2017 Şubat Anneleri

Kizlar sizce semt polikliniginden kadim doguma randevu alip gitsem, direkt hamileyim desem o testleri ister mi? Yoksa acikca burda testleri yaptirmak istiyorum mu demeliyim?

Ben hcg leri poliklinikte yaptırdım 20 liraydi. Ama diğer testleri Dr özelde ama kendisi diyor dışarda yaptirabilirsin diye oglumda öyle demişti bunun için daha hiç gitmedim Dr.

Ben de bugün doktora gittim ultrasonla baktı, keseyi gördük :)

Ama hcg falan istemedi kalp atışları duyulduktan sonra istiyormuş testleri. Bayramdan sonraki salı tekrar gideceğim kontrole, o zaman yaptırabilir belki.

Ama hcg falan istemedi kalp atışları duyulduktan sonra istiyormuş testleri. Bayramdan sonraki salı tekrar gideceğim kontrole, o zaman yaptırabilir belki.
Gözün aydın canım keseyi gormussun darısı kalp atışına. Tam kan sayımı idrar testi vs yaptırıyorlar herhalde. Oglumda öyleydi. Salı görürsün artık minnak fasulyeyi. Ben cumartesi randevu bugün yer yoktu kaydiramadım

Zaten bizimki baya küçük görünmüyor, cumartesi sen görebilirsin belki :)

Dr bana sadece folik asit verdi başka bişey demedi. Oruçlu olduğum için ultrasondan baktı ama alttan mı muayene ediyorlar acaba normalde? Ben biraz korkuyorum da :)

Kizlar sizce semt polikliniginden kadim doguma randevu alip gitsem, direkt hamileyim desem o testleri ister mi? Yoksa acikca burda testleri yaptirmak istiyorum mu demeliyim?
Açıkça söyle canım, hamileyim ve gerekli testleri yaptırabilir miyim acaba de. Bir şey olmaz..

Karından görmeseydi alttan bakabilirdi cnm korkma gerek kalmamış ama gerek olsada zararlı olsa Drlar yapmaz.
Daha benim gebelik dollenirken haziran ilk hafta çok agrim var diye gittim alttan bakmışti kist yada bisi varmı diye... folik asit daha sonra vitamine geçiyorlar zaten kalp atışından sonra vereceği test sonuçlarına göre Grek görürse demir ilacı verebilir. Ben kullanıyorum son gittiğim de vermişti dusukluk olduğu için ama gebeligim bilinmiyordu.

life__ Loveali tesekkurler kizlar. Ancak 11 Temmuza randevu bulabildim. Eger cumartesi hastanedeki ucret fazla gelirse mecburen 1 hafta bekleyip devlette yaptirayim dedim.
Aynen ücret pahalı gelirse yaptirirsin bana 150 TL çıkardılar fazla geldi çünkü 107 lira da zaten muayene ücreti ydi o yüzden devlette yaptırdım birazdan gitcem inş kötü sonuçlarla donus yapmam da iyi şeyler yazarım

Bence de testlere para vermekten bir hal olduk zaten hangi testler yapılacak acaba?
Benden 6 tüp kan aldılar artı idrar kan da bakılması gereken en ince ayrıntıya kadar bakıyorlar sarılık kızamıkçık kansızlık TSH lar vs baya bi var netten çıkmış sonucum da 13 sayfaydi orda

Ben hiç vajinal muayene olmadım da korkuyorum o yüzden, yani bundan sonra bakmaz o zaman? :)
Çok teşekkür ederim bu arada cevap için:)

Kizlar benim testlerim bunlar testleri yaptiranlar varsa bakalim eksigimiz fazlamiz var miymis

Eklentiler

• 20160630_123155.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 46
  • 20160630_123207.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 32
Benden 6 tüp kan aldılar artı idrar kan da bakılması gereken en ince ayrıntıya kadar bakıyorlar sarılık kızamıkçık kansızlık TSH lar vs baya bi var netten çıkmış sonucum da 13 sayfaydi orda

Benimki tek iki tüptü yukarıda da resmini ekledim kalp atışını duymaya gittiğimde daha test yaparlar mi acaba

Doğuma kadar boyle gidecez herhalde. Yada teknelerini hisseden kadar :)

Slm kızlar ben baya ara vererek girebiliyorum siteye maalesef takip edemiyorum ya idrarimda acayip koku var hamileligimden bu yana bol bol suda içmeye calisiyorum acaba bi sorunmu var ?doktorunda tatilde bayram sonu gidebilicem. ...
Yediklerinden kaynaklıdır belki, et falan tüketiyorsan. Su da 3 lt civarı içmeye çalış yazın ancak yetiyor.
Haydi gözün aydın, darısı bize
Hayırlı olsun, kalp atışını da duyarsın inşallah

Bugun cok kötüyüm sabahtan cikariyom bu bebek hic rahat durmuo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…