2017 Şubat Anneleri

Belden yukarısı açık uyuyor benim bebiş de uzun kollu giydiriyorum onda bile terliyor acaba üşürmü diye bende tedirginim ama uyku tulumu da terletebilir gibi
Bugün Dr a sordum burası çok sıcak bı kaç gündür siz nasılsınız o da öyle ilk bir ay di o size göre fazla giyinmesi fln dedi

Göğüs acısı hisseden var mı bı kaç gündür özellikle solum sızlıyor acaba damaklar sertleştiği için mı diyorum ama bilemedim mastit olduğunu düşünmüyorum ateş sertlik yok çünkü ama bu ne kı :işsiz:

Loveali Loveali bayıldım 4. Ay konseptinize çok tatlısınız maşallah bir türlü yazamadım bir kaç gündür bir garip hal var elime teli de alamıyorum... Öpüyorum minnak tosun paşamı
Göğüs Ağrı'sı bende de var ama süt inince oluyor sanki süt çok ağrılı iniyor birini emerken diğerinden ağrı oluyor yada sebebsiz de olabiliyor damaklardan olduğunu sanmıyorum henüz

Loveali Loveali bayıldım 4. Ay konseptinize çok tatlısınız maşallah bir türlü yazamadım bir kaç gündür bir garip hal var elime teli de alamıyorum... Öpüyorum minnak tosun paşamı
Göğüs Ağrı'sı bende de var ama süt inince oluyor sanki süt çok ağrılı iniyor birini emerken diğerinden ağrı oluyor yada sebebsiz de olabiliyor damaklardan olduğunu sanmıyorum henüz
Teşekkür ederiz canım bizde sizi öptük :) yok süt inerken ufak bı cız Edip sızlıyor ama bu ayrı bişey ucu özellikle sızlıyor emerken daha çok ve göğüs alanını komple kaplıyor o sızı bende anlamadım

aynen oyle cnm bn 17 agustos depremini yasamis insanim ve sonrasinda da daha hafif dereceli depremler yaşadm korkmuodum ama bir kez hamileyken aksam evde tek yakalandm kocaelide olmuş Sakarya'da az insan hissetmis bn de hissedenlerden biriyim o gun inanılmaz kotkmustum bebegime bisi olursa diye
Çok geçmiş olsun sanada canım bi korku girdimi insanın içine çok kötü oluyo engellenebilen bişey değil Allahım hepimizin yanında olsun çocuklarimizi bize bagislasin :KK43:

Kızlar bebeği çok terleyen var mı?
Benim kızımın başı ve ayağının altı sürekli ıslak.boncuk boncuk terliyor saçı başı.

Kızlar bir sorum olacak pisik kremini ben her bez değişiminde kullanıyorum açaba çok mu abartiyorum çünkü krem dayanmıyor. Sizler nasıl kullanıyor sunuz
Havalar artık sıcak ben sürekli altını zeytinyağlı sabunla yıkıyorum bu sayede krem kullamaya gerek kalmıyor.

Bi benim kiz mi tekmeleye tekmeleye açıyor üstünü herkes battaniyeyi cektiğinden bahsetmiş :KK48:
benimkide ayni kenarlara koyuyorum ama onu bile tekmeliyo hirsla

bnm oglanin bir gozune sac girmisti cikti sandm dun bugun hala var nasıl cikarym ???????????????????
ben damla kullaniyorum canim

Benim evime ne zmn yaz gelck acaba gunduz en fazla 21 derece:olamaz:
al benden de o kadar hirka bile giyiyorum o derece
Uydurmak değil canım. Hayal ettim :rapci:
bende tahmin isterim canim hayalinde nasilim :)

Benim kızımın başı ve ayağının altı sürekli ıslak.boncuk boncuk terliyor saçı başı.
benimde oyle atletle biraksamda oluyor kafayi zaten hic deme

Bu kadar terlemesi normal değil.
Çok giydiriyor olabilir misin?
Benim evim gündüz 24-25 derece ve sadece kısa kollu çıtçıtlı atlet giydiriyorum.
Gece ise 24 derece ve ince uzun kollu penye pijama giydiriyorum çorapsız.
Üzerini örtmüyorum

Canlar günaydın.. Bir şey danışmak istiyorum.. Bebişcağzımı az önce ayağımda salladım ve öylece yastıkla beşiğine koydum.. Sonra içime kurt düştü ne kadar süre kullanmayacağız yastık diye araştırdım baktım, ilk 1 hatta 2 yıl yastık önerilmiyormuş boğulma riski sebebiyle.. Şimdi kıyamadım uykusu bölünmesin başında bekliyorum :KK45: baya da tatlı uyuyor rahat etti gibi geldi o_O yastıkla yatıranınız var mı?

Canlar günaydın.. Bir şey danışmak istiyorum.. Bebişcağzımı az önce ayağımda salladım ve öylece yastıkla beşiğine koydum.. Sonra içime kurt düştü ne kadar süre kullanmayacağız yastık diye araştırdım baktım, ilk 1 hatta 2 yıl yastık önerilmiyormuş boğulma riski sebebiyle.. Şimdi kıyamadım uykusu bölünmesin başında bekliyorum :KK45: baya da tatlı uyuyor rahat etti gibi geldi o_O yastıkla yatıranınız var mı?

Ben yastıksız yatırıyorum ama dün ilk defa gündüz ayağımda sallarken uyudu. Kaldırsam uyanacaktı. Ben de bıraktım öylece uyudu :)
Zaten güç bela uyutuyorum ,bi de ona kafa yormak istemedim.
Eskiler hep yastıkta uyuturmuş ,nolmuş sanki diyip geçtim
.:olamaz::rapci:

nolur öğlene kadar uyusakkkk:mad:

Olmaaazzz :KK70:
Öğlene kadar uyusan kim uykusuz kalacak ?
Bebek bakımının temel kuralı uykusuzluktur :lülülü:

Günaydın herkeslere :kahve: akşam 9 da Ela yı yatağına koydum hadi kızım iyi geceler dedim çıktım odadan hiç ağlamadan yattığı yerde uyudu.. sonra eşimin yanına gittim birlikte film keyfi yaptık çekirdek kola falan.. sonra 12 buçuk gibi yattık eloşcuğum da gece bir kere emmek istedi sonra deliksiz uyudu az önce uyandık bu saate kadar uyumuşuz deliksiz

Derkeeeeeeeeennnnn eloşun ağlamalarıyla rüyamdan uyandım :KK70:

Neyime kız benim film izlemek deliksiz uyumak 10 buçukta kalkmak falan:KK70:

Yine saatlerce uyutma çabası sonra çıt çıkmasın diye parmak ucunda yürümeler gece zırt pırt meme istemeler 3 te uyanıp gülücükler saçıp 45 dk oynamaya çalışmalar ve sabahın köründe uyanışHoppa

Hayaller hayatlar:-)

Günaydın herkeslere :kahve: akşam 9 da Ela yı yatağına koydum hadi kızım iyi geceler dedim çıktım odadan hiç ağlamadan yattığı yerde uyudu.. sonra eşimin yanına gittim birlikte film keyfi yaptık çekirdek kola falan.. sonra 12 buçuk gibi yattık eloşcuğum da gece bir kere emmek istedi sonra deliksiz uyudu az önce uyandık bu saate kadar uyumuşuz deliksiz

Yine saatlerce uyutma çabası sonra çıt çıkmasın diye parmak ucunda yürümeler gece zırt pırt meme istemeler 3 te uyanıp gülücükler saçıp 45 dk oynamaya çalışmalar ve sabahın köründe uyanışHoppa

:KK70:...
Ay içimden maaşallahh eloşuma diye düşünüyordum kiiiiii acı gerçeği okudum :halay:
Ben genelde şu karikatürdeki anneler gibi oluyorum :))
Gece 11.00-11.30 gibi uyumuş oluyor oğluşlar. Kalkıp eşimle iki laf edeyim ,azcık kitabımı okuyayım veya tv kurcalıyayım diyorum. 10 dk için de geri kendimi yatakta buluyorum :KK70:
Bizim neyimize keyif yapmakk :rapci:

Allah iyiliğini versin:)) bende oh oh diye okuyorum ama nerdeee cadı doğmuş şubat bebeleri:63:
Bizde eşimle aktivite olarak evi temizliyoruz iki gündür:)) biraz rahatladım sanki ev düzene girip tozlar gidince düzenli olduğum için çok sıkıntı çekiyorım ela doğduğundan beri hayirlisiyla geçeydi bu günler:işsiz:

Ayy maşallah ela hanima anneye babaya izin vermiş güzelce uyku çekmiş diyordum ki rüya diye okuyunca soylediklerimi geri aldım. Bu aralar benim oglanda iyice fenalasti. 2 saat e bi kalkıyor sürekli bi mız mız haller meme emmek istememek sabırları zorluyor. Allah kolaylik versin hepimize

X