2017 Şubat Anneleri

Sabah lavaboya atiom kendimi sizde de olemi uykudan uyandirio beni
Aslinda kalkar kalkmaz annem dio agzina bi lokma peynir ekmek.koy

Sabah lavaboya atiom kendimi sizde de olemi uykudan uyandirio beni
Aslinda kalkar kalkmaz annem dio agzina bi lokma peynir ekmek.koy

Gece lavaboya kalktigimda bir iki lokma biseyler yiyorum o zaman sabah kalktigimda midem kazinmiyor yanimda da çubuk kraker bulunduruyorum sabah yataktan cikmadan yiyorum cunku kalktigim anda basliyor öğürme

Kizlar biz de bugün bebisin kalp atışlarını duyduk:KK3: Allah duymayanlara da en kısa sürede duymayi nasip etsin:KK33:
Bikaç gündür göğsüm slklşıyor. Bugün baya rahatsız etti. Ondan korktum biraz:KK64:

Aynen ücret pahalı gelirse yaptirirsin bana 150 TL çıkardılar fazla geldi çünkü 107 lira da zaten muayene ücreti ydi o yüzden devlette yaptırdım birazdan gitcem inş kötü sonuçlarla donus yapmam da iyi şeyler yazarım :dua::dua:
Cok tabi canim yaa, tamam bebeklerimiz icin deger tabii ki ama neden ucretsizde yapabilcekken verelim o parayi dimi? Insallah guzel bi sonuc olur.

Arkadaşlar ben cumartesi günü doktora gideceğim.5+6 olmuş okuyorum. Kalp atışları nı duyar mıyım acaba??

Arkadaşlar ben cumartesi günü doktora gideceğim.5+6 olmuş okuyorum. Kalp atışları nı duyar mıyım acaba??
Duyabilirsinde duyamayabilirsin de ama duyamaman bildigim kadariyla daha yuksek bi ihtimal. Ben 5+4 te gittigimde duyulmamisti. .Ancak keseyi ve yolk sac gormustuk.Sonra 2 hafta dayanamayip 6+5'te baska doktora gidip duymustum
Ama life__ life__ inda dedigi gibi bayramdan sonra duyulur eger duyamazsanda uzulme. Doktorum duyabilirdik ama duyamamamiz kotu bi ihtimali aklimiza getirmez. 8. haftaya kadar duyulmamasi durumuyla karsilasabiliyoruz ve normaldir diyoruz, eger 8 den itibaren gorulmuyorsa,duyulmuyorsa olumsuz dusunuyoruz demisti.

Benimki tek iki tüptü yukarıda da resmini ekledim kalp atışını duymaya gittiğimde daha test yaparlar mi acaba
Canım baktım testlerine bende 5-6 dosya var daha fazla şeyler var onun için çok kan almışlar sanırım ama benim kalp atışından sonra istedi tahlilleri o zaman a kadar bisey istememişti

Mmm not ettim bakalim :) tesekkurler tatlim yorum icin. Cin takvimiymis bu tip teorilermis maksat eglence olsun. Yoksa Allahim o korkuyu yasatmasin kaybetme ihtimali bile korkunc...
aynen öyle canım, bunlar hep tatlı heyecanlı bekleyişlerden.. Rabbim sağlıkla, huzurla dünyaya getirip, büyütmeyi nasib etsin

kızlar Merhaba ben de dün doktora gittim idrara çok sıkışık değildim üstten göremedik alttan kalp atışlarını gördük ama duymadik devlette onu da duyarız inşallah. bi de benim hesabıma göre 6+3 tü. doktor 6 haftalik dedi 4 güne kadar fark olmasi normal dedi. ona takilmama gerek yok galiba:KK53: bi de hapşurduğum zaman kasiklarima bi ağrı gibi sanci gibi bişey oluyor korkuyorum kasıyorum kendimi sizde de oluyor mu. 5 6 tup kan ve idrar tahlili verdim. bayramdan sonra sonuç göstermeye gidicem hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kizlarrr gunaydin berbat bir gece geciriyoruz kanamam kirmiziya dondu malesef acile geldim yatirdilar hemen kendimi cok yanliz mutsuz hissediyorum gece birden beeri bir gram uykum da hem yorgunum hem mutsuz :KK12:
çokk geçmiş olsun. Allah bebişini ve seni korusun :KK43: nasılsın şimdi

Bizde drdan geldik sol tarafımda çok kötü kramp olunca gitmek zorunda kaldım iki büklüm kasilmaymis önemli değilmis karından keseyi gorduk gayet iyi oturmuş yerine dedi. 5+3 saymistim 5+2 25gunde regl olduğum için.
Ama tansiyonum dusul çıktı sıcaktan sanırım. Oglusum diyor Dr bize şimdi verseniz bebeği kavanozda buyur iyi bakarız :):):):) Allahım darısı kalp atışlarına ve sağlıcakla hepimize ilerlemesine.

Bilmiyorum canim cumartesi randevum 6 da.Gidince haber veririm mutlaka.
Anladim canim teşekkür ederim bekliyorum haberini :)
Bence daha erken 6. Haftayi beklersen duyarsin buyuk ihtimalle

Canım baktım testlerine bende 5-6 dosya var daha fazla şeyler var onun için çok kan almışlar sanırım ama benim kalp atışından sonra istedi tahlilleri o zaman a kadar bisey istememişti

Hmm bayramdan sonra gideceğim bakalım o zaman ister belki

Bir tarafım da diyor ki boşver bu kadar testleri kurcaladikca hep biseyler cikiyor :KK53:

Kızlar selam,
Bu sabah kendimi çok iyi hissediyordum 2 saat kadar yatakta oyalandım sonra oğluma zar zor kahvaltı hazırladım bir başdönmesi yaşadım bir saat kadar bu arada kalp çarpıntısı mide bulantısı eşimi aradım hemen heran bayılabilirm çok kötüyüm diye eşim geldi bi anda kustum sonra rahatladım Biraz yemek yedim şimdi iyiyim halsizim ama bu halime şükür.diyeceğim şu ki 5. Ve 6. Haftada midem bulanıyodu ama kurmuyodum hafifti yani 2 haftadır da bulantı hiç yok iştahsızlık vardı sıcaktan diye düşünüyorum.9. Haftada normal mi bu durum oğlumda hiç bulantı vs yaşamadım.çok tuhaf geldi bana bu durum çok korktum oğlumla yalnızdım evde ya bayılırsam napar diye neyseki eşim hemen geldi:110:

Kalp atislarini duyan arkadaslar insallah saglikla.ilerler hersey darisi bizlere duymayanlara☺cildinde sivilcelenme olan var mi alnim sac diplerim.sivilce doldu

Bizde drdan geldik sol tarafımda çok kötü kramp olunca gitmek zorunda kaldım iki büklüm kasilmaymis önemli değilmis karından keseyi gorduk gayet iyi oturmuş yerine dedi. 5+3 saymistim 5+2 25gunde regl olduğum için.
Ama tansiyonum dusul çıktı sıcaktan sanırım. Oglusum diyor Dr bize şimdi verseniz bebeği kavanozda buyur iyi bakarız :):):):) Allahım darısı kalp atışlarına ve sağlıcakla hepimize ilerlemesine.
Gözünaydın canım. Bayramdan sonra da bebişleri görürüz, kalplerini dinleriz inşallah :KK200:
Oğlunun sevimliliğine bayıldım, ay yavrum ya, onlar da o küçük yüreklerinde heyecanlanıyorlar, bekliyorlar :))

X