2017 Şubat Anneleri

Tüm tarama mı cnm tüm tarama ise iyi fiyatı bölgeselse birazcık fazla gibi ama ilk omuzlar iyiydi boynum biraz şişti boyuna yaptırmadım 24 saat sonra duş dediler ılık duşa girince boyun Ağrı'sı da gitti kulunçlarda ben çok memnun kaldım dua edip duruyorum birkaç saattir inş sende şifa bulursun
Bölgesel canım. Doktorlar 300 TL alıyormuş seans başına. Ben 150 alıyorum dedi. Evde yapan kadınlar da bardak başına alıyorlar dedi. Ama yaptırıcam çok kötüyüm. Ayy inşallah ya. Ohhh sana da şifa olsun. :dondurma:

12 saat aralıksız uyuyan bebek mı olur sende abarttin sanki biraz :) benimkini de öyle saniyon galiba 2.5 saattir uyumadı deyince ama sabah 6 dan beri toplasan 3 saat ancak belki o kadar da uyumadı ve gece de 2-3 saat bı uyuyo sonra 6 ya kadar uyur uyanık sonrası uyanıyor :) ama şükürler olsun yine de artık bu kadarını da yapiyo
kuzenimin cocugu erken uyuyo gun icinde de guzel uyur tek onun disinda sut ve alt degisimde uyanir geri uyur aksam 7den sabah 7ye

Vayyy ela hanım ile silme işi yapabiliyorsan aşmışsın :KK45::KK45:

Ayy o yerler sil sil bitmiyor valla. Biz iki kişi yaşadığımız halde 2 güne kirleniyor evler. :KK34::KK42:

Hihihihi:KK48: ciddiye mi aldınız kızlar :-) ben hazır kimse yokken forumu sileyim dedim :KK48: pazar pazar hiç biyer silemem valla gezdik geldik oh :KK71:
Ayrıca A Alyasena benim eloşum uslu kız bi kere nabeeerrr:KK3: (veee mbg24 ün burnu uzaaarr:confused:)

Kızlar ben bugün dahiliye doktoruna gittim.
Yoğun d-vitamini eksikliğim çıktı.
Yine yoğun b12 eksikliği ve idrar yolunda enfeksiyon çıktı.
B12 için iğne , enfeksiyon için antibiyotik başladık :/
Umarım düzenli ilaç kullanımı ile kendimi daha enerjik hissederim...
Bu arada doktorum emzirirken oruç tıtabilirsin dedi ama ben tereddütlüyüm. 17 saat susuz kalmak kolay değil..
Var mı oruç tutmayı düşünen?
Bende oruç tutmak istiyorum ama dayanabilirmiyim süt durumunda bi azalma olur mu anca denemem gerek.şimdi günde 60 cc sabah akşam ek olarak mama veriyorum.ramazanda nasıl olur bilemiyorum

Hihihihi:KK48: ciddiye mi aldınız kızlar :-) ben hazır kimse yokken forumu sileyim dedim :KK48: pazar pazar hiç biyer silemem valla gezdik geldik oh :KK71:
Ayrıca A Alyasena benim eloşum uslu kız bi kere nabeeerrr:KK3: (veee mbg24 ün burnu uzaaarr:confused:)
Haha Allah esirgesin uslu kızını iyi etmişsiniz sizi kıskanıp biz temizlik yaptık ana kız İstanbul yağmurlu olunca mis gibi bal dök yala oldu bir hafta yatarız artık bende cadı kızım diyeyim de nazar değip uslu olsun :anne::dua::deli:

kuzenimin cocugu erken uyuyo gun icinde de guzel uyur tek onun disinda sut ve alt degisimde uyanir geri uyur aksam 7den sabah 7ye
Son 15 güne kadar bizde öyleydik zorla uyandırıp seviyorduk 20 dk uyanık kalıp hep uyuyordu bende hamileyken hep uyudum ondan mı ama artık uyku aralığını açtı birer saat gündüz iki kez uyuyor sonra uyanık

X