2017 Şubat Anneleri

evde kısakol pıjama corap gıydırıyorum dısarıda bı merserıze hırkası var onu gıydırıorum .gece yatarken uzunkol
Hadi ya sizinkini öğrenince ben çocuğu boğuyormuşum gibi geldi.:KK57:
Üşümüyor mu ?
Ben evde iki kat don, iki kat üst , bazen uzun bazen kısa, dışarıya çıkarkende şişme mont, şapka,:KK57::KK57:
Ben mı abartmışım acaba
Şubat anneleri bı el atıverin şu hepinizden küçük kardeşinize.
Şey en çıtırınız benim de. :KK76::kahve::lülülü::KK70:

Üşümüyor mu ?
Ben evde iki kat don, iki kat üst , bazen uzun bazen kısa, dışarıya çıkarkende şişme mont, şapka,:KK57::KK57:
Ben mı abartmışım acaba

hangi şehirdesiniz? istanbul ise çok fazla giydiriyorsunuz. bizim evimiz sadece sabah güneş alıyor, gün içinde dışarıya göre serin sayılır, evde askılı atlet üstü kısa kollu tişört ve şortla çorap giydirdim gündüz. öğleden sonra dışarı çıktık hala da güneş varken, dışarısı çok sıcaktı tek alttan çıtçıtlı yarım kollu atletiyle şort giydirdim çorapları da çıkardım.

Üşümüyor mu ?
Ben mı abartmışım acaba

Kız sen ne yaptın? Bu havada şapka şişme mont iki kat üst müüü:oha: evde kısa kollu (gece uykusunda uzun kollu) dışarda da sıcaksa yine kısa kollu rüzgarlıysa üzerine ince hırka (yün değil merserize gibi ince hırka) .. çıtır derken söyle bakalım yaş kaç:KK48:

Üşümüyor mu ?
Ben mı abartmışım acaba
şehır sehır farkeder belkı ıstanbul dayım ben kendımde kısakol gezıorm evde onu da bunaltmıorum kafası su gıbı oluo bıde.şişme mont gıydırme canım hava aşırı mı soguk nasıl oralar ben ınce bı hırka gıydırıorm altınada kot tayt gydırıp dsarı oyle cıkıoruz

Üşümüyor mu ?
Ben mı abartmışım acaba
Okuyunca beni bir sıcak basti:işsiz: çok giydiriyorsun yani bulunduğun şehre göre değişir elbet ama hiçbir yer bu mevsimde çok soğuk değildir. Çıtır derken yaş kaç canım benden çıtır olamazsın:p:p

Üşümüyor mu ?
Ben mı abartmışım acaba

Oooww ben kışın bile böyle giydirmedim bebeyi :)
Bugün kısa kol ve şortlu tulum ,içine askılı atlet. Akşam üzeri dışarı çıktı babayla ,rüzgarlı olduğu için askılı atlet üzerine uzun kol ince penye takım.

2 gündür göğüs ucları sızlamaya başladı.
Özellikle sol göğüs fena sızlıyor. Yutkunma sesi de çok az geliyor . Acaba süt azaldığı için mi böyle kuvvetli çekiyor yoksa büyüdüğü için mi ? ...

Üşümüyor mu ?
Ben mı abartmışım acaba
Bursada havalar sicaktir cnm en azindan bizim Ankaraya göre tek kat giydirsen yeterli sankiHoppa

2 gündür göğüs ucları sızlamaya başladı.
Özellikle sol göğüs fena sızlıyor. Yutkunma sesi de çok az geliyor . Acaba süt azaldığı için mi böyle kuvvetli çekiyor yoksa büyüdüğü için mi ? ...
Benimkide sızlıyor 1 haftadir sanırsam daha güçlü emiyorlar ondandır inşallah diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum malum mama veremiyorum alerjik mamanın tadida iğrenç içmiyor

hangi şehirdesiniz? istanbul ise çok fazla giydiriyorsunuz. bizim evimiz sadece sabah güneş alıyor, gün içinde dışarıya göre serin sayılır, evde askılı atlet üstü kısa kollu tişört ve şortla çorap giydirdim gündüz. öğleden sonra dışarı çıktık hala da güneş varken, dışarısı çok sıcaktı tek alttan çıtçıtlı yarım kollu atletiyle şort giydirdim çorapları da çıkardım.
Bursa.
Bizim evimiz gün boyu güneş alıyor orta kat ama serin de oluyor ve burayı okuyunca ne yapıyormuşum ben dedim.
Ama biraz altını açıp çoraplarını çıkartıyorum hemen buz gibi oluyor bacakları ve ayakları evde 25 buçuk.

Bursa.
Bizim evimiz gün boyu güneş alıyor orta kat ama serin de oluyor ve burayı okuyunca ne yapıyormuşum ben dedim.
Ama biraz altını açıp çoraplarını çıkartıyorum hemen buz gibi oluyor bacakları ve ayakları evde 25 buçuk.
Eller ve ayaklardan vücut sıcakliği ölçülmez canım onlar en vücudun en uç noktaları,göğsünden ve ensesinden anlarsın üşüyüp üşümediğini. Evin sıcakliğida fazla

Bursa.

25,5 gayet yüksek bir derece, bizim doktorumuz hava 25 dereceyi geçince şortlara geçin demişti:) bebeklerin elleri ve ayakları dolaşım sistemleri tam gelişmediği için vucuduna göre daha soğuk olurmuş, o yüzden üşümüş mü kontrolünü ensesinden yapmak gerekiyormuş. içinize sinmiyorsa çorap giydirin tabii ki ama iki kat alt çok fazla bence. atlet üstü tişört, altına bir ince pamuklu pijama, çorapla üşümez 25 derecede

Kız sen ne yaptın? Bu havada şapka şişme mont iki kat üst müüü:oha: evde kısa kollu (gece uykusunda uzun kollu) dışarda da sıcaksa yine kısa kollu rüzgarlıysa üzerine ince hırka (yün değil merserize gibi ince hırka) .. çıtır derken söyle bakalım yaş kaç:KK48:
Şey evet.
Ya üşümez mi ama diyorlar ya bebekler bizden bir kat fazla giydirilmeli diye ben çok abartmışım galiba. :KK57:
Şey 20. :sus:

şehır sehır farkeder belkı ıstanbul dayım ben kendımde kısakol gezıorm evde onu da bunaltmıorum kafası su gıbı oluo bıde.şişme mont gıydırme canım hava aşırı mı soguk nasıl oralar ben ınce bı hırka gıydırıorm altınada kot tayt gydırıp dsarı oyle cıkıoruz
Soğuk değil canım ya ev 25 buçuk mesela.
Bende tişört, şort giyiyorum.
Evet Mira da terliyor.
Bende inceltiyim üstünü.
Banyo yapınca nasıl giydiriyorsunuz

Okuyunca beni bir sıcak basti:işsiz: çok giydiriyorsun yani bulunduğun şehre göre değişir elbet ama hiçbir yer bu mevsimde çok soğuk değildir. Çıtır derken yaş kaç canım benden çıtır olamazsın:p:p
Şimdi yorumları okuyunca bana da bastı.:olamaz:
Bursa canım evde 25 derece yani.
20 yani bedenen olabilirim ama ruhen eminim hepiniz benden çıtırsınızdır, bu ara çok bunalımda yım. :KK34:

X