2017 Şubat Anneleri

Benimde içerde olmadığını söylüyor anlamadm gitti şimdi ultrasondan çıktım herşey normal sanırım benim anladığım kadarıyla sıkmamaya çalışıyorum da bakmak zorunda olduğum oğlum var yanımdada ailemden kimsem yok panik oluyorum işte iki arkadaşın daha başına gelmişti ikisininde kızı oldu nazlı kızlar mı geliyor acaba :anneadayı:
Ben nerdeyse 3 haftadır yaşıyorum bu durumu. Aslına bakarsan çok sıkıldım her tuvalete giderken gelmesin bişey diye dua ediyorum. Bi kaç gün kahve geliyor sonra hoop kırmızı. başa donuyoruz. neyseki benim başka çocuğum yok bütün gün yatıyorum ama o kadar bunaltici ki moral sıfır. Elimden geldiğince talmamaya çalışıyorum.

Ben nerdeyse 3 haftadır yaşıyorum bu durumu. Aslına bakarsan çok sıkıldım her tuvalete giderken gelmesin bişey diye dua ediyorum. Bi kaç gün kahve geliyor sonra hoop kırmızı. başa donuyoruz. neyseki benim başka çocuğum yok bütün gün yatıyorum ama o kadar bunaltici ki moral sıfır. Elimden geldiğince talmamaya çalışıyorum.
Yat canim tedbiri elden birakma insallah hepimiz minnaklari saglikla kucagimiza alcaz aynen bende tuvalete gitmeye korkar oldum dua edip sukredip cikiyorm tuvaletten

O zaman tahmin etmek zor yaşlı bir teyze eksi yiyorsan erkek dedi ben de tam tersi kiz bilirdim bakalım artık

Bizde de ben aslanım eşim kova bebegimiz de kova olacak sanirim yani inşallah kova olur ben baliklari hic sevmem kv de balik mizmiz bisey hic sevmiyorum balıkları :63:

Canım benim çok geçmiş olsun inşallah bebeğin iyidir :dua:
Sagol cnm simdilik iyiyiz cok sukur bugunlerde gecicek diye diye moral veriyorm kendime

Direkt söyledinmi şu testleri istermisiniz diye yoksa işin doğası gereği oda aynı testleri mi istedi?
Evet girdim senin neyin var dedi hamileyim özele gittim testlerim var pahalı geldi burda yaptırmak istiyorum dedim peki ne istiyorsan onu yapalım dedi ekliceniz bisey varsa da artık bilemem dedim tamam dedi öyle işte istek yaptı

Rubellaya bagisikliginin oldugunu gosteriyor olabilir canim hemen panige kapilma canim. Doktora insallah yakin zamanda gidiyosundur yorumunu yapar icin rahat eder ya da saglik ocaginda ile hekimi falanda anlar.
Evet bağışıklık olduğunun gostergesiymis bakalım inş bisey çıkmaz gitcem öğleden sonra

Slm kızlar ben baya ara vererek girebiliyorum siteye maalesef takip edemiyorum :KK43: ya idrarimda acayip koku var hamileligimden bu yana bol bol suda içmeye calisiyorum acaba bi sorunmu var ?doktorunda tatilde bayram sonu gidebilicem. ...

Cok zor cok, inan cok iyi anliyorum... Allahim sabir ve saglik versin.

Günaydın kızlar bende sabah minnakımın kalp atışını duydum şükür.6+4 günlük satla uyumlu çıktı. Ama çok küçük bir kalp atıyordu çok tuaf oldum 2. Çocugumda olsa. rabbim duymayanlara biran önce duymayı nasip etsin. 2 tüp kan verdim. Kan değerleri ve diğer şeyler nasıl gelcek beklemedeyiz.Bu arada bana tetenoza gerek yok dedi 2 doz olmuşun dedi.

Insallah guzel haberler alirsin :)
İnş ya akşamdan beri ruyalarima girdi gerçekten bitmiyomus ya ilk idrar da gordum kan da çıkar mı dedim kan da gordum artış olurmu dedim artış oldu kese dedim kese göründü kalp atışı dedim ama hala rahatlayamadim :KK12:

X