2017 Şubat Anneleri

Elayı kurtarmışsın iyi bari kuzum belki anneler gününü kutlamaya gelmişlerdir iyi düşünelim

Bizimkide uykusunda mizlaniyo gözler kapalı sabah emdikten sonra uzun bisüre elimi ağzında tuttum ağzının yolunu öğrendi emzigi çıkarıyo elini emiyo veya emzigi geri ağzına koyamayinca sinirleniyo flan tuhaf huylar çıkmaya başliyo :/

Bu arada ilk bi hafta bende hem mama hem kendi sütümü biberonla verdim sonra göğsümü tuttu bırakmadı şuan sadece emziriyorum aventin biberonunu kullandım

Elayı kurtarmışsın iyi bari kuzum belki anneler gününü kutlamaya gelmişlerdir iyi düşünelim
Yok canım nerdee:)) hiç kutlamadilar valla çaylarini içip gittiler. Eskiden olsa tüm iyi niyetimle düşünürdum ama maalesef gördüklerim artik iyi düşünmeme mani oluyor. Ela uyumuştu ohh olsın:))

Yok canım nerdee:)) hiç kutlamadilar valla çaylarini içip gittiler. Eskiden olsa tüm iyi niyetimle düşünürdum ama maalesef gördüklerim artik iyi düşünmeme mani oluyor. Ela uyumuştu ohh olsın:))
İyi bari kuzucuk rahatsız olmasın sen daha iyi biliyorsun huylarını aman kutlamasınlar da üzmesinler de senden uzak Allah'a yakın hesabı

Çok yorgun olunca da yapıyorlar sanırım ama dediğim gibi o biberona benimki de aşık :)

Dün dışarı da çıkmıştık görenler sevenler oldu ne zaman insan görse böyle oluyo seninki gibi çığlık çığlığa içini çekerek ağlıyor hep dua okuyunca sakinlesiyo

esin biraz daha sorumluluk alsa iyi olurmus. buyukle daha fazla ilgilenmeli bence. annelerin isi cok zor.
gece 11 gibi mi gelmisler

yok canım ben değildim, ben milk tea kullanmıştım.

Günaydın kızlar. Dün bebeği uyumayan , hircinlasan yalnız ben değilmişim. Akşam 9 da ilk uykusuna yatardı dün gece 1 i geçiyordu. Kafasını sürekli sağa sola çevirip durdu. Bir türlü dalamadı. Sabaha kadar sağlıklı bir uyku uyuyamadi. Çok insan gördü nazar mı değdi yoksa hep disaridaydik yoruldu mu bilemedim...

Bir de oğlum bugün 3 gündür kaka yapmıyor. Rahatsız gibi de görünmüyor. Ama ben hircinligini ona da bağlıyorum. Ne onerirsiniz kızlar mamasina zeytinyağı mı koysam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…