2017 Şubat Anneleri

Umarım yaşamazsiniz. Doktorum yalnızca igne yaptı. Saliyi beklemekten ve dua etmekten baska carem yok şimdilik.
Arkadaşlar sık karsilasiliyor ilk aylarda düşük tehlikesiyle. Dua edelim,siz özellikle dinlenin. Ben çalışıyorum ve ramazan ayında çok çok yoğun olacağım. Düşük tehditi yaşarsam eğer felaket olur :KK43: Başka bebek yoksa gün boyu kalkmayın ayağa

Amin.Nerede kaldı o kolay sorunsuz hamilelikler demeden edemiyorum.Bekleyip görücez ama moralim çok bozuk

Kızlar o kadar yorgun ve uykulu hissediyorum ki kendimi...Hiç bir şey yapmak istemiyorum. Bıraksalar akşama kadar hiç yerimden kalkmasam...
Çok uykulu olmama rağmen uyuyamıyorum da.
Aynı zamanda da çok agresif ve gerginim.. Baş ağrımda cabası
Siz de durumlar nedir ?
Ayni belirtiler bende de var. Ilk hamileligimden hatirladigim Cok uyuyordum. Simdi sürekli Uyku hali Ama Cok uyuyamiyorum. Kasiklarimda Cok Agri var. Hayirlisi olsun hepimiz icin.

ay bende buldumm sonunda topigimi bende subat annesi olucam insaah adetime gore 5subat 2017 cikiyor daha kan testi yaptirmadkm yaptirinca kesinlesecek insallah

Hoşgeldin. Yavaş yavaş hareketleniyoruz,çok durgun zaten buralar
ben zor buldum valla topik yokmu acaba die geciriodum icimden bende dun test yaptim acik renk cizgiyi yakaladim bu haftada doktora gidicem kanda vericem kesimlesecek insallah :)

kizlar 2 Tane topik var Subat anneleri diye hangisini kullanacagiz?digeri Moderatorün actigi aslinda onu kullanmamiz gerekli diye biliyorum.
Ben bat 3.günü gecikince test yaptim net iki cizgi gördüm. Suan 5.gün hala adet olmadim Ama hala Doktora gitmeden emin olamiyorum. Benim de dogum tarihi 05.02.2017

kizlar 2 Tane topik var Subat anneleri diye hangisini kullanacagiz?digeri Moderatorün actigi aslinda onu kullanmamiz gerekli diye biliyorum.
Ben bat 3.günü gecikince test yaptim net iki cizgi gördüm. Suan 5.gün hala adet olmadim Ama hala Doktora gitmeden emin olamiyorum. Benim de dogum tarihi 05.02.2017
anaaa benimde 5 02 2017 ...28 mayismiydi bat ? yada sat 1 mayismiydi

X