2017 Şubat Anneleri

Şey evet.
Ya üşümez mi ama diyorlar ya bebekler bizden bir kat fazla giydirilmeli diye ben çok abartmışım galiba. :KK57:
Şey 20. :sus:

Çıtır anne burda başka 20 lerde var çaktırma:KK48: memnun oldum ben de 31 :KK69::confused:

Ohh saatler olsun kuzuya.
Yaaa ben bide banyo yaptırıcağım zaman ufoyu açıyorum.

Ay bi de ufo diyo:KK11: şaplak geliyo bak şimdi :KK67: bebeyi rahat bırak bi nefes alsın:KK48:

Çıtır anne burda başka 20 lerde var çaktırma:KK48: memnun oldum ben de 31 :KK69::confused:

Ay bi de ufo diyo:KK11: şaplak geliyo bak şimdi :KK67: bebeyi rahat bırak bi nefes alsın:KK48:
:KK48::KK48::KK48: çok seker değil mı ama ya çok güldüm yazılarına :KK70: çok masum yazmış ama bebeği de boğmuş :)) A Avatarabdhk bebeğin ondan huysuz belki de :KK48::KK48:

25.5 bence gayet sıcak canım..
Biz 23 derecede soyunmaya başladık.
Az önce ılık su ile duş aldırdım. Ardından çıplak vaziyette bir güzel masaj yaptım.
Askılı atlet ve penye pijama giydirdim yatıyor şimdi. Üzerini de örtmedim. Gece örterim.
Odam 24 derece :KK66:
mis gibi uyusun minnoş. canım masajı ne ile yapiyosun

Kızlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum doğumum yaklaşık Bayram'dan 10gün önce faln olacak kısmetse , iki taraf da şehir dışında ,annemler doğuma gelecek inşallah, kaynanamlar da gelmeyi düşünüyor ama iki taraf birden çok kalabalık olacak gibi 10kişi olacak evde ben de kalabalığı pek sevmem bir de kaynanam da genç ama pek işe girişmeyi sevmez annem varken hele hiç yapmaz her iş yemek faln anneme bakar kesin, ben de iyice sinir olurum, daha önce bir kere birlikte bizde olmuşlardı annem her işi yaptı kaynanam misafir gibi oturdu ordan tahmin ediyorum, bir de kurbanı bizim orda kesmeye kalkarlarsa iyice curcuna olur kaynanam görğmcemleri falan da çağırır oldu mu16kişi..o yüzden annem doğuma gelsin bana baksın biraz kaynanam da Bayram'dan sonra gelsin istiyorum ikisi aynı anda olmamış olur hem, kaynanama farklı Zaman'larda gelin bana da iyi olur yemek yaparsınız faln desem alınır mı sizce, kabul eder mi acaba? Mantıklı mı sizce bu fikrim bu işler Nasıl oluyır hiç bilmem, lohusa lohusa kafama takacak bişey olmasın diye Böyle olması daha mantıklı gibi..

Söyle bence canım. Lohusalıkta kalabalıktan gelen gidenden çok çekmiş birisi olarak söylüyorum. İçinden ne geçiyorsa söyle yoksa olan sana oluyor millet salak gibi çöküyor başına hele sezeryan sa hiç tat alamıyorsun eğilip doğrulmak mesele çocuğun altını değiştirmek emzirmek... her gelen bir laf eder kv nin saçma konuşmaları.... ay düşündükçe bile darlandım :KK43: alınan alınsın umursama. Ben kalabalıktan hoşlanmıyorum ben toparlanınca gelin istediğiniz kadar kalın de. Ben de ağzımla gidin dedim rahatsız oluyorum özellikle erkeklerden dedim ama kimse dinlemedi beni. Rezil oluyordum rahat rahat wc ye bile gidemedim herkesten nefret ettim lohusalıkta. Özellikle de kp kayınlarım ve tabi ki kv :KK12:

evde boyle ablası♥️

Ya senin kızın benim kızıma çok benziyor yaaa :KK70: maşallah sübhanallah

2 gündür göğüs ucları sızlamaya başladı.
Özellikle sol göğüs fena sızlıyor. Yutkunma sesi de çok az geliyor . Acaba süt azaldığı için mi böyle kuvvetli çekiyor yoksa büyüdüğü için mi ? ...

Benim de feci sızlıyor bugün başladı heralde hızlı çekiyor bebiş ondan...

Geçen sene 7 haziranda öğrenmişim hamile olduğumu burada durumuma yazmışım:KK42:sabaha kadar yatamamıştım hastaneye gidicem diye, ne demiştik söz uçar yazı kalır şimdide bebeğim kollarımda şükürler olsun Rabbim sana binlerce kez:KK200:

Ben de hamilelik testlerimi atmadım üstlerine de tarih attım :KK70: :KK53:

Biz de bingolde oturuyoruz evim sadece sabah gunesini aliyor kisa kol citcitli atlet ustune uzun kol badi ve altina tek kat giydiriyorum.disariya cikarken de incecik bir yelek giydiriyor ve sapka takiyorum.terletmemeye calisiyorum oglumda biz de hep kat kat giydirdik ter sebebiyle bronsit oldu ve hala atamadi.cocuklar usumeden ziyade terlemekten hasta oluyorlar

Söyle bence canım. Lohusalıkta kalabalıktan gelen gidenden çok çekmiş birisi olarak söylüyorum. İçinden ne geçiyorsa söyle yoksa olan sana oluyor millet salak gibi çöküyor başına hele sezeryan sa hiç tat alamıyorsun eğilip doğrulmak mesele çocuğun altını değiştirmek emzirmek... her gelen bir laf eder kv nin saçma konuşmaları.... ay düşündükçe bile darlandım :KK43: alınan alınsın umursama. Ben kalabalıktan hoşlanmıyorum ben toparlanınca gelin istediğiniz kadar kalın de. Ben de ağzımla gidin dedim rahatsız oluyorum özellikle erkeklerden dedim ama kimse dinlemedi beni. Rezil oluyordum rahat rahat wc ye bile gidemedim herkesten nefret ettim lohusalıkta. Özellikle de kp kayınlarım ve tabi ki kv :KK12:

Bende atmadım:)) hala bendeler inanmayip 2 tane yapmiştim ay ne güzel duyguydu o şaşkınlık
Biz de bingolde oturuyoruz evim sadece sabah gunesini aliyor kisa kol citcitli atlet ustune uzun kol badi ve altina tek kat giydiriyorum.disariya cikarken de incecik bir yelek giydiriyor ve sapka takiyorum.terletmemeye calisiyorum oglumda biz de hep kat kat giydirdik ter sebebiyle bronsit oldu ve hala atamadi.cocuklar usumeden ziyade terlemekten hasta oluyorlar
Bingölün havasi güzeldir canım geçen yaz geldik ablamı bingöllüye gelin ettik ordaydı düğün:) yazın ortası serin esiyordu orda yaşayasım geldi valla

Aaa en küçük ben sanıyordum. :deli:
Yalnız değilmişim demek ki. :olamaz:
Bende memnun oldum sende gayet çıtırmışsın.:sampiyon:

Şey tamam ya neden kızıyorsunuz ki. :oops:
Bi daha yapmıcam. :KK31::KK12:

Kuzum nerde yaşıyon sen :) en soğuk doğu dur derandiren derandiren Batman da o bile çorap çıkarttım diyo isilik olmadı mı o bebe :) bu arada ben daha çıtır im :lülülü:
Yok kuzum benim ev baya serin,güneş almıyor keşke alsaydi ama maalesef apartman dikmişler önüne:/
Hiçte bile ben daha çıtırım :lülülü:gören 20 mi diyor:)))

sen attınmı buraya resmını hıc. yada ben denk gelmemıs olabılırım goremedım senınkını benzerler ablası sarımsı aslında ama sıyah gıbı cıkıo fotolarda

Bende atmadım:)) hala bendeler inanmayip 2 tane yapmiştim ay ne güzel duyguydu o şaşkınlık

Bingölün havasi güzeldir canım geçen yaz geldik ablamı bingöllüye gelin ettik ordaydı düğün:) yazın ortası serin esiyordu orda yaşayasım geldi valla
Evet gercekten hem temiz bir havasi var hem de murat nehrinden dolayi hafif nemli ve esintili oh miss

Evet canım güçlü çektiği için oluyormuş.
Az önce süt'mü az acaba diye düşündüğüm göğüsten baya lıkır lıkır emdi yani :))

X