2017 Şubat Anneleri

Lohusa evinde kurban kesmek mı :KK57: normal doğum mu yapacaksın valla burda bı çoğumuz kendimiz geçirdik lohusaligi bazılarının kv si bazılarımız in annesi olsa da biz yine yalnizdik :) ve çoğumuz hep kendimiz baktık ilgilendik ve bazılarımız in 2. 3. Çocuğu bile olan var o yüzden aslında çok fazla birine ihtiyaç olur psikoloji sine girme ben 5. Gün Dr oturabilirsin dikisler iyi dedi eve geldim pat diye oturup bebeğimi emzirdim diğer gün Dr hali sirkeledim :eek: anlattıklarına göre bence iki taraf gelmesin lohfa psikoloji si gerçekten kötü ve o kadar kalabalıkta çekilmez :işsiz:
Sezaryen olacak inşallah Can'ım , ben de hiç yeni doğan Bebek görmedim elime almadım bakımı emzirme hiçbişey bilmem eşimle halledebilir miyiz sence, aslında iki taraf da gelmese en iyisi gibi de

TuRuNCu TuRuNCu cnm biberon reddi nasil oldu hic mi almak istemedi bnm oglan da hic emmedi ya onun memesi de biberon..bgn 104 günlük bi 10 gundur bitirmio mamalarini mesela 90 cc yapiorum 20sini cogu zamn birakio az yemeğe basladi ama bi sikayeti huzursuzlugu da yok hep oyun derdinde

Evet ,biberonu hiç almıyordu.
Alsa da 30-40 ml içip bırakıyordu. Zaten hiç 100 ml den fazla içmezdi.

Eklentiler

• IMG_1896.JPG
    IMG_1896.JPG
    46,3 KB · Görüntüleme: 102
X