2017 Şubat Anneleri

Buyuk gecmis olsun canim ablalarim izmirde oturuyor onlar da cok hissetmisler

A Alyasena benim kızında kulak arkasında egzama vardı iltihaplı sağlık ocağı bi krem verdi 1 günde geçirdi yarın ismini atim koltukaltı ve boynunda pisik vardı onlarida hemen geçirdi süper bi krem memnun kaldım

Kıyamam ya geçmiş olsun ilerlemiş pişik değildir umarım. Yeni doğan baby me ye geçtim bende kampanya var diye o bizde de pişik yaptı tekrar devam olanını aldık daha önce kullanıldığı ürün de pişik yaptı bize

Tamam cnm bekliyorum teşekkürler şuan kalmadı bizim egzama teramicy den sonra ama aklımda bulunsun

@Saskinanne2013 aslında 6 ay olmadan kilonuzu katlamışsınız maşallah neden öyle diyorlar ki önsüt fazla ise emzirmeden biraz elinizle sağın o sulu kısmı daha sonra emzirin Bebek yağlı kısma erişsin iştahsızlık var ise tedbir amaçlı bir idrar tahlili yaptırın isterseniz ayı 4. Ayı dolunca kendi sütünüzle hazırlanan kaşık mamalarına bakabilirsiniz dr tavsiye ederse gece yatarken kendi sütünüzü de almış olur.. Bizim kilo alımları 600/700 oldu hep şuan kesin 300/400 almıştır bana mama diyen olmadı doğum kilosu olmasına rağmen ortalamada alıyor dr devam diyor emzirmeye

cnm bnmki de bazen agliyor uyandiginda ama genelde ela gibu uyanip ortusuyle oynuyor ve yüzüne cekiyor. dun gunduz uyurken kac defa gittim baktm hep yüzüne cekmis arada uyanip degmek koklamak istiyor sanirim bnm kucagmdayken de tshirtume surtunup duruor çünkü. bn de battaniyeyi altina sıkıştıriyorum ama bi sag bi sol yapip acio onu da ya da yanlardan acamadiysa ayak ucundaki fazlalığı uzerine attrdigina sahit oldum :) yani bn de senin gibi sürekli takip ediyorm anlayacagin

Bi benim kiz mi tekmeleye tekmeleye açıyor üstünü herkes battaniyeyi cektiğinden bahsetmiş

Sağol canım bugün dikenustunde evde oturdum valla bebeği olunca insanın başka korkuyo yalnız olsam neyse bebek olunca annelik onun saçını teline zarar gelcek diye korkmakmis
aynen oyle cnm bn 17 agustos depremini yasamis insanim ve sonrasinda da daha hafif dereceli depremler yaşadm korkmuodum ama bir kez hamileyken aksam evde tek yakalandm kocaelide olmuş Sakarya'da az insan hissetmis bn de hissedenlerden biriyim o gun inanılmaz kotkmustum bebegime bisi olursa diye

Bi benim kiz mi tekmeleye tekmeleye açıyor üstünü herkes battaniyeyi cektiğinden bahsetmiş
bizimki de tekmeliyor canım hem de ne tekme. Bu ara dönüp yan yatmaya başladı minnoş bayılıyorum o yatış şekline o zaman çok açmıyor üstünü. tabi dönüp üstünü açıp tekrar yan döndüğü de görülmüştür

Annelere rahat yok onu anladım ben artık:)

Onu da yapıyor ama ne kadar açarsa açsın uyanınca ayaklarını kaldırıp o açtığı battaniyeyi ayaklarıyla geri suratına atıp yumuluyor elleriyle burnuna dayıyor hemen.. üstünü açması da içimi rahatlatmıyor yani:)

Kizlar dun 4 ay asilarimizi olduk geldikten sonra kizim 3 kez kustu duzgun emmedi ve mizmizlaniyor normal mi bunlar bu tarz seyler yasayan oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…