2017 Şubat Anneleri

Anlıyorum canım.
Tek tavsiyem ek gıdayı tattırma amaçlı devam et derim.
Bebeğin boyunu uzatan ve besleyen en önemli gıda süt / mama / anne sütüdür...
Madem severek yiyor ,bize de afiyet olsun demek düşer :)

Severekk ne kelime elini kaşığa vuruyo sonra ağzına götürüyo. Tabi dediğin gibi tadımlık. Zaten ömür boyu gıda yicekler anne sütünden mahrum olmasınlar.

Aynen benim kızım reddetmiyo bide öyle saldırıyo ki çok istiyo bende emziğine bandırıp ağzınıkapatıyorum sonra da aç mı diye üzülüyorum. Anne lik zor iş. Sabahtır koşturuyorum. Eşime çatıyorum anlamsızca. Çok sıkıldım

Eş e çatmak :) hepimizin severek yaptığı bişey galiba :) valla öyle canım o yüzden cennet annelerin ayaklarında demişler mesaketli zor bı süreç

Katılıyorum arkadaşım

M muhendiseylul bir buçuk aylıkken başladı canım hala da var

Eş e çatmak :) hepimizin severek yaptığı bişey galiba :) valla öyle canım o yüzden cennet annelerin ayaklarında demişler mesaketli zor bı süreç
mesela dün bebeği uyut güzel bi çay koy en sevdiğim diziyi izleyelim dedi. O arada babamın yanına gidip gelecekti. Bi işi vardı. Yolda gelirken dayısı tutmuş bende aradım babam yeni çıktı dedi. Yarım saat oldu cvp vermedi bende sinir oldum tartıştık. Stresten ne yapıcağımı şaşırıyom bazen

Sağol canım amin boyumuz güzel ya kilo az alınca üzüldüm cis sayısı güzel gerçi ama acabami diyo insan :) anasına çekmiş boyu aynı babamiza benziyoruzda kendimden bişey bulunca ben:

kızlar 4. ay aşısı yaptıranların nasıl geçti? huzursuzluk ateş falan yaptığını söylüyor bazıları. genelde huzursuzluk yapıyormuş diye okudum. oğlumu perşembe götüreceğim aşı için. inşallah dedikleri gibi çok huzursuzlanmaz.

huzursuzluk yapmadı çok hafif ateşleri çıktı sadece benimkilerin

Sağol canım amin boyumuz güzel ya kilo az alınca üzüldüm cis sayısı güzel gerçi ama acabami diyo insan :) anasına çekmiş boyu aynı babamiza benziyoruzda kendimden bişey bulunca ben:
Ay bende ariyorum arıyorum bulamıyorum kemdime benzeyen bir nokta hos kv sagolsun buldugum her seyi bozuyor aa elleri de bize döndü babaannesi gibi kisa kisa parmaklar dedi en son ben yine dumur bir seyi bana benzeyecek diye ödü kopuyor kadinin
Bende esime soruyorum çocuğunun sana benzemesi nasıl bir duygu diye acayip kıskanıyorum

Hah ne güzel dedin aynı kafadayiz valla tutturuyo tattir tattir diye bizim evde kv zaten tattırmicamda hususî sordum tattirma dedi hemşire geldim söyledim hm öylemi diyo nedir bu yedirme merakı anlamadım dediğin gibi onlar ugrascak sanki konuşup çekiliyolar. hemsirede senin gibi dedi artık aylık 1 kg alimlari azalır buydukce dedi bide artık daha hızla göğsünü boşaltır süt üretimi icin 2 3 kişilik beslen dedi

ben şimdiden araştırıp hazırlıklı olmak için burdan fikir almak istedim . beni kastetmediğini biliyorum tabi ki. 5.5 ya da 6.ayda başlamayı düşünüyorum ek gıdaya.

huzursuzluk yapmadı çok hafif ateşleri çıktı sadece benimkilerin
inşallah benimkine de huzursuzluk yapmaz.

inşallah yapmaz bünyeye göre değişiyor zaten

ek gıda konusunda beni kastetmişsiniz sanırım benim bebeklerim erken doğdu normal doğum yaptım ama 9 gün sütüm gelmedi gelince de çocuklar almadı.çok zor zamanlar geçirdim ben istemem mi sütüm olsun emzireyim...o kadar üzüldüm ki yeni yeni atlatıyorum bu durumu..anne sütü olan tabi vermesin ama mama yeterince beslemiyor benim çocuklarım çoğunuzunkinden 1 ay büyük ama boy kilo olarak sizinkilerden küçüklerdir bile.. o yüzden ne ile beslenebilirlerse onu vermek zorundayım .sağlıklı bebeklerinizi bol sütünüzle tabiki besleyin.ama zr durumda olan insanlar var ve ben ek gıdaya mecburum.çok da sevdiler mamalar da iğrenç gerçekten.

Canım benim özel durumunuzu bilmiyoruz ama bebişlerin için en iyisini yapıyorsundur Emin'im. Ama herşey yolundayken anne sütünü azaltıp da tadına baksın alışsın diye ek gıdaya başlayan çok var İnan. Bir de benimki tat almıyor sanırım iğrenç bir ilaç veriyorum onu bile gülerek yiyor kaşığa saldırıyor anlamadım gitti

tat alma duyguları tam yok zaten acıyı bile anlamazlar mesela ilaçlar desen hakikaten öyle

Eller ayaklar ben kibar kızımın kvnin kaba olduğu için öyle bişey diyemez ama ay aynı babası aynı şurası şuna benziyo bilmem ne hep bi kendilerine benzetme çabası sinir oluyo insan bide oğlum çok yakışıklı bilmem ne amannn tuhaf huylar esime benzesin istedim ama böyle yapıyolar keşke bana benzeseydi diyorum

Yok canım genel olarak dedim sosyal medya da fln da süresi bundan bahsediliyor o yüzden yoksa kimseyi kastederek kesin konuşmadım oralarda öyle Burda da konuşuluyor ya o yüzden dedim canım :) beni anlayan anlıyo zaten anlamayan da anlamak istemediği için anlamiyo o yüzden sıkıntı yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…