2017 Şubat Anneleri

Kızlar resmen çöktim swçlarım inanılmaz dökülğyor. Resimde de görüldüğü gibi acayip açılmalar meydana geldi. Ne yapıcagımı şaşırdom evin heryeri saç oldu. Kendimi her aynada baktığımda pisikolojim bozuluyor.

Eklentiler

• Screenshot_20170706-234048.png
    202,5 KB · Görüntüleme: 102
kızlar gergınlıge gerek yok burda herkes fıkrı
benımde dokuluyor avuc avuc gelıor yarın dermatolojıden randevu aldım gıdecgm ıns soracagım heryer sac oldu hergun supuruorm sacm hep toplu gezıorum elleyemıorum nası gurdu saclarm dusundukce uzuluorum;(

Benim de oyle kuzım valla neye uğradığımı şaşırdım resmen açıklıklwr oluştu saçımda bende bir görüşeceğim doktorla inşallah düzelir.

Biz konuyu kapattik derandiren ama yine soyliyim ben alindiysam sebebi vardi madem siz ornek verdiniz ben de ornek vereyim mesela cocugu zayif olan bir anneye şoyle bir yorum yazsam: "Aa zayif olmasi iyi degil hastaliklara cok acik hemen hasta olur butun omru boyunca da boyle celimsiz yasamaya devam eder hastaliktan kurtulamaz dikkat etmek lazim" desem mesela ama "iyi niyetle" desem hoş olur mu? Sonrada aaa alindin mi ne var bunda desem olur mu? Ben olmaz diyorum bu benim fikrim. Daha acik ifade etmek isterdim ama forum ortamina saygim var. Konuyu tekrar acmayalim isterseniz.

C calikusu3482 siz konuyu kapattıktan sonra yazmadım zaten öncesinde yazmıştım.

Ya kizlar size bir sorum olacak. Benim oglus 5 aylik oldu. Emziriyorum. Ama dun bir agriyla koltuk altimda şişkinlik gordum toz kondurmak istemiyorum ama meme kanseinden korkuyorum. Su anda hastaneye gidemiyorum ne yapmaliyim sizce

Ya kizlar size bir sorum olacak. Benim oglus 5 aylik oldu. Emziriyorum. Ama dun bir agriyla koltuk altimda şişkinlik gordum toz kondurmak istemiyorum ama meme kanseinden korkuyorum. Su anda hastaneye gidemiyorum ne yapmaliyim sizce
Cnm sut bezesi olmustur o..Daha once(hamilelikten de once) bende de agrili kist olusmustu mamografi cekildi cok sukur bir sey cikmadi strestenmis ve dr kotu huylu kistin agri yapmadigini soylemisti agriliysa korkma dedi kisacasi..Yine de ne olursa olsun gosterin dr a..Bu arada Allah korusun öyle bir seyde bebek o tarafi almiyor reddediyormus..

Kızlar şimdi ben yoğurt veremiceğime göre ne verebilirim başlangıçta ek gıda olarak,yoğurdun yerini ne tutar. Kadir hocaya sormaya korkuyorum adam sağolsun cevap verip güzelce haşlıyor
canım blw düşünüyorum da ben kitabı aldım orda bebeği alerjik bi annenin hikayesi de var çok azimli ve umut verici. aklıma sen ve tereyagli ekmek geldiniz. tarifler de var. blw düşünüyorsan kitabı alabilirsin hem tariflere de bakarsın hem moral de olur sana

Canim cok gecmis olsun uzme kendini hepimiz evlatlarimiz icin en iyisini istemiyor muyuz haliyle cevremizdekilerin de etkisinde kaliyoruz ve cogu seyi deneyerek tecrube ediyiruz asla kendini suclama insallah tez zamanda gecer rabbim sifa versin evladina

kızlar çok fazla takip edemiyorum işler dolayısıyla.. geride kalmış olabilirim fakat önemli gördüğüm bir sorum olacak..

sağlık ocağı 4.ay kontrolünde demir takviyesi verdi. vegaferon.. içeriğinde paraben var.. ferrum'un prospektüsünde de paraben var.. ferro sanal da bir ara sanırım piyasadan kalkmış falan.. tabii ki şu durumda doktoruma danışmadan vermiyorum.. doktorumuza haftaya gideceğiz..

içeriği düzgün bildiğiniz bir demir ilacı var mıdır?

bu ilaç 1 yaşında bırakılıyormuş. şimdi 4 aylık bebeklerde annenin demir depoları bitiyormuş falan. e tamam 4-6 ay arasında anlıyorum madem öyle 4-6 ay arasında kullanılsın bu ilaç? ek gıdaya başlanınca anneye demir içerikli besinler önerilsin ? neden bu ilaç 1 yaşına kadar kullanılıyor? neyse kafamda deli sorular kızlar..

bir de görümcem BLW ' den bahsetti çok araştıramamıştım ben ek gıda olayını.. bana mantıklı ve güzel geldi ama yine de böyle püreler çorbalar falan yapasım var kızıma.. ikisi birden uygulanmıyor mu? bilginiz var mı?

Cok sagol canim. Rabbim evlatlarimizi korusun ve gozetsin. Cok haklisin en iyisi olsun diye cevrenin etkisinde kaliyoruz. Uzulmek elde degil tabi ki insallah tez zamanda gecer

Evet iyice açılmış. Benim de yanlar açıldı bu kadar değil ama uzaktan aynaya bakınca oralar beyaz açık duruyor. Tutam tutam dökülüyor saçlar malaesef. Gidip kosacık kestiresim var. Üzmeyin canınızı geri çıkacakmış bu saçlar. Bi arkadaşım var 1 yaşını geçti çocuğu önler kakül gibi duruodu meğersem emzirmede dökülenler yeni çıkmaya başlamış onlarmış.

Lenfleriniz şişmiştir..belkide bi yerinizi vurdunuz tepki olarak şişti bu bile olabilir..aklına kötü şeyler getirme dr gidin bence..geçmiş olsun

Biz dün 5 aylık olduk teyzeler.. bugün rota aşısının 2. Dozu ve rutin kontroller için sağlık ocağına gideceğiz.. bakalım ne kadar kilo almış pırpırım bu ay .. zaten hep çok hareketli bi bebekti ama artık bir saniye sakince durmuyor bakalım bu hızla kiloyu ne yapmış:)

Ben sacima argan yaği ve badem yagi aldim amlima geldikce bi birini bi birini sürerek bi yarım saat bekletiyorum. Durdurmasa da iyi geldi saçıma. Bo de evigen diye bi e vitamini var ampül kırıp onu suruyorum arada da.

Bizde gidecegiz as sonra kontrole 6 subatti seninde demi dogum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…