2017 Şubat Anneleri

Aynen ağzı olan konuşur zayıf olsa zayıf derler tombiş olsa amaaan ne şişman derler. Derler de derler....

Biz şimdilik birşey kullanmıyoruz canım. Ama doktor laktoz intoleransı olmadığını söyledi bize. Gaita da redüktan maddeye baktılar o olmayınca alerji olabilir dediler. Zaten alerji ile laktoz intoleransı hemen hemen aynı belirtileri gösteriyormuş. Birisi sütün içindeki laktozu sindirememe birisi sütün içindeki proteini sindirememeymiş:))

Ah be canım sıkma canını :KK43: seni sıkıntıya düşürmek istemezdim. Zor olursa yapma belki öylece de geçer düzelir Ela hanım :)
Estagfurullah canım iyiki söyledin,sadece tek başıma sayilirim eşim gün boyu işte yemek yapmaya çoğu zaman fırsat bulamıyorum kahvaltılık tost falan geçiştiriyodum. İnşallah düzelir o iyi olsunda ben yemek yemesemde olur:KK43:
Günaydın arkadaşlar :halay::halay:
günaydın canım

Estagfurullah canım iyiki söyledin,sadece tek başıma sayilirim eşim gün boyu işte yemek yapmaya çoğu zaman fırsat bulamıyorum kahvaltılık tost falan geçiştiriyodum. İnşallah düzelir o iyi olsunda ben yemek yemesemde olur:KK43:

günaydın canım
Canım öyle düşünme sen iyi olucaksın ki oda iyi olsun sen ye ki ona da süt olsun. Ben biraz aç kalayım bakıyorum ki sütüm yok yemeden olmuyor. Hem bizim doktorun dediğine göre 5 aya kadar süt ürünleri ve yumurta tüketilmiyormuş.

Canım öyle düşünme sen iyi olucaksın ki oda iyi olsun sen ye ki ona da süt olsun. Ben biraz aç kalayım bakıyorum ki sütüm yok yemeden olmuyor. Hem bizim doktorun dediğine göre 5 aya kadar süt ürünleri ve yumurta tüketilmiyormuş.
Evet öyle canım valla düzelir inşallah kızım,hani süt ürünleri diyor ya ben sütlü tatlı yerim hep sütüm artsın diye napalım dikkat edeceğiz artık,Rabbim daha büyük dert vermesin

Kizlar bebislerinizi bebek arabasinda hamgi konumda yatiriyorsunuz? Benim oglan mumkun degil tam yatar konumda yatmiyor agliyor. Yari oturur pozisyonda kullaniyorum bwnde

Kizlar bebislerinizi bebek arabasinda hamgi konumda yatiriyorsunuz? Benim oglan mumkun degil tam yatar konumda yatmiyor agliyor. Yari oturur pozisyonda kullaniyorum bwnde
Bana dönük olsun diye oto koltuğu ile kullandık hep tek araba da kullanmadım henüz ama artık dışarıyı yavş yavaş keşfediyorlar

Face de okudum birinin bebeği düşmüş Bebek arabasından Allah korumuş çok üzüldüm şimdi okuyunca kırığı varmış ben hiç emniyet Kemer'ini takmıyorum pusette de araba da da artık takmak gerekiyor galiba takınca durmayacak gibi geliyor takıyor musunuz siz?

tereyagli ekmek tereyagli ekmek kendine toz kondurmayan insanlar eleştiriyor ya kuzum sinir oluyorum şuan görüşmeyi kestim kesemediklerimi de kulak ardı yapabilirim inş

Keşke hoşumuza gitmeyenlerin çenesini kapatabilsek :işsiz:

günaydın canım

Aynen ben de öyle düşünüyorum ama artık peynirsizlik başıma vurdu :KK70: bugünkü kakada da düzelme yoktu :işsiz:

Evet öyle canım valla düzelir inşallah kızım,hani süt ürünleri diyor ya ben sütlü tatlı yerim hep sütüm artsın diye napalım dikkat edeceğiz artık,Rabbim daha büyük dert vermesin

Bende azalma olmadı ama moralini Yüksek tut canım yoksa hemen anlıyor memeler :KK53:

Kek vs süt yogurt kullanmıyor musun

Yok canım kullanmıyorum süt yerine meyve suyu koyuyorum

Face de okudum birinin bebeği düşmüş Bebek arabasından Allah korumuş çok üzüldüm şimdi okuyunca kırığı varmış ben hiç emniyet Kemer'ini takmıyorum pusette de araba da da artık takmak gerekiyor galiba takınca durmayacak gibi geliyor takıyor musunuz siz?

Ben takiyirum canim. Ayagiyla asago dogru kayiyor. Ben travel sistem almadim bebek arabasini o yizden

Aynen ben de öyle düşünüyorum ama artık peynirsizlik başıma vurdu :KK70: bugünkü kakada da düzelme yoktu :işsiz:

Bende azalma olmadı ama moralini Yüksek tut canım yoksa hemen anlıyor memeler :KK53:

Özellikle koca tarafını :KK66: :):) sen face var Mısın cnm galiba buldum seni :) bulduğum kişiysen maşallah çok güzelsin

Valla napalım canım iş başa düştü bi deniyeyim bakalım. Herşeydede süt var:KK43: çikolataya kadar

Sağol canım acemilik işte seninkiler baya ustaca olmuş ama benim.kolik le buna şükür dedim :)
Tesekkurler canim.Benimkide kolik tatlim gaz damlalarıyla bu kadar sakin.usta da değilim kiz biseyler yapmaya çalıştım. Uyanıkken o kadar uslu durmaz benim kiz eller kollar ayrı oynuyo.

Merhaba kizlar uzun bir suredir yazamiyordum zeynebin hayatimiza girmesiyle oglum bambaska bir cocuga donustu taniyamaz olduk.asiri saldirgan oldu kiskanclik krizleri geciriyor zarar vermeye calisiyor yaomaktan hoslandigi hicbirsey yapmiyor.oysa o kadar dikkatli davrandik yaninda sevmedik boslamamaya calistik sevmesinde opmesinde ozgur buraktik...bu arada ben de mahvoldum tabi napcagmi sasirdim ev isleri bebek yemek oglum derken bitiyorum resmen.sizlere sorum su olacak kizim 2.600 dogdu 3.ayda 5300 gr oldu kaka sayisi gunde bir cisli bez sayisi 4 ama cok agir bi cis degil yani dolu dolu degil ve memelerim.cok da dolmuyor sanki.ne yapmaliyim mama denemeli miyim
Benim kiz 70 günlük 5 kilo canim .sen ver mama .ben mamaya başlayalı günler oldu: )

X