2017 Şubat Anneleri

Hamileliğimi zehir eden kaynanam dün akşam gelmiş ay elaya doyamadım diyor gelde delirme ya:/ ne maddi ne manevi hiçbir desteği olmadı şimdi bu kadının torunuda diyeceksiniz ama kabullenemiyorum yaptıkları aklıma geliyor kızımı ellerine vermek istemiyorum Allahtan hiç uyanmadı akşam kızım. Hamileliğimde bana bağirirken kızımın nasıl irkilip tekme attiğini çok iyi hatirliyorum yüzsüzler canım çok sıkıldı şimdide torun bahanesiyle ağlıyor timsah gözyaşları:kızgın:Yok şu oğlan dığurmuş ikiz erkek olmuş diyor sanki ben aptalim bilmiyorum ne mesaj vermek istediğini insan özünde kötüyse asla iyi rolü yapamaz işte

Hamileliğimi zehir eden kaynanam dün akşam gelmiş ay elaya doyamadım diyor gelde delirme ya:/ ne maddi ne manevi hiçbir desteği olmadı şimdi bu kadının torunuda diyeceksiniz ama kabullenemiyorum yaptıkları aklıma geliyor kızımı ellerine vermek istemiyorum Allahtan hiç uyanmadı akşam kızım. Hamileliğimde bana bağirirken kızımın nasıl irkilip tekme attiğini çok iyi hatirliyorum yüzsüzler canım çok sıkıldı şimdide torun bahanesiyle ağlıyor timsah gözyaşları:kızgın:Yok şu oğlan dığurmuş ikiz erkek olmuş diyor sanki ben aptalim bilmiyorum ne mesaj vermek istediğini insan özünde kötüyse asla iyi rolü yapamaz işte
canim kiz dogurdun demek istiyorsa sende laf vur cinsiyeti erkek belirliyormus oglun beceriksizmis de madem gerizekali insanlar

canim kiz dogurdun demek istiyorsa sende laf vur cinsiyeti erkek belirliyormus oglun beceriksizmis de madem gerizekali insanlar
Kadın kavgadan besleniyor canım annem beni ikaz etti seviyesine düşme diye bende hiç cevap vermiyorum artik cahil çünkü maksadı huzursuzluk yaratmak

Gece kac saat uyuyor acaba? Dis belirtileri gibi geldi bana huy degistirmediyse ve atak haftaniz degilse..Benimki uzun zamandan beri gunduz pek uyumaz misal alistim ben bu duruma sekerleme yaptigi 10 15 dk aralarda isimi yapiyorm ya da durursa halisina yatirip oyle yemegimi falan yiyorm ve genelde yemegm yoksa pratik seyler yapiyorum babamiz gelince dusunun ki babamizda aksam 11 de geliyor..
Gece 12de anca uyuyo canım sabah 5 te kalkıyor.u yusun diye gece yatmadan mama veriyorum.ama gündüz ayağımda salliyorum durdurduğum anda uyaniyo
Saatlerce ayakta sallamak zorunda kalıyorum.bir de uykudan bayılıyo ama ayakta sallamaya başlayınca ağlamaktan helak oluyo.o bi yanda agliyo ben bi yanda

Kizlar sizce şu damagindaki beyaz nokta gibi sey ne sert degil ama
Dise benzemio cnm dogustan mi vardi sonradan mi oldu acaba?bizde de ustte kopek disinin oldugu yerde var ama bizde dogustan minicik..
Canim gercekten cok haklisin hamileyken eziyet edenler dogurunca gelip torunum dememeli (faydasi olmayanin zarari da dokunmamali) ama olmuyor iste maalesef.. Sen yine de tartismaya girme. Mevlana ne guzel demis:
Cahille girme munakasaya. Ya sinirini ziplatir tavana, ya da yazik olur adabina..

Gece 12de anca uyuyo canım sabah 5 te kalkıyor.u yusun diye gece yatmadan mama veriyorum.ama gündüz ayağımda salliyorum durdurduğum anda uyaniyo
Saatlerce ayakta sallamak zorunda kalıyorum.bir de uykudan bayılıyo ama ayakta sallamaya başlayınca ağlamaktan helak oluyo.o bi yanda agliyo ben bi yanda
Bence disari cikartin gunduz biraz yoruluyorlar disarda..Ama gece 5 e kdr aralksiz emmeden uyuyabiliosa butun uykusunu ztn gece depoluyordur..Genelimiz 4 5 saat uyuyor bir de islerinizi oglusunuza gore ayarlamak daha dogru olur bende oyle yapiyorum..

Son düzenleme:
Dise benzemio cnm dogustan mi vardi sonradan mi oldu acaba?bizde de ustte kopek disinin oldugu yerde var ama bizde dogustan minicik..

Canim gercekten cok haklisin hamileyken eziyet edenler dogurunca gelip torunum dememeli (faydasi olmayanin zarari da dokunmamali) ama olmuyor iste maalesef.. Sen yine de tartismaya girme. Mevlana ne guzel demis:
Cahille girme munakasaya. Ya sinirini ziplatir tavana, ya da yazik olur adabina..

Bence disari cikartin gunduz biraz yoruluyorlar disarda..Ama gece 5 e kdr aralksiz emmeden uyuyabiliosa butun uykusunu ztn gece depoluyordur..Genelimiz 4 5 saat uyuyor bir de islerinizi oglusunuza gore ayarlamak daha dogru olur bende oyle yapiyorum..
Maalesef olmuyor keşke hiç görüşmeme gibi bir şansım olsaydı böyle dalavereci insanlarla görüşmek zorunda olmasaydım. Kendi kızının çocuğu oldu 2 kere görmeye gitmedi ela ela diye tutturmuş kasten eşimin aklını çeliyor anlamadım ben ne desemde adamın aklı çelinmiyor annesi iki sahte gözyaşıyla başarıyor.

image.jpeg

Hah şimdi oldu :))
Üstüne dönence bağladık ekstradan, bizim kız ekşınsız uykuya dalamadığı için :))
Şu önden sarkan şey de benim sabahlığın kuşağı, Oraya bağladım yattığım yerden sallayım diye :)
Blackflowerr Blackflowerr

Son düzenleme:
Bizdede cikmisti o dis zannedip doktora gittik intihap gibi bisey dedi doktor propak sıkın dedi ben sikmadim bi sure sonra kendi patlamis
Sert degil zaten dilide beyaz olmus heralde cok kasiniyo orasi nevarsa agzinda elini s8kıyo boberon verince ucunu nasil isirmaya calisiyo ki zaten biberonda alamiyo. Olmazsa bende goturim pazartesi

@Loveali elif nerelerdesin napiyosun Famm Famm sende kayipsin canim :KK66:
cnm bu ara çok yoğundum kızımda çok huzursuzdu. Bide takip ediyorum tam ay sonunda bir iki gece uyumuyor.sen nasılsın ne yapıyorsun bebişin nasıl cnm?

Ben bundan istiyorum:KK70:hep bebisler mi yatcakkk :ıslık::ıslık:
Eki Görüntüle 2015208
Çokkk güzell ama ben azıcık dinleneip uyuyayımda yerde uyumaya bile razıyım:KK66:
Benim poncigim de bayiliyor o posetlere ozellijle şok marketin poseti sari ya onu gorunce kendinden geciyor napcani sasiriyor şapşik:KK53:
Ayyy aynı benim kızım gibi ya. Poşetlere saldırıyo bazen onca para boşamı verdim oyuncaklara diyom.
Kizlar sizce şu damagindaki beyaz nokta gibi sey ne sert degil ama
Sivilce yada iltihap olabilir cnm kendiliğinden geçer bence
erkek sevdalısı insanlar yokmu.bi benim komsumun 6 oğlu bi kızı var eşide gelini yüzünden intihar edip vefat etti. Adamın her ihtiyacına kızı koşuyo hiç bir oğlu gelini bakmıyo. Bana erkek lafı edenin hep bu örneği veriyorum. Çünlü öyle cahiller çok etrafında. Birde allah bütün evlatları bağışlasın saklasın. Ama her annenin bi kızı olmalı. Kız bebek başka bi duygudur.

Eki Görüntüle 2015406

Hah şimdi oldu :))
Üstüne dönence bağladık ekstradan, bizim kız ekşınsız uykuya dalamadığı için :))
Şu önden sarkan şey de benim sabahlığın kuşağı, Oraya bağladım yattığım yerden sallayım diye :)
Blackflowerr Blackflowerr
ayyy cnm çok güzell güle güle kullansın bebişin :KK66:

Revna Revna harika olmuş elinize sağlık. Uğraştırdık seni de kusura bakma:KK200: teşekkür ederim. Eşime gönderdim bundan istiyorum dedim. Sen agashi beşik almış mıydın bizim oğlan onda doğdu doğalı uyumadı, son iki gündür uyuyor

Kızlar kızım bu aralar çığlık atıyor hep. Hani coşkulu bişekilde bağırır ya insan oda öyle sesi kısılacak diyorum ya.sizdede oluyormu ? Birde kutu süt içiren var mı bebeğine ?

Kızlar kızım bu aralar çığlık atıyor hep. Hani coşkulu bişekilde bağırır ya insan oda öyle sesi kısılacak diyorum ya.sizdede oluyormu ? Birde kutu süt içiren var mı bebeğine ?
Benim oğlum da bayagidir atiyor bazen konusur gbi bazen de eeehhheeewww diyerek cnm..Kutu sutu anlamadm ama devam sutu mu inek sutu mu keci sutu mu nedir o??:KK64:

cnm bu ara çok yoğundum kızımda çok huzursuzdu. Bide takip ediyorum tam ay sonunda bir iki gece uyumuyor.sen nasılsın ne yapıyorsun bebişin nasıl cnm?

Çokkk güzell ama ben azıcık dinleneip uyuyayımda yerde uyumaya bile razıyım:KK66:

Ayyy aynı benim kızım gibi ya. Poşetlere saldırıyo bazen onca para boşamı verdim oyuncaklara diyom.

Sivilce yada iltihap olabilir cnm kendiliğinden geçer bence
erkek sevdalısı insanlar yokmu.bi benim komsumun 6 oğlu bi kızı var eşide gelini yüzünden intihar edip vefat etti. Adamın her ihtiyacına kızı koşuyo hiç bir oğlu gelini bakmıyo. Bana erkek lafı edenin hep bu örneği veriyorum. Çünlü öyle cahiller çok etrafında. Birde allah bütün evlatları bağışlasın saklasın. Ama her annenin bi kızı olmalı. Kız bebek başka bi duygudur.

ayyy cnm çok güzell güle güle kullansın bebişin :KK66:
Erkek sevdalisi değil canım kendi oğlunu takmıyor maksat o cahil kafasıyla bir eksiklik hissettirmek,3 yil çocuğu olmuyor dedi şimdide alttan alttan erkek diye işlemeye çalışıyor eşime. Ki durumlari çok iyi olmasina rağmen hiçbir konuda destek olmadilar onu geçtim hamileyken bir tas çorba yapmadı bana. Kızım doğduğundan beride onu bahane edip geliyor tiksiniyorum artik böyle numaralardan

Kızlar ben hala kızımla yatıyorum.
Eşim aylardır ayrı odada cam açık yatıyo. Çünkü ev çok sıcak ve eşim aşırı terliyor bizim yanımızda.
Kızım gece çok sık uyandığı için emerek uykuya dalıyo oyüzden beşikte yatıramıyorum, alırken uykusu açılıveriyo ve geri sallamadan dalamıyo ve rahat yarım saat sallatıyo kendini iyice uykuya geçmesi için.
Bu uyku alışkanlığında çok hatalarım var ama düzeltemiyorum.
Reflülü olduğu için sallamak rahatlatıyo oyüzden sallamayı bırakmıyorum.
Ama artık uyku sorununa bi çözüm bulmam lazım.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :))
Eşi ve bebeğiyle aynı odada huzurluca yatanlar lütfen bi el atın bize :)
Kocamı göremez oldum, ev arkadaşına döndük :KK43:
bende ayrı yatıyorum bes aydır malesef esım horluyor bebegm korkuyor 12 1 gıbı uyuyoruz sabaha kadar bı kac kez emmeye kalkıor oyleyız bızde

Sert degil zaten dilide beyaz olmus heralde cok kasiniyo orasi nevarsa agzinda elini s8kıyo boberon verince ucunu nasil isirmaya calisiyo ki zaten biberonda alamiyo. Olmazsa bende goturim pazartesi
Bizimkide kasindi dr a.dedim.elini.goturuyo agliyo diye kasinir dedi patlatayim simdi ama kanar kendisi patlatsin dedi kendi sonra patlamis. Birde dilindeki beyazlik pamukcuk degil süt kalintisi ya da mama kalintisidir. pamukcuk beyaz beyaz noktalar seklinde dilin ucunda hafif tuysu gibi oluyor diye biliyorum ben

X