2017 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba
Aranıza yeni katıldım
10 şubatta doğum yaptım. Bebeğim bir kaç gundür kolunu emmeye başladı ve kuvvetli emdiginden gözümden kaçarsa kan oturuyor. Ellerini parmaklarını zaten emiyor hatta parmaklarını bazen o kadar sokuyor ki ağzına kendini kusturuyor. Emziren alışması hiç denemediğim emzik kalmadı heralde. Kolunu emmesi konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Aynı durumda olan var mi? Resim biraz karanlık ama sanırım anlaşılıyor

Eklentiler

• 2017-06-15 11.38.32-1.jpg
    2017-06-15 11.38.32-1.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merhaba
Aranıza yeni katıldım
10 şubatta doğum yaptım. Bebeğim bir kaç gundür kolunu emmeye başladı ve kuvvetli emdiginden gözümden kaçarsa kan oturuyor. Ellerini parmaklarını zaten emiyor hatta parmaklarını bazen o kadar sokuyor ki ağzına kendini kusturuyor. Emziren alışması hiç denemediğim emzik kalmadı heralde. Kolunu emmesi konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Aynı durumda olan var mi? Resim biraz karanlık ama sanırım anlaşılıyor

benimki de emiyordu, unutturana kadar uzun kollu giydirdim. şimdi kolunu emmiyor ayaklarını keşfetti ayak parmaklarını emiyor:))))

:KK70:...
Ay içimden maaşallahh eloşuma diye düşünüyordum kiiiiii acı gerçeği okudum :halay:
Ben genelde şu karikatürdeki anneler gibi oluyorum :))
Gece 11.00-11.30 gibi uyumuş oluyor oğluşlar. Kalkıp eşimle iki laf edeyim ,azcık kitabımı okuyayım veya tv kurcalıyayım diyorum. 10 dk için de geri kendimi yatakta buluyorum :KK70:
Bizim neyimize keyif yapmakk :rapci:

Allah iyiliğini versin:)) bende oh oh diye okuyorum ama nerdeee cadı doğmuş şubat bebeleri:63:
Bizde eşimle aktivite olarak evi temizliyoruz iki gündür:)) biraz rahatladım sanki ev düzene girip tozlar gidince düzenli olduğum için çok sıkıntı çekiyorım ela doğduğundan beri hayirlisiyla geçeydi bu günler:işsiz:

Ayy maşallah ela hanima anneye babaya izin vermiş güzelce uyku çekmiş diyordum ki rüya diye okuyunca soylediklerimi geri aldım. Bu aralar benim oglanda iyice fenalasti. 2 saat e bi kalkıyor sürekli bi mız mız haller meme emmek istememek sabırları zorluyor. Allah kolaylik versin hepimize

:KK70:
İnandınız demek :KK48: ay inşallah bi gün bunları da yazarız:dua:

Kızlar merhaba
Aranıza yeni katıldım

Merhaba canım. Hoşgeldin..
Uzun kollu giydirince de mi emiyor?

Gunaydin hanimlar:KK54: biz bugun asimizi olduk karma asida aglamadi ama zatürre asisinda agladi oglusum bende tetanozu oldum..Bu demir bi benim kafami mi karistiriyor acaba?Ne yapcagimi bilmiyorum..

Gunaydin hanimlar:KK54: biz bugun asimizi olduk karma asida aglamadi ama zatürre asisinda agladi oglusum bende tetanozu oldum..Bu demir bi benim kafami mi karistiriyor acaba?Ne yapcagimi bilmiyorum..
Günaydın canım banada geçen sefer tetanozun 3. Dozunu vurdular aile hekimimiz vurdur dedi. Bizimde aşımız 20 sinde ofofff:işsiz:

Günaydın canım banada geçen sefer tetanozun 3. Dozunu vurdular aile hekimimiz vurdur dedi. Bizimde aşımız 20 sinde ofofff:işsiz:
Aglamadiginda ohhh diyosun sonra bi ciyaklama sirtindan ter akio resmn..Allah yardimcimiz olsun ..Bana Ates takipleri baslasin o zmn:cry: siradaki asilar agustos ve kasım da bi bitselerdi..

Kızlar merhaba
Aranıza yeni katıldım
Hosgeldin canim benim kzim da elini parmaklarini emiyor elinin tumunu agzina sokuyor ama kol emme yok arkadaslarin dedigi gibi bi kac gun uzun kollu giydirip mi denesen

Aglamadiginda ohhh diyosun sonra bi ciyaklama sirtindan ter akio resmn..Allah yardimcimiz olsun ..Bana Ates takipleri baslasin o zmn:cry: siradaki asilar agustos ve kasım da bi bitselerdi..
Amin amin. Allah kolaylık versin canım Geçen sefer vurulurken ağladi ama eve gelince aci aci ağlamaya başladı kızım bende calpol verdim illa ateşi beklemedim:KK43: aci çekiyordu çünkü

benimki de emiyordu, unutturana kadar uzun kollu giydirdim. şimdi kolunu emmiyor ayaklarını keşfetti ayak parmaklarını emiyor:))))

Uzun kollu benim de aklıma geldi ama hava çok sıcak bu sefer de çok terliyor. Hasta etmekten korkuyorum. Hatta dün koluna ağız mengillerinden birini sardım sağından solundan neresinden emerim diye kendini paraladı sonra da ağladı zaten

Uzun kollu benim de

Merhaba canım. Hoşgeldin..
Uzun kollu giydirince de mi emiyor?

Teşekkür ederim hosbulduk
Uzun kollu için hava sıcak çok terliyor hem de ememeyince çığlıklar atıyor. Sırf koluna yetisemesin diye yüz üstü yatirmiyorum. Dün o şekilde uyumuştu uyanıp oyalanirken morartmiş kaşla göz arasında
Tek çözüm uzun kollu sanirim ya da ağız mendilini sarmaya devam edeyim

Teşekkür ederim hosbulduk
Uzun kollu için hava sıcak çok terliyor hem de ememeyince çığlıklar atıyor. Sırf koluna yetisemesin diye yüz üstü yatirmiyorum. Dün o şekilde uyumuştu uyanıp oyalanirken morartmiş kaşla göz arasında
Tek çözüm uzun kollu sanirim ya da ağız mendilini sarmaya devam edeyim

En azından bir kaç gün unutturana kadar ince pamuklu uzun kol giydirmeyi deneyin.
Çok terliyorsa içine atlet giydirmeyip sadece uzun kollu ve bezi ile kalsın. Dikkatini farklı yönlere çekmeye çalışın ağlarsa. Mesela pencereden bakmak veya balkona çıkmak hoşuna gidebilir:KK66:

Birileri uyku mu dedi sahura kadar uyumuyorum uyursam kalkamam eşime sahur hazırlıyorum 3 de yatıyorum hop 8 de kız uyanıyor doyur altını al oyna 10 da yatıyor azcık uyuyayım diyorum 10 buçuk olmadan oğlan anne acıktım diye kalkıyor gün başlıyor sahura kadar döngü aynı :):)

Kızımın elleri yumruk şekilde hep ağzında yan taraflar beyazlaşmış face de birine enfeksiyon demiş doktor oğlumda dişlerini sıralı çıkarmadı ama kafam karıştı acaba sizde var mı yan taraflar da beyazlık

Birileri uyku mu dedi sahura kadar uyumuyorum uyursam kalkamam eşime sahur hazırlıyorum 3 de yatıyorum hop 8 de kız uyanıyor doyur altını al oyna 10 da yatıyor azcık uyuyayım diyorum 10 buçuk olmadan oğlan anne acıktım diye kalkıyor gün başlıyor sahura kadar döngü aynı :):)
Beni anlatiyorsun sanki kizm kizim yedi de uyqniyor dokuz dokuz bucuk uyuyor tam az uzanayim diyorum oglum uyaniyor gozumu zor aciyorum kendime gelmem 1w yi buluyor

Nabiyonuz kızlar salı günü aşı ya gittik bende kan verdim kan değerim nasıl diye bu ara uyku hali fln çok bugün aradım aile hekimi troid değerinin 30 olduğunu söyledi :KK57: canım sıkıldı baya inş yanlış bı sonuçtur yarın hastane ortamına gidip tekrar tahlil vercem demir depoların boşalmış dedi o_O Enes Talha yi da dün genel amaçlı Dr a götürdüm Dr değişikliği yaptım hem de muayene esnasında az kaka vardı bezinde hep böyle mı dedi evet dedim mukus olunca tahlil istedi şimdi dönüş yaptı az miktarda laktoz intoleransi çıkmış dedi bana diyet vermedi sadece süt içme dedi zaten de onu icemiyorum bende de laktoz sıkıntısı olduğu için Enes e bebelac lf önerdi ve birde gaz damlası bebelac lf kullanan var mı :işsiz:

Canım ben eşim için tepsiye hazırlıyorum sahurluğunu. O kendisi gece çıkarıp yiyor.
Bazen de yiyip yatıyor. Ben kalkarsam çok uykusuz kalırım. Sen iyi dayanıyorsun :KK66:

X