2017 Şubat Anneleri

Kizlar oglum 3 aylik olunca gece uykulari bozuldu iki gundur. Gece kesintisiz 3 4 sast uyuyan oglum artik geceleri saat basi uyaniyor. Neden olabilir? Cok yoruluyorum uykusuz kaliyorum. Benzer seyler yassyan var mi?
Bizde ayniyiz canim dort saat kesintisiz uyuyodu sonrada uc saatte bir kalkardi simdi neolduysa saat basi kirk dakikada bir allahtan emip yatiyo ama yinede zor oluyo uykusuz kaliyorum

kızlar iyi akşamlar. oğluşun makatinda simetrik şekilde kızarıklık var. uni baby nin kremli ıslak mendilini almışım bu sefer dikkat etmeden. acaba o mu yaptı dedim bikaç gündür pamukla temizliyorum ama bi değişiklik olmadı. TuRuNCu aktif bebekte (3numara)sende mi böyle bi sıkıntı yaşamıştın. farklı bezler kullandım dönüşümlü. şimdi sadece aktif bebek kullanıyorum ondan olabilir mi. tereyagli ekmek alerji belirtisi demiştin sanki sen sizde de böyle bi durum var mıydı. gerçi şimdiye kadar olmadı da şimdi neden oldu. Bu sıkıntıdan sonra her alt açmada sudokrem kullanıyorum ama fark etmedi. neden olabilir bi fikriniz var mı

inancın varsa hacamat yaptırmanı tavsiye ederim cidden çok faydası oluyor
Inancim da var istegim de fakat is durimdundan memlekwtimizde degiliz hele bi izne ayrilalim ilk is erbabini bulup yaptirmak.siz yaptirdiniz mi oncesi ve sonrasi farki anlatir misiniz

Emzik alanla almayan araainda ne gibi farklar var baska davranislarinda merak ettim. Bu arasa allah sabie vwesin. Ikiz cok zordur eminim. Biz bitaneyle basedemiyoruz
allah ona göre sabrını veriyor şükür.valla davranışlarda hiçbir fark yok .elini emen güvensiz olur falan diyorlar da hiç sanmıyorum öyle birşey olduğunu .bebekler kendini oyalayacak birşey buluyor bu bizim 4 ayımızı aldı ama olsun

Inancim da var istegim de fakat is durimdundan memlekwtimizde degiliz hele bi izne ayrilalim ilk is erbabini bulup yaptirmak.siz yaptirdiniz mi oncesi ve sonrasi farki anlatir misiniz
rahatlama oluyor cidden daha zince kalkıyorsun enerji geliyor resmen. ben sütüm gelsin diye yaptırmıştım ona bile şifa oldu ama çok inanmak gerekiyor dediğin gibi işin ehlini bulmak şart sünnet üzere yapan birini bulmak lazım.

biz başladık tabiki buzlukta saklamanın hiç zararı olmaz .bende et ve tavuk suları yapıp buzluğa pet bardaklara koydum bulyon gibi hergün bir paket çıkarıp çorbada kullanıyorum tavsiye ederim.ama anaç tavuk ve kaz aldım onun suyunu yaptım kaz eti ve suyunu özellikle tavsiye ederim

Bizim huggies ıslak mendilde çok kötü pişik olmuştu .
Prima aktif 3 numarada ise yoğun kimyasal kokuyor diye yazmıştım..

Prima aktif 3 numarada ben de koku aliyorum.kaka yapmis saniyorum acip acip bakiyorum.niye olur ki acaba tarihi gecmis bez falan olur mu

Cevremde yaptiranlar var onlar da cok zinde kalktiklarini halsizligin asiri terlemelerinin falan gittigni soyluyorlar.internetten de surekli izliyiruz esimle insallah bize de nasip olur

merhaba hanımlar ben ev yoğurdu mayaladım bır yemek kaşığı verdım yedı elma suyuda verıorum arada sadece bır yemek kasıgı yavstan tattırmaya başladım

happy.com.tr'de prima premium care dev paketlerde %40 indirim var bi de bkm ekspressle ödedik ekstra 20 lira daha indi.
haber verdiğin için çok teşekkürler ben de aldım hemen
evet çok kokuyor. premium care geri dönmeye karar verdim ve aldım bakalım geçecek mi kizariklik

Kizlar cogumuz 4. ayini tamamlamak uzere erken olmasina ragmen yavas yavas ek gida hakkinda fikirler edinmeliyiz diye dusunuyorum ben bes bucuk ay civarinda tatlari deneyimlemesini istiyorum ve blw uygulamayi planliyorum.daha once blw uygulayan var mi surec nasil ilerliyor ve sonuclari nasil

Iyi geceler kızlar berbat bi haftasonu geçirdim manisada kvlere gittik deprem olup durdu kabus gibiydi sabah 5te uykudan uyandırdı pazar öğlen arabada bekledik arabayi beşik gibi salladı kvleride aldık dün izmire geldik sanki hala ev sallaniyo gibi hissediyorum Allah korusun herkesi bebekle daha kötü oluyo insan ona bişey olcak korkusu daha berbat kendimizi toparlamaya çalışıyoruz çok zor bişey

Bugünde sağlık ocağına gittik 3.ay kontrolune 6.190 gr olmuşuz 64 cm boyumuz 600 gr almişiz hemşire normal dedi kilosuna normalde 1kg alıyodu emerken aglamalarimiz var gezerek yatarak emzirmeye çalışıyorum :/ konaklarimiz tam geçmedi oda huzursuzluk yapar dedi su verebilirsin dedi. kv yemeklerin suyunu parmağınla tattir diyo ben 5 veya 5bucuk aya kadar düşünüyorum oda ek gıdaya birden geçiş olmasın zorlanmasin farklı tatları bilsin diye arkadasimin kızı yemiyodu çorbayı falan zor alıştı. zaten ömür boyu yicekler hemsirede bağırsaklarına iyi olmaz 4. ayda yoğurt verebilirsin dedi bi abla 20 günlükken tattiriyodum dedi yuh dedimm

teşekkür ederim et ve tavuk suyunu aklıma getirmen iyi oldu. kaz bulmam zor da köy tavuğu alıp yapabilirim. daha önce kendimiz için dediğin gibi pet bardaklara koyup yapıyordum, bebek için de yapayım.

geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede etkisini atlatırsınız. dediğin gibi insan önce bebeğini düşünüyor tabi.

Coook buyuk gecmis olsun canim rabbim bir daha yasatmasin.cok kotu bir duygu uzun sure etkisinden cikilmiyor heran biseyler olacakmis gibi geliyor biz de bingolde yasadik iyi bilirim...rabbim evlatlarimiza bizlerle birlikte saglikli huzurlu hayirli uzun bir bir omur versin insallah

Kizlar kehribar kolyesi kullanan memnun kalip tavdiye ede var mi aranizda?
Varsa nereden aldiniz acaba ?
guvenilir bir yer arıyorum.

2. Adeti mı de günü şaşırmadan oldum veeee cookkkkkkk ağrım var evlenince geçer dediler geçmedi doğurunca dediler yine geçmedi ve Enes Talha yine cozuttu bı kaç gündür inş bugün uyur hep te ben de dinlenirim ayaklarima kadar vuruyor ağrısı bana o geçer diyenleri gösterin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…