfayi okuyamadm heee
Öyle güzel bir duygu ki doğduğun güne içindeki minişinle başlamak..Rabbime şükürler olsun..
Geçen sene bugün paylasmisim (duygusallastim) oglusum simdi kucagimda dogum gunu kutluyoruz

Bizim daha diş yok ama alttan 2 diş çıkarmış önce sonra üstten 2 diş.

Doğru anne sütü suyu karşılıyor ancak şu durumlarda ,
1. Aşırı terleme
2.anne sütü azalması
3.ishal. bunlar dan kaynaklı su ihtiyacı olabiliyor cnm çünkü sıcaklar da var su ister vücut.
Canım stüm felaket azaldı ya resmen 1 dakka bile içemiyor diğerine geçiyor sol memem 1 dkkadan bile az içiyor ağlıyor içmek istiyor sıkıyorum gelmiyo günde en az 3lt su içiyorum birde su süt yapar diyorlar ama resmen gelmiyo çok üzgünüm doktor ek gıdaya başla dedi ama mama da versem oğlum süt içmek istiyor

Herkes önünden yesin dücen böylelerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…