2017 Şubat Anneleri

Nerelerdesin son doğuranlardandık aklıma gelmiştin cnm bebeğin Nasıl?
aynen biz sonlara kalmistik:) ya bn aslinda hep burdaym okuyorum ama cogu zaman geriden gelince cvp yazamıyorum. oğlum iyi cok şükür doğum iznim bitti tek sorunum o ucretsize ayrilmayacagm cunku yillik izinlerim var bi de rapor haklarimi kullanicam bakalim 5bucuk aylik falan olur o zaman hesaplamalarima göre cok da alistm böyle oğlumla birarada olmaya ama neyse buna da şükür. ..siz de aksilikler yasadiniz ust üste cok şükür atlattiniz rabbim korusun inşallah son olmustur

Selam kızlar rota virüsü aşısını yaptıran varmı kaçırmış olabilirim oraları?? Benim doktorum gerek bulmadı ya sizin??
Ben yaptırdım ilk dozunu 3. Ayda 15 gün sonrada ikinci dozunu yaptiracagim. İyiki yaptirmişim diyorum çünkü bebeğim rota virüsü kaptı çok şükür hafif atlattı ishal oldu biraz da ateş.

Ben de ayrım yapıldığını ya da birilerinin sadece bazı kişilerle iletişim halinde olduğunu düşünmüyorum.. öyle bi düşünceye kapılınmasını da istemem.. kimseye böyle düşündürmeyelim bence..

Sadece bazen ortak konuda buluşan arkadaşlar olabiliyor.. örneğin bebeği alerjik olan anneye o konuda bi geçmişi olan ya yine bebeği alerjik olan yazabiliyor.. onlar daha çok iletişim halinde olmuş oluyor..

Şaka bi yana 1 senedir burdayım şu an farkettim de :)

Muhakkak oyledir canim ben de esit mesafede oldugma inaniyorum.

ege52 sana yazıorum gecende sana yazdım dıye bastım hop başkasına gıttı:))bebegım ıyı hıc degısıklık yok uyudu suan ıns sonradan sıkıntı olmaz kan damla verdı iştah ta acıomus yedı damla damlat yemekten bır saat once veya sonra dedı

arkadaslar grup falan bılmem bende hemen bı sıkıntm oldgnda danışıyorum sızlere burda kafamın uyuşmadıgı hıtabını begenmedgm kişiler bende gozardıdır muhattap olmuorum kafam rahat herkese hayırlı heceler dılıyorum aşı olduk gozum bebeğimde uyusada bakıorum oyle ona tospiğim

Kıyamam ama 5.5 aylık olana kadar bile olsan yanında kardır cnm zaten git gide sosyalleşiyorlar işinde hafta sonu tatilse özlem giderirsiniz Rabbim kolaylık versin inş teşekkür ederim iyi dileklerin için de

Mesela nasil biriyim dicem gördüm dicen

Onlardan biri benim dimi :)) eneeee adaş misiz hemide

ben kilo veriyorum kiz alamiyor bende alerjik bunyeliyim bana cekmis kiz mslesef alerji aldirmiyor kilo her asi sarsiyor bugun 3. gun hala ara ara ates artiyor huzursuzluk tavan 2. aydan zor gecti canim

Ilk asisi boyle degildi ya bundan nolduysa cocugun evri dondu. Agliyo cani cok yaniyo belli susturamiyorumda napicagimi sasirdim dedim eski hallerimize geri donduk. Saat 1de uyudu simdi yine ayaktayiz.
bizdede onceki asi bir gun sarsmisti bu mahvetti
benim de 7 haziranda 1 yil oldu burda canim senle beklenen dogum tarihi ayniydi ordan hatirliyorum

Sana katılıyorum canım.
Mesela birine yorum yazıyorum bakıyorum başkalarına cevap vermiş bana vermemiş bile.
O gruba bende dahil değilim hatta 8 9 kişi var öyle.
Bende ismimi paylaşayım.
Ayşenur
Aaa niye öyle düşünüyonuz ya o 8-9 kişiden biri değilim dimi

Kıyamam ama 5.5 aylık olana kadar bile olsan yanında kardır cnm zaten git gide sosyalleşiyorlar işinde hafta sonu tatilse özlem giderirsiniz Rabbim kolaylık versin inş teşekkür ederim iyi dileklerin için de
tam elif nerde diycektim ciktin :)

Yaz geldi ama çok fena yağmur yağıyor yine çıkamıyoruz.
Yani Bursa da böyle.
Oooo Ankara da öyle hele dün bir gök gürültüsü şimşek dedim bişey olacak Allah korusun resmen abartısız ev sallandı gök gürültüsü ne ve hurç larim kapı arkasında ydi onlar bile düşmüş

Yani mesela ben sana hep kızıyodum su emzirme süt olayını kafana takarkene

Mesela ben sana ayrı bı gıcık oluyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…