2017 Şubat Anneleri

4 buçuk aylık olduk 200 cc mama ve ufak tefek gıdalar veriyorum.şükür güzel uyuyorlar gecelri de uyku arasında veriyorum mamalarını
bnm oglan hala 90 cc iciyor daha fazlasini istemiyor tek öğünde bi kac kere 120 verdm sadece ama kutuda yazana oranla daha sık istiyor gunun toplami normal oluo hatta biraz üzerine cikio. biz de 3 aylik olduk bgn

Y
Bende aynı şampuanı kullanıyorum canım kızımın saçları benimde fazla küçük bir kapta şampuanı önce sulandır banyoda onu yavaşça döküp köpürt 3günde bir uzun bir süre değil muhtemelen başına döktüğün için oluyor konak ama kepeklenme tarzı deri döküntüsü şampuandan kaynaklanabilir bunuda deneme yanılma yoluyla öğreneceksin hangi şampuanın iyi geldiğini
aynen cnm buyuk konaklar değil bi de dedigin gibi suyla karistip yapaym bgn gene banyo yaptrdm baya az kalmis zatn chicco konak taragi cok ise yaradi iyce temizlensin derisi ve suyla karstrdigim halde hala devam ederse o zaman degstreym madem

Kızlar özel olmazsa eşleriniz doğum hediyesi aldı mı ? :KK23:

Eşimle bütçemiz ortak, benden habersiz büyük harcama yapma şansı yok. doğum hediyesi almak istiyorum ne istersin dedi, ben de şimdi ona bütçe ayıramayız zaten doğum vs. ödedik sıkıştık, biraz elimiz bollaşınca kızıma hatıra kalacak bir çift yakut küpe istiyorum dedim. Yazın kardeşimin düğünü var onun masraflarını da aradan çıkaralım sıra benim küpelere gelecek inşallah:) ilerde onun çocuğu olunca ben de ona takarım diye düşündüm.

Eşimle bütçemiz ortak, benden habersiz büyük harcama yapma şansı yok. doğum hediyesi almak istiyorum ne istersin dedi, ben de şimdi ona bütçe ayıramayız zaten doğum vs. ödedik sıkıştık, biraz elimiz bollaşınca kızıma hatıra kalacak bir çift yakut küpe istiyorum dedim. Yazın kardeşimin düğünü var onun masraflarını da aradan çıkaralım sıra benim küpelere gelecek inşallah:) ilerde onun çocuğu olunca ben de ona takarım diye düşündüm.
Ne güzel düşünmüşsünüz. :super::KK73:

Sağol canım :KK200:öyle denerim ozaman. Kaşıkla ver dedi doktor biberondan akış fazla olursa memeyi almazmış kaşıklada vermek işkence:işsiz:
Canım çok geçmiş olsun öncelikle... Yanlış yönlendirmek istemem ama her bebek bırakmıyor anneyi biberon aldığı için. Benim oğlum hem biberonu hem beni emiyor. Çünkü ikisini hep dönüşümlü verdim.

Canım bize biri gelsin uyku düzeni hemen bozuluyor, sesten uyuyamıyor ve onlar gidene kadar da uyumuyor. Huysuzlanıyor, herkes diyor bu ne biçim bebek hiçbir şeyden memnun kalmıyor diye. Aslında öyle değil bebeklerin düzeni bozuluyor. :KK11:Bende diyorum böyle değil biri gelince öyle yapıyor diye biz gidelim o zaman diyorlar. Tabi bende içimden olur diyorum. :KK53::KK48:
Bütün bebekler aynı galiba. Bizimkinin de misafir gelince ya da biz misafirliğe gidince düzeni şaşıyor. ne gittiğim yerde bişey anlıyorum ne de gelen misafirden. geçen arkadaşlara güne gittik ilk bir iki saat iyiydi sonra kopardı kıyameti susturamadim yarım saat. baktım susmuyor eşimi aradım almaya gel diye. eve geldik sanki kıyameti kopartan başkasıydı gülücük atıyor.

Benim gibi uni baby ıslak mendil için alternatif arayanlar e-bebekin baby-me isimli ürününü deneyebilir.
Uni baby hala favorim olsa da maddi olarak baby me ile devam edeceğim..
Ben en başından beri kullanıyorum canım baby me, çok memnunum. 24lü almıştım hala bitiremedim. devam etmeyi düşünüyorum.
Bazi kocalar eş olmamin ne demek oldugunu idrak edememisler ayri bir evleri oldugunu bizle aile olduklarinin farkina varamamislar belliki es demek ayni demek her sikintini anlattigin derdini paylastigin onsuz olamadigin demek ona birdey olsa ilk senin icin titresmesi demek iki gun once asiri carpinti ve dibe vurmus bi tansiyonla kizimla tektim evde en son ayran alayim dedim mutfaga surunerek giderken kusmus bayilmisim buda evde beni oyle bulmus hastanede gozumu actim yanimda ellerimi tutup basimi operken gozleri dolmustu ama benim bu halde olmamin tek sebebi onun yaptiklark kabullenemedi yinr tabi kvler felan arada olunca bu da hicbir zaman saglanamiyor acikcasi ben kendim adina konusuym eskisi gibi degiliz olamayiz da o kadar tartismadan sonra bu ay sonu meslegim kesinlesiyor babamlarla konusmayi dusunuyorum durumu anlaticam eskisi gibi hissetmiyorum o kadar cok kirildim ki yaklasmak bile istemiyorum eskiden evden cikinca defalarca arardim o surekli mesaj atardi yetmezdi yinede opmeden gittiginde kuserdim simdi kizimla ilgileniyorum o giderken bile bazen geliyor unutuyorum arada hatirlat eskiden beni yolcu ederdin kapidan diyo bende kocaaaa bi ESKIDEN kelimesi cikiyor bizden kaynakli hicbir tartismamiz olmadi ama kv kp yuzunden defalarca oldu beni kirdi en son tartismada kolumu tuttu odadan cikarken bu anı unutma asla affetmiycem dedim oyle de oldu bitmesi icin hazirim tereddutlerim yok artik kizimla bana dua edin teyzeleri basarili olalim cunku ikimizde cok yiprandik yorulduk uzulduk artik kizim icin basarmaliyim
Canım Allah yardımcın olsun. İnşallah hakkında hayırlısı olur.

kizlar uni baby yenidogan sampuan kullananiyorum bn ama degistircem galiba? kullananlar varsa memnun musunuz? bnmki az kaldi sampuan degstricem oğlumun kafasinda konaklar var bu sampuana mi baglamaliyim? konakla siz nasil basa ciktiniz? oglum sacli baya uzadi bi de zor temizlenior gerci chicco konak taragi aldm simdi baya iyi gibi ama ikinci banyoda hala tam temizleyemedm...bi de deterjaniniz lele cikario mu? baby and me markasini kullaniodum ama bazi mama lekeleri falan kalmis beyazlarda ne onerirsiniz??
Ben kullanıyorum canım. bizde de hafif konak var ama şampuandan mı yoksa kalıntıdan mı bilemedim. değiştircem ben şampuanı. sebamed alıcam.

Kızlar özel olmazsa eşleriniz doğum hediyesi aldı mı ? :KK23:
Benim eşim almadı ortak bütçe olunca çok anlamlı olmuyor bence.

Canım çok geçmiş olsun öncelikle... Yanlış yönlendirmek istemem ama her bebek bırakmıyor anneyi biberon aldığı için. Benim oğlum hem biberonu hem beni emiyor. Çünkü ikisini hep dönüşümlü verdim.
Sağol canım moralim çok bozuldu ister istemez. Henüz almadim biberon evdekini tutmadı wee markalı olan başka bir tane alacağim bakalım inşallah tutar

X