2017 Şubat Anneleri

Kizlar dun 4 ay asilarimizi olduk geldikten sonra kizim 3 kez kustu duzgun emmedi ve mizmizlaniyor normal mi bunlar bu tarz seyler yasayan oldu mu
Bizde dün aşımızı yaptırdık canım.
Kusmadı ama mızmızlandı, ağladı , uyumadı, düzgün emmedi .
Anlayacağın bizde de aynıları var.

A Alyasena ,yok canım öyle çok pişik olmadı.
Nasıl bir cildi varsa ilk silmeden sonra hemen tepki verip kızarıyor.
Kızarıklığı görünce 2-3 gün ara verip tekrar deniyorum. Yine kızarınca bırakıyorum..
Sadece uni baby'e tepki vermiyor.

Gunaydn guzel anneler
kizlar sizin bebislerin de kulak arkasi kuruyo mu ? bn zeytinyagi surup yumusatmya calisyorum pamukla silince boyle imce kabul tarzi şeyler gecio gibi sonra gene oluo
Cnm ara ara benim oglumda da oluo kremini suruyorum fakat egzema veya alerjik kaynakli olabilir kulak kurulugu..Bende bi gostercem tekrarlayan bir seyse göster cnm istersen..

bnm oglanin bir gozune sac girmisti cikti sandm dun bugun hala var nasıl cikarym ???????????????????
Kendiliginden cikiyo cnm braz daha bekle hic olmadi banyo yaptrirsn gider..

benimki de açıp yüzüne çekiyor, o yüzden artık nasıl olsa sıcaklar da başladı diye pikesiz battaniyesiz yatırıyorum. çıtçıtlı atlet üstüne ayaklı uzun kollu pamuklu tulum giydiriyorum, çorapsız. üşümüyor,terlemiyor, tam geliyor bizim evin sıcaklığına şu ara. biraz daha ısınsın kısa kollu şortlu tulumla yatırırım

Ben tulumu çıkaralı baya oldu.. üzerinde sadece kısakol çıtçıtlı bady si oluyor altında da incecik bi şort.. üzerine de incecik bişey örtüyorum.. terliyor yoksa artık tulumla falan.. ev 25-26 derece oldu.

e-bebekte bibaby marka kumaşı delikli delikli incecik tulumlar var, onlardan denesen? bizim henüz 24 filan geceleri 25-26da hiç örtmene gerek yok bence, ben olsam direkt kısa kollu pijamasıyla yatırırım zaten

dun banyoda gecmemis bgnku banyoda tekrar bi bakaym. internetten okudum orda da bol su ile yikayn akitin diyo da gozu acik nasil akitcam ona bilemiorum kenardan mendille aldiraymcdedm olmadı ucu gozukmuo cunku su an alt kapgin icine kacti gozukmuo ara ara goz oynatınca cikio yukari neyse bekleym bakalim biraz daha olmadi fizyolojik damla alırım bitmisti zaten

1 senedir burda olup coklu alinti yapamama ne demelineyse cvp yazan arkadaslar sagolun siz kendiniz biliyorsunuz

yaa
e-bebekte bibaby marka kumaşı delikli delikli incecik tulumlar var, onlardan denesen? bizim henüz 24 filan geceleri 25-26da hiç örtmene gerek yok bence, ben olsam direkt kısa kollu pijamasıyla yatırırım zaten
bn onlardan almistm bi tane cok severek daha oglan doğmadan.. hiç giymeden küçüldü aslinda tam su an giydirmelik kumas dedigin gibi.. ya bn 25-26 da usuyorum ki insan hareket halinde ya da oturken usemdigi halde yatarken usuyebilio o yüzden ortutorm ustunu tek ince battaniyle

Ya ona da kıyamıyorum, eskiler hep der ya uyuyanın üstüne kar yağarmış diye, aklıma o geliyor.. biz kendimiz de incecik bi pike örtüyoruz yarım da olsa , onu hep açık yatırmaya kıyamıyorum..

Anladım bende unibaby den geçtim kızarıklık arada oluyor unibaby nin pişik önleyicisini sürüyorum benim kız da tepki veriyor dikkatimi ıslak mendilden olacağı aklıma gelmemişti

Ya ona da kıyamıyorum, eskiler hep der ya uyuyanın üstüne kar yağarmış diye, aklıma o geliyor.. biz kendimiz de incecik bi pike örtüyoruz yarım da olsa , onu hep açık yatırmaya kıyamıyorum..
Belden yukarısı açık uyuyor benim bebiş de uzun kollu giydiriyorum onda bile terliyor acaba üşürmü diye bende tedirginim ama uyku tulumu da terletebilir gibi

Benim evime ne zmn yaz gelck acaba gunduz en fazla 21 derece

Belden yukarısı açık uyuyor benim bebiş de uzun kollu giydiriyorum onda bile terliyor acaba üşürmü diye bende tedirginim ama uyku tulumu da terletebilir gibi

Bende beline kadar örtüyorum , üzeri kısakol çıtçıtlı var sadece.. uzun kolla bizim kız yanar galiba böyle bile terliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…