2017 Şubat Anneleri

Canım ben eşim için tepsiye hazırlıyorum sahurluğunu. O kendisi gece çıkarıp yiyor.
Bazen de yiyip yatıyor. Ben kalkarsam çok uykusuz kalırım. Sen iyi dayanıyorsun :KK66:
Ne güzel maşallah size. Ya eşim kendi hazırlar bıraksam çıkarır ama çocuk gibi tekken yemiyor sahursuz tutar ben de kıyamıyorum yazık diye ama bana da yazık :KK43: bugün hazırlayım 1/2 gibi uyumayı deneyeyim

Ne haber bayanlar Ramazan nasıl gidiyor ben göreve başladığım için ev işlerine zar zor vakit buluyorum uzun zamandır bu sayfaya bakamadım Umarım her şey yolundadır Biz beş aya yaklaştık artık Sırt üstü yatınca yüzüstü Döne biliyoruz sürünerek geri geri gidebiliyoruz yavaştan ek gıdaya da başladık çok vermiyorum ama azar azar Her şeyin tadına baktiriyorum. Sizde durumlar nasıl

Ne güzel maşallah size. Ya eşim kendi hazırlar bıraksam çıkarır ama çocuk gibi tekken yemiyor sahursuz tutar ben de kıyamıyorum yazık diye ama bana da yazık :KK43: bugün hazırlayım 1/2 gibi uyumayı deneyeyim
Birileri uyku mu dedi sahura kadar uyumuyorum uyursam kalkamam eşime sahur hazırlıyorum 3 de yatıyorum hop 8 de kız uyanıyor doyur altını al oyna 10 da yatıyor azcık uyuyayım diyorum 10 buçuk olmadan oğlan anne acıktım diye kalkıyor gün başlıyor sahura kadar döngü aynı :):)
Sizinki yine iyiymiş Ben de sahura kadar uyumuyorum üç buçuk gibi yatıyorum Sabah 7 de işe gidiyorum sonra tekrar üç buçuğa kadar devam Bir de oruçta olunca Sürünüyorum resmen:KK48:

Merhaba :) uzun suredir yapayim dedigim temali fotograflari sonunda cektim Efe ile :KK48: bi Nevsehirli olarak sicak hava balonu temasi olmazsa olmazdi ama :KK48:

Eklentiler

• 20170615_154503-1.jpg
    20170615_154503-1.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 86
  • 20170615_161140-1.jpg
    20170615_161140-1.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 82
Benim evime ne zmn yaz gelck acaba gunduz en fazla 21 derece:olamaz:
benim evimde soğuk ya hala kısa kolluya geçemedik. Sanırım burda kış gelicek biz yine uzun kol. Ama dışarısı çok sıcak evler serin

Canlar günaydın.. Bir şey danışmak istiyorum.. Bebişcağzımı az önce ayağımda salladım ve öylece yastıkla beşiğine koydum.. Sonra içime kurt düştü ne kadar süre kullanmayacağız yastık diye araştırdım baktım, ilk 1 hatta 2 yıl yastık önerilmiyormuş boğulma riski sebebiyle.. Şimdi kıyamadım uykusu bölünmesin başında bekliyorum :KK45: baya da tatlı uyuyor rahat etti gibi geldi o_O yastıkla yatıranınız var mı?
doğrusu ben kızıma elyaftan incecik bi yastık diktim aslında çok ince kızımın başı hafif yukarda kalıyor zaten çukurlaşıyor. Doğrumu bilmem ama hiç başını desteksiz uyutmadım korktum.

Günaydın herkeslere :kahve: akşam 9 da Ela yı yatağına koydum hadi kızım iyi geceler dedim çıktım odadan hiç ağlamadan yattığı yerde uyudu.. sonra eşimin yanına gittim birlikte film keyfi yaptık çekirdek kola falan.. sonra 12 buçuk gibi yattık eloşcuğum da gece bir kere emmek istedi sonra deliksiz uyudu az önce uyandık bu saate kadar uyumuşuz deliksiz

Derkeeeeeeeeennnnn eloşun ağlamalarıyla rüyamdan uyandım :KK70:

Neyime kız benim film izlemek deliksiz uyumak 10 buçukta kalkmak falan:KK70:

Yine saatlerce uyutma çabası sonra çıt çıkmasın diye parmak ucunda yürümeler gece zırt pırt meme istemeler 3 te uyanıp gülücükler saçıp 45 dk oynamaya çalışmalar ve sabahın köründe uyanışHoppa

Hayaller hayatlar:-)
biri keyiften mi bahsetti nerdeeeeeee

Kızlar merhaba
Aranıza yeni katıldım
10 şubatta doğum yaptım. Bebeğim bir kaç gundür kolunu emmeye başladı ve kuvvetli emdiginden gözümden kaçarsa kan oturuyor. Ellerini parmaklarını zaten emiyor hatta parmaklarını bazen o kadar sokuyor ki ağzına kendini kusturuyor. Emziren alışması hiç denemediğim emzik kalmadı heralde. Kolunu emmesi konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Aynı durumda olan var mi? Resim biraz karanlık ama sanırım anlaşılıyor
Mrb hoşgeldin cnm. Kolunu yemiş resmen:KK66: bende dün karnını kolumun üzerine koyup telefonla konuşmaya daldım bi baktım benim kol mosmor. Kendi kolunu değilde parmağını emiyor.
Ne haber bayanlar Ramazan nasıl gidiyor ben göreve başladığım için ev işlerine zar zor vakit buluyorum uzun zamandır bu sayfaya bakamadım Umarım her şey yolundadır Biz beş aya yaklaştık artık Sırt üstü yatınca yüzüstü Döne biliyoruz sürünerek geri geri gidebiliyoruz yavaştan ek gıdaya da başladık çok vermiyorum ama azar azar Her şeyin tadına baktiriyorum. Sizde durumlar nasıl
görevin hayırlı olsun nasıl bebeğinden uzaklaşmak azda olsa ?bende bayramdan sonra başlicam ama zor olur diye korkuyorum.ek gıda demişsin de ne veriyosun.?

benim evimde soğuk ya hala kısa kolluya geçemedik. Sanırım burda kış gelicek biz yine uzun kol. Ama dışarısı çok sıcak evler serin

doğrusu ben kızıma elyaftan incecik bi yastık diktim aslında çok ince kızımın başı hafif yukarda kalıyor zaten çukurlaşıyor. Doğrumu bilmem ama hiç başını desteksiz uyutmadım korktum.

biri keyiften mi bahsetti nerdeeeeeee

Mrb hoşgeldin cnm. Kolunu yemiş resmen:KK66: bende dün karnını kolumun üzerine koyup telefonla konuşmaya daldım bi baktım benim kol mosmor. Kendi kolunu değilde parmağını emiyor.
görevin hayırlı olsun nasıl bebeğinden uzaklaşmak azda olsa ?bende bayramdan sonra başlicam ama zor olur diye korkuyorum.ek gıda demişsin de ne veriyosun.?
ayrilmak birakip gitmek cok zoor ..Allahtan babannesi bakiyor sagolsun cok iyi bakar. ama yine de koyuyor insana...meyve puresi tattirdim..kendi yedigimiz corbalardan kasik ucuyla veriyorum..bi de pide somurmaya bayiliyor ..karpuz emiyor bi de severek

Sizinki yine iyiymiş Ben de sahura kadar uyumuyorum üç buçuk gibi yatıyorum Sabah 7 de işe gidiyorum sonra tekrar üç buçuğa kadar devam Bir de oruçta olunca Sürünüyorum resmen:KK48:
Oyy Allah yardımcın olsun güç kuvvet versin... Sizin bebiş önce doğan bebeklerden galiba maşallah biz daha 4 aylık olmadık 10 gün sonra olacağız tek taraflı dönüyor eğer yastıkta yatıyorsa popo dan kaydırıyor kendini epey. Bir oturma Sevda'sı başımızda

Arkadaşlar aranızda kehribar kolyesi kullanan var mı?benim oğlumun ağzından sular şelale gbi akıyor resmen..bu kolye iyi dediler..kullanan tavsiye eder mi

Belden yukarısı açık uyuyor benim bebiş de uzun kollu giydiriyorum onda bile terliyor acaba üşürmü diye bende tedirginim ama uyku tulumu da terletebilir gibi
Bende uzun kollu pijama giydiriyorum göbeğine kadar Penye battaniye örtüyorum kizlarin dedigi bazen sabaha doğru biz bile Üstümuze pike örtüyoruz gündüz sadece citcitliyla kalıyo zaten

Merhaba :) uzun suredir yapayim dedigim temali fotograflari sonunda cektim Efe ile :KK48: bi Nevsehirli olarak sicak hava balonu temasi olmazsa olmazdi ama :KK48:
Masallah oglusuna:nazar::emir_bebek:hemsom bende bi ara atsam aylik konseptlerimi de hizli giristen resim yuklenmiyo digerinden girmeye de eriniyomm :confused:

X