2017 Şubat Anneleri

Kizlar dijital baskulle olcumleriniz dpktor olcumuyle birbirini tutuyor mu
Evde ki en fazla çıkıyor sağlık ocağı ile 200 gr oynuyor kıyafete çıkarıyor ama onlar 200/300 Gr doktorun ki özel götürdüğüm 500 oynuyor hangisini baz alsam bilmiyorum ama psikolojim iyi olsun diye sağlık ocağından 100 Gr azaltıp baz alıyorum kıyafeti okadar tutmaz tek zıbın

Günaydın kızlar..
Sabaha kadar memedeydik:uykucu:
Hemen akşam olsun geri uyuyalım istiyorum :dua:
17ci haftanın şimşekli atağını yaşıyoruz sanırım...:KK51:
Neyse sağlık olsun ,bu günler de geçer gider.

Ramazan ayında 1 ay anneme mi yerleşsem diyorum. Ben tutamayacağım için sahur hazırlamak zor gelir. Bir de iki çocukla iftarı yetiştirebilmek ayrı maharet ister. İkindine doğru da çocukları bırakıp 1 saat yürüyüş yapmak istiyorum. İyice saldım kendimi:işsiz:
Aslında en rahat yer kendi evim ama belki bir ay dişimi sıkarım :KK17:

Gunaydin anneler.
Bugun hatta bir kac gundur buruk gecuyor günlerim .
Ev tasiyorum ve kizimla dogru duzgun zaman geciremiyorum.
Esim bir garip kac gundur her hareketime bir lafi var.
Neredeyse 4 gundur agzindan guzel tek bir kelime cikmadi benimle derdi ne onu da bilmiyorum . Hayirlisi bakalim ..

Gunaydin anneler.
Neredeyse 4 gundur agzindan guzel tek bir kelime cikmadi benimle derdi ne onu da bilmiyorum . Hayirlisi bakalim ..

Sıkma canini canim. Bugunlerde gecer. Esinde streslidir belki birseylere cani sikiliyordur onunda. Erkekler genelde belli etmez ya problemini

Sıkma canini canim. Bugunlerde gecer. Esinde streslidir belki birseylere cani sikiliyordur onunda. Erkekler genelde belli etmez ya problemini

Ahh bir stresini anlayabilsem . Dun annesine duvatlarin falan resmini atmis . yeni boyuyor evi . Annee nasil olmus diye kucuk cocuk gibi . Onunla konusurkenn sıkıntısı yok her yer güllük gülistanlık ama diyorum ya en az 4 gündur beni azarlayip duruyor . ortada birsey yok. Buyuklerin yaninda azarliyor hemde . Bende donup kaliyirum. Ama cok uzuluyorum inan ki . Aglıcam ina bile bir kılıf bulacak . Biliyorum adamï .

Ne kadarlık o bebe öyle uyuyomus :KK57:
3 aylikti bizi gormeye geldiginde sut disinda uyudu 3 saat evdede boyle dedi canim
Son 15 güne kadar bizde öyleydik zorla uyandırıp seviyorduk 20 dk uyanık kalıp hep uyuyordu bende hamileyken hep uyudum ondan mı ama artık uyku aralığını açtı birer saat gündüz iki kez uyuyor sonra uyanık
ben hic o duyguyu tadamadim hele son gunlerde 5 saat civari olan gece uykumuz bile gitti
Ahh bir stresini anlayabilsem . Dun annesine duvatlarin falan resmini atmis . yeni boyuyor evi . Annee nasil olmus diye kucuk cocuk gibi . Onunla konusurkenn sıkıntısı yok her yer güllük gülistanlık ama diyorum ya en az 4 gündur beni azarlayip duruyor . ortada birsey yok. Buyuklerin yaninda azarliyor hemde . Bende donup kaliyirum. Ama cok uzuluyorum inan ki . Aglıcam ina bile bir kılıf bulacak . Biliyorum adamï .
anneleri melek kusursuz ne derlerse dogru onlar uzulmemeli onlar hata yapmaz diye yapiyorlar boyle dusunup eşlerini üzen erkeklerin hepsinin köküne kibrit suyu

3 aylikti bizi gormeye geldiginde sut disinda uyudu 3 saat evdede boyle dedi canim

ben hic o duyguyu tadamadim hele son gunlerde 5 saat civari olan gece uykumuz bile gitti

anneleri melek kusursuz ne derlerse dogru onlar uzulmemeli onlar hata yapmaz diye yapiyorlar boyle dusunup eşlerini üzen erkeklerin hepsinin köküne kibrit suyu

Canim bu sefer farkli bilmiyorum. Bende senin gibi ailesi hakkinda cok sıkïntı yasadim. Normalde cok sinirlenip uzerine giderdim olayïn . Bu sefer sadece üzüldüm ve de kırıldım . Bilmiyorum konusmaya tenezzul dahi etmedim icimden gelmedi .

Canim bu sefer farkli bilmiyorum. Bende senin gibi ailesi hakkinda cok sıkïntı yasadim. Normalde cok sinirlenip uzerine giderdim olayïn . Bu sefer sadece üzüldüm ve de kırıldım . Bilmiyorum konusmaya tenezzul dahi etmedim icimden gelmedi .
senle ilgili kv birsey demis olabilir mi

Gunaydin anneler.

Allah kolaylık versin..
Bazı erkekler doğum sonrası eşlerdeki değişikliği kabullenemiyorlar. Özellikle ilgi görmeye alışık olanlar ilginin bölünmüş olmasını kıskanabiliyorlar.
İçine atacağına konuşmayı dene derim :KK66:

Hanımlar sünnet yaptıracak olanlar ne zaman yaptıracak bebeğim kolik ben 5. Ayda düşünüyorum

3.ay da yaptırdık.
Ne kadar erken o kadar iyi.
Size tavsiyem daha fazla hareketlenmeden ve dönmeyi öğrenmeden yaptırmanız :KK66:

Allah kolaylık versin..
Bazı erkekler doğum sonrası eşlerdeki değişikliği kabullenemiyorlar. Özellikle ilgi görmeye alışık olanlar ilginin bölünmüş olmasını kıskanabiliyorlar.
İçine atacağına konuşmayı dene derim :KK66:

3.ay da yaptırdık.
Ne kadar erken o kadar iyi.
Size tavsiyem daha fazla hareketlenmeden ve dönmeyi öğrenmeden yaptırmanız :KK66:

Bu zqman kadar inan ki tek komnusan tqraf hep ben oldum esim sadece evet hihii diyerek dinledi hic bir zaman konusma taraftari olmadin. İnan ki yoruldum ne yaparsa yqpsin deyip kenqra cekilir oldum son zqmanlardq .

Bazi kocalar eş olmamin ne demek oldugunu idrak edememisler ayri bir evleri oldugunu bizle aile olduklarinin farkina varamamislar belliki es demek ayni demek her sikintini anlattigin derdini paylastigin onsuz olamadigin demek ona birdey olsa ilk senin icin titresmesi demek iki gun once asiri carpinti ve dibe vurmus bi tansiyonla kizimla tektim evde en son ayran alayim dedim mutfaga surunerek giderken kusmus bayilmisim buda evde beni oyle bulmus hastanede gozumu actim yanimda ellerimi tutup basimi operken gozleri dolmustu ama benim bu halde olmamin tek sebebi onun yaptiklark kabullenemedi yinr tabi kvler felan arada olunca bu da hicbir zaman saglanamiyor acikcasi ben kendim adina konusuym eskisi gibi degiliz olamayiz da o kadar tartismadan sonra bu ay sonu meslegim kesinlesiyor babamlarla konusmayi dusunuyorum durumu anlaticam eskisi gibi hissetmiyorum o kadar cok kirildim ki yaklasmak bile istemiyorum eskiden evden cikinca defalarca arardim o surekli mesaj atardi yetmezdi yinede opmeden gittiginde kuserdim simdi kizimla ilgileniyorum o giderken bile bazen geliyor unutuyorum arada hatirlat eskiden beni yolcu ederdin kapidan diyo bende kocaaaa bi ESKIDEN kelimesi cikiyor bizden kaynakli hicbir tartismamiz olmadi ama kv kp yuzunden defalarca oldu beni kirdi en son tartismada kolumu tuttu odadan cikarken bu anı unutma asla affetmiycem dedim oyle de oldu bitmesi icin hazirim tereddutlerim yok artik kizimla bana dua edin teyzeleri basarili olalim cunku ikimizde cok yiprandik yorulduk uzulduk artik kizim icin basarmaliyim

siz tartismadiysaniz aklima baska ihtimal gelmiyor stresten olsa annesine de oyle yapardi

Yok iste herhangi bir tartismamiz da gecmedi annesine ve diger akrabalarina iyi bana bir garezi var . Dun teyze gilde kahvalti yapiyorduk . cocuk da kucagimda sen bebegi goturde ben sigara icecem diyebeni sofradan kaldirtti. Daha yni otumustum halbiki . Asiriya kaciyor son zamanlarda altindan ne cikacsk cok merakediyorum.

X