2017 Şubat Anneleri

Yarın sağlık ocağında smear testi yapılıyormuş ebe gel dedi mete58 mete58 var mı canım sizde de bu uygulama
Evet canım avrupa birliği destekli rahim ağzı kanseri tarama testi canım 30-65 yaş arası rahmi alınmamış tüm kadınların yaptırması iyi olur bence bir virüs aranıyor bakmışlar ki bu virüs görülen kadınların sonradan kansere yakalanma riski fazla bu testle pozitif gelenler bir takım testlerden geçip sonrasında aşı yapılarak sorun çmzülüyor bazen sadece enf. Varlığıda tespit ediliyor bence yaptırın özelde meşhur bir hastane 2.000 liraya yapıyor bu testi :) sağlık ocağında bedava

Ben Allahtan kaynanamı görmüyorum he ilk günler geldi yok kız çocuklarina yazma bağlanir falan dedi ben bağlamam dedim sustu. Biz normal doğuramayiz artik maalesef:KK43: ki o kadar bekledik normal doğumu olmadı hala ağrilarimla uğraşiyorum

Ne saçma şeyler yaaa

Doğuranlar var canım ssvd diye araştır görürsün :)) ben kısmet olursa istiyorum tabi bir 7 sene sonra :KK70:

Milletin kocalar boy boy resim atıyor :))
Hiç deme kızzz:))

Maşallah yakışıklıya

mete58 mete58 doğrudur canım ben de Doğumdan sonra kullandım baya. Kendim Demir eksikliğinden çok çektim ama bilmiyorum bebek olduğu için ilaç vermeye de korkuyorum. Tahlil yapılıp veriliyormuş olmazsa öyle yaparım

TuRuNCu TuRuNCu bebeğin kaç günlük oldu. Bizimki 119 günlük dediğin gibi huyu suyu değişti. Mamasını içmiyor, saatli uyurdu sallanarak uyumuyor çok ağlıyor, sürekli kucakta gezmek istiyor, mız mız oldu. Demek ki bi dönem geçiriyorlar. Dönem bittiğinde düzelecektir değil mi?

131 günlük olduk..
Düzelmesini umut ediyorum ama bakalım,patron o :)

Evet canım avrupa birliği destekli rahim ağzı kanseri tarama testi canım 30-65 yaş arası rahmi alınmamış tüm kadınların yaptırması iyi olur bence bir virüs aranıyor bakmışlar ki bu virüs görülen kadınların sonradan kansere yakalanma riski fazla bu testle pozitif gelenler bir takım testlerden geçip sonrasında aşı yapılarak sorun çmzülüyor bazen sadece enf. Varlığıda tespit ediliyor bence yaptırın özelde meşhur bir hastane 2.000 liraya yapıyor bu testi :) sağlık ocağında bedava
Nasip olursa gitcem sabah kethem mı ne bişey dedi daha detaylı inceliyorlarmis adet liydim ama 7. Gün ebe gelebilirsin dedi

İhihihi:)
Kim inanır bu minnagin kolik olduğuna yahu, kedidir o kedi:)))
Maşallah , pek şeker annesi...
Umarım 4 aydan sonra senin ve @derandiren in miniginde gözle görülür değişim olacak. Allah sağlıkla büyütmenizi nasip etsin...
Dimi malesef kimse inanmıyor işte ama yine malesef ki mesela şuan yine bir saattir bagiriyo :KK43: acıktım başım çatlıyor geçecek inş bakalım yine şükür diyorum bu kadarına bile daha da fenaydi

Dimi malesef kimse inanmıyor işte ama yine malesef ki mesela şuan yine bir saattir bagiriyo :KK43: acıktım başım çatlıyor geçecek inş bakalım yine şükür diyorum bu kadarına bile daha da fenaydi
Al benden o kadar 1 den beri uyanık ne uyuyor, ne duruyor, ne emiyor...:sopa:
Açlıktan midem ağrıyor valla..:mad:
Başım da çatlıyor hala sallıyorum...:işsiz:

Al benden o kadar 1 den beri uyanık ne uyuyor, ne duruyor, ne emiyor...:sopa:
Açlıktan midem ağrıyor valla..:mad:
Başım da çatlıyor hala sallıyorum...:işsiz:
Gündüz çok şükür iyiyiz önceye göre ama kolik olduğu için saati geldiğinde fena :KK43:

X