2017 Şubat Anneleri

Gece kac saat uyuyor acaba? Dis belirtileri gibi geldi bana huy degistirmediyse ve atak haftaniz degilse..Benimki uzun zamandan beri gunduz pek uyumaz misal alistim ben bu duruma sekerleme yaptigi 10 15 dk aralarda isimi yapiyorm ya da durursa halisina yatirip oyle yemegimi falan yiyorm ve genelde yemegm yoksa pratik seyler yapiyorum babamiz gelince dusunun ki babamizda aksam 11 de geliyor..

Hoş buldum canım idare eder işte çok şükür halimize diyorum sen nasılsın
Buralar biraz sıkıntilydi teror olaylarindan bayadir lojmandan cikamadik canim bugun kan verebildim ancak pazartesi alicam sonuclari kismetse bakalim ben hala asiri bitkinim agresifim ve sac dokulmem tavan yapti kel kalicam diye korkuyorum gercekten insallah tez zamanda gecer de iyi oluruz eskisi gibi

Ben de şöyle bi saatçik dahi olsa ben sallamadan uyuduğu günlere gelmek istiyorum artık.
Bi de ayakta sallamayı bıraktım artık canım menisküsüm çok ilerlediği için civilden hamak alıp tavana monte ettik.ucuna ip taktık onla yattığım yerden sallıyom.
O da olmasa kafayı yemek üzereydim çünkü gündüz uykusu çile bizde.

Uykunun cehennemin dibine dogru yol aldigi saatlerdeyiz

Hangi saatlerde uyuyor Canım seninki?

Ben 11 ay sonra ilk defa kuaföre gittim hafta içi.
Sevinç'ten ağlayacaktım resmen :)))
Çünkü artık yerden saçlarımı toplamak acı veriyodu
Kestirdim kurtuldum çoook şükürrr

Fisher price yapmis ama galiba bi sahsa ozel yapmis

Fisher Price de iyi hoş da şu anakucağını pamuklu kumaştan yapaymış keşke
Yavrum yandığı için oturmak istemiyo.
Keşke chicco alaydım ya da tini love onlar pamuklu sanırım.
Oyun halıları de hep polyester oyüzden almıcam minder daha mantıklı, at üstüne bi kaç oyuncak oh mis :)

Kızlar bu arada benim kız aldığım oyuncaklaryerine renkli mağaza poşetleri tespih ve mini su şişeleriyle oynamaya bayılıyo. Özellikle poşetle kendinden geçiyo.
Renkli poşetleri sirkeli suyla silip eline verebilirsiniz

Benim poncigim de bayiliyor o posetlere ozellijle şok marketin poseti sari ya onu gorunce kendinden geciyor napcani sasiriyor şapşik

Allah kolaylık versin zor yerde yasiyosun canım ınş kan sonucun iyi çıkar bende annemlere geldim biraz daha iyi gibiyim ama saç dökülmesi bende de tavan kestircem mecbur kafayı tutamama da devam ediyor ama önceki kadar değil sanki

Canim en masum naylon posetin icinde bile aflatoksin var ve ne versek agizlarina goturuyorlar temizlemekle dezenfekte olacagini veya zarar vermeyecegini dusunmuyorum ben cok pimpirikli degilimdir aslinda ama olmazsa olmaz degildir diye dusunuyorum

Kizlar sizce şu damagindaki beyaz nokta gibi sey ne sert degil ama

Eklentiler

• IMG-20170701-WA0000.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 101
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…