2017 Şubat Anneleri

Buyurler insallah rabbim saglikli bir ömur versin cumlemizin evlatlarina.anne renkli baba renkli ne guzel ya esim esmer ve gozu koyu kahve ben beyaz tenli sarisinim gozler elaya donuk ama oglum.da kizim da baba tarafa benzer esmer ve koyu gozlu
Maşallah senin kuzulara da cnm bende esmerlere bayılırım ama gittim sarışınla evlendim çocuklar babaya çekti tipleri :) şaka bir yana Rabbim uzun sağlıklı ömür nasip etsin ne güzel sana da ikisini de tattırmış

Hg cnm ben vermedim ama bugün mama ile yoğurt mayaladım anne sütü ile tutmuyor hiç gerek yok süt telef oluyor sağılmış sütlerim var bir kaç tane ben onlara kaşık maması ile karıştırcamsütle yapılan Zaman'ı gelince. Oğlum ek gıdayı reddetti yaşına kadar şimdi çok araştırıyorum meyve ile başlanırsa muhallebi vs çocuk sebze ve çorbalara soğuk kalıyor deniliyor

Evet tek basına olursa damak tadı oluşmuyormuş Cnm aslında 6 aya kadar tadımlık vermeyı düşünüyorum 3 gun kuralı ile sebze ve çorbalar Icın bıraz erken gıbı ama sındırım sıstemlerını zorlar mı acaba

He ya A Alyasena kaptı valla napalim nasip :)

Allah mesut etsin ne diyelim

Elimizi çabuk tuttuk eee böyle anayı nerden bulucaz C calikusu3482

Tabii böyle işlerde acele etmek gerek

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar

Ben de kaliplarin kücük oldugunu dusunuyorum 3-6 ay olarak alinanlar ucu ucuna oluyor maalesef ki benim kizim da kilolu bi kiz degil aksine ufak.

Benim kız şişko değil ama kalıplar değişiyor sanırım 6:9 9/12 ayırdıklarım var dı seneye diye onları giydiriyorum 3/6 aylıklar elimde patlatacak yazlıklar
Aynen eşyaları cok dikkatli takip etmek gerekiyor etiketlerle olacak is değil dedigim gibj elimizde giyilmeden kalacak sanirim bazilari

Tabi biri de gelse sende bi yere gitsen o saatlerde icin rahat etmiyor anliyorum canim seni. Gecer gider bugunler hatirlamazsin bile insallah

Ben de seni kumral orta kilo sakin yapılı birisi olarak düşünüyorum

Ah canım çok üzüldüm gerçekten inşallah iyice güçlenir kuzucuk. Ah ah

Efenimmm merabalarrrrrrr şiiiii kız anaları size daha çok merabalarrrrrrr

Ya bu oğluş çok fena bakıyor büyüyünce işin zor diyim haaaa :)))

Korelim yavuklusunu bir görsün kayınçosuyla
Kızlar bişi sorcam benim kuzular benziyor mu birbirine herkes kopya diyor ama bir ben benzetemiyorum

Senin kız da benimki gibi ciddi

Bunu cok ovuyorlar ek gıda Icın kullanan var mı acaba

Valla bu kadar pahalı olmasa alırdım ben de.

Ben de katiliyorum size ama ben geceleri yapicam oglanla kizi uyuttuktan sonra
ben sabah akşam yapıcam yapanlar haberleşelim

Efenimmm merabalarrrrrrr şiiiii kız anaları size daha çok merabalarrrrrrr
maşalllahhh tosuna
Ayyy geldi yine forumun şişko umut taciri milletin duygularıyla oynayıp gidecek kendinize mukayet olun kızlaaarrr
aynen baktı kızlar son hallerini paylaşıyor hemen ortaya çıktı. Boşver geçtik biz o yolları
Çokkkkk şekersin kiii
Tşk cnmmm
merhabaa fıstığaa:) maşallah yavrularınıza Allah bağışlasın

Hayırlı örtüsüz :) beyaz tenli balık etli :)
hayırlı
mrb cnm biz başladıkk ama bu hafta kızım alerji oldu birde sütümün çoğaldığını hissedince bıraktım ay sonunda devam edicem.ben taze inek sütü ile yoğurt yaptım.

Sensin tosun ayrıca az kosmadiniz peşinden sizde ana kız şimdi çamur atiyonuz

Herkes öyle diyo işin var diyo

Tabi biri de gelse sende bi yere gitsen o saatlerde icin rahat etmiyor anliyorum canim seni. Gecer gider bugunler hatirlamazsin bile insallah
Aynen öyle. Çünkü tam akşam oturması saati yapiyo napim bebeğim ve benim sakin huzurlu olmamız daha önemli geçecek evet inş bı gün

Korelim yavuklusunu bir görsün kayınçosuyla
Kızlar bişi sorcam benim kuzular benziyor mu birbirine herkes kopya diyor ama bir ben benzetemiyorum
Eneeemmmmm güzel gelinim benim Koreli bı sevinç bı sevinç görünce şuan yerinde duramiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…