2017 Şubat Anneleri

Aynen bende oyleyim canim tum gun en fazla 1 saat uyumustur onu da arada salladim yani. Bende yataktaki led lambayi actim salliyorum. Canim yuzune tulbent ort daha cabuk dalar

Arsiz canim arsiz bumlar:)

Canim bebegin kac kilo dogmustu ki 3 kilo dogmusa bence gayet iyi gibi

Her gören ay zayif diyor kendi ailem hariç tabi bide emmiyordu emdiğinide atiyor oyüzden bunalıma girdim yeminle. Süt ürünleri diyetine girmem lazım bariz alerjisi var aç kaldım vallahi
Salla kuzum milleti sen önlemini al ama 5.800 ortalama 3 aylık Bebek kilosu eğer boyu uzunsa belli etmiyordur kiloyu benim kızıma da kilolu doğan Bebekbu muydu karnında daha iyi baktın şimdi bakamıyorsun diyenler bu millete çocuk beğendiremeyiz sağlıkla

evet canım relactaz kullandım 3 şişe. bizim teşhis konulmadi ama iyi geldi damla. Bu ara iyiyiz almadım yeniden. sen de kullanıyorsun galiba. kulak arkasında kuruluk bizde de var cildi kuru diye düşünmüştüm alerji belirtisi olabileceğini bilmiyordum. doktorumuzdan bakmasını isteyeyim Gaita ile.

Canim bebegin kac kilo dogmustu ki 3 kilo dogmusa bence gayet iyi gibi
Evet canım ama son zamanlarda meme emmeme birde kusma çok,böyle giderse kilo alamicak,birde mamaya alerji yaptı ondan canım sıkıldı baya
Öyle canım çok yüksek olmasada ortalama iyidir. Yemek yapmaya yetişmiyodum arada kendime kaşarlı tost falan yapiyodum süt ürünleri yasaksa artik onuda yapamicam canım sıkıldı vallahi

kilosunu neden az buluyorsunuz? benim kızım da 3650 doğdu, hastane çıkış kilosu 3300. 3. ay kontrolünde 5650 gr 61 cm çıktı, hem izlemini yapan aile hekimi, hem doğumuna giren pediatrist, hem başka bir özel hastanedeki çocuk doktoru ayrı ayrı boyu kilosu normal, 3 ayda 2350 gr almış gayet iyi dedi. sadece anne sütü alıyor. mama alan bebeklerde kilo daha hızlı arttığı için onları farklı değerlendiriyorlar.

Etrafımda boş konuşanlar sağolsun,Kilo alımı aşiri kustuğu için önceki gibi almıyor ben ona üzülmedim bir hafta memeyi reddettiği için mama verdim ağzi yüzü kızardi alerji oldu. Şimdi napacam onu düşünüyorum sanırsam süt alerjisi var,birde kolik oyüzden canım sıkıldı

Aman Allahım hiçbirşey yiyemicem zaten yemek yapmaya fırsat bulamıyorum doğru dürüst of.
Ben batmandayım canım burda araştirma hastanesi yok en yakın dbakırda

Evet canım sıvı yağla pastalar yapıyorum portakal suyuyla kek çerez falan yiyorum yanımda da bulundurmam gerekiyor Sürekli acıkıyorum çünkü

Aynen ağzı olan konuşur zayıf olsa zayıf derler tombiş olsa amaaan ne şişman derler. Derler de derler....

Biz şimdilik birşey kullanmıyoruz canım. Ama doktor laktoz intoleransı olmadığını söyledi bize. Gaita da redüktan maddeye baktılar o olmayınca alerji olabilir dediler. Zaten alerji ile laktoz intoleransı hemen hemen aynı belirtileri gösteriyormuş. Birisi sütün içindeki laktozu sindirememe birisi sütün içindeki proteini sindirememeymiş:))

Ah be canım sıkma canını seni sıkıntıya düşürmek istemezdim. Zor olursa yapma belki öylece de geçer düzelir Ela hanım :)

kızlar bugun saglık ocagına gttım bebısımın boynu gıdıgı hep kızardı yara actı etten hava almıor krem verdı bırde tartıldık 6.300 gr geldı 60 cm boyu var tam 3 aylıgız
Maşallah kızçene cnm bizimde kızarık soyuluyor duştan sonra iyice kıvrım yerlerini kuruluyorum koltuk atları da öyle krem kullanıyoruz kokulu oluyor hattta

Maşallah kızçene cnm bizimde kızarık soyuluyor duştan sonra iyice kıvrım yerlerini kuruluyorum koltuk atları da öyle krem kullanıyoruz kokulu oluyor hattta
koku yok benımkınde oly plas dıye bı krem verdı suruyorum ıns gecer nemlı temz bezle sılıp kuruluorum sen gıbı ama yınede oluo terlıyolar

koku yok benımkınde oly plas dıye bı krem verdı suruyorum ıns gecer nemlı temz bezle sılıp kuruluorum sen gıbı ama yınede oluo terlıyolar
Ben kıyafetlerini azalttım ev dışarıya göre serin iki kat giyiniyordu o terletmiyordu ama gece fazla örtüyormuşum şimdi tek ince battaniyeye sarıp üzerine Bi daha örtüyorum gece çok terliyor benim ki salyalar da arttı bazen onlarda akıyor önlük takmadıysam inş çabucak geçer cnm daha sıcaklar da ne yapıcaz bakalım çok aşırı kilolu da değil ama olucaksa oluyor galiba

aynen ben ıkı gun oldu peteklerı kapatalı suan uyuyor sadece ınce bı penye pıkesı var gece emmeye kalktgnda kafanın arkası su oluyor degıstırıyorum ınce bı yastıgı var ellerını yenı keşfettı bzmkı yumruk yapıo ızlıo nereye oynatsa komık bunlar valla

Aynen cnm bak bide burnunun ucuna götürüp bakıyor şaşı şaşı okadar gülüyorum ki bende... Senin ki epey terliyormuş cnm emerken çok terliyor benim ki hızlı emicem diye uykuda

Kizim bugun 3 ay bes gunluk cok sukur ...sabah emdi yanima aldim oglum uyanmadan kendi kendine mikirdanirken ben de azcik kestireyim diye sonra aniden bisey oldu kizim döndu duzelttim bi daha dondu duzelttim bi anda yuzustu dondu allahim oyle mutlu oldum ki anlatamam.ikinci cocugum olmasjna ragmen herseyi herani bambaska oluyor heyecanim hic dinmiyor ne guzel seyler bunlar ya iyi ki anneyim iyi ki ikinci bebegimi de yaptim.rabbim kimseye aratmasin ve kimseyi acilariyla intihan etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…