2017 Şubat Anneleri

Oyun halısı sormuştum pek cevap gelmedi fikrinize ihtiyacim var alan kullanan yada almayi düşünüp araştıran var mi aranizda benim gibi ?

Cevap verdim mi hatırlamıyorum ama ben tiny love tekmele oyna kullanıyorum kızım çok seviyor yarım saat falan oyalanıyor

Canım aşıdan sonra bize de oldu öyle ama nazardan da olabilir bolbol oku annesi bu milletin gözü göz değil ilk günden emzik alan bebeğim milleitn nazarından artık emzik almıyor

Her aşıda huy değiştiriyorlar. Zaten millet de kenafir gözlü mübarek

Bebegine süt alerjisi teshisi konulan var mi?

Bennnn daha tam teşhis konmadı dr şüpheleniyorum dedi bana diyet verdi düzelecek mi bakacağız. Sizinki kesin mi?

Merhaba :) benim Doktorum haftalar ilerledikçe yürüyüş saatlerimi arttırdı son hafta 1 buçuk saat yürüyordum günlük. Bal ve dövülmüş çörekotuyla macun yapıp günlük bir çay kaşığı yiyordum sancı getiriyor. Günde 3 sonra 5 sonra 7 tane hurma yedim. Tek sayılarda yemek lazımmış. :) merdiven in çık çömelme hareketleri yap, alaturka tuvalet kullan pilates topu üzerinde zıpla. Ben doğuracağım gece top üstünde zıplayarak burda yazışarak bekledim :))) sıcak duş aldım açılmayı hızlandırdım. Hastaneye gittiğimde 2 cm açıklık vardı yarım saat sonra 6 cm oldu. :) 1 saatte doğururdun dediler ama malesef kızım kaka yapmıştı 6 cm açıklıkla 5 dk içinde acilen sezeryana girdim hayırlı kolay doğumlar dilerim :) ballı macunu fazla kaçırmayın feci sancı yapıyor, hurma açılmanın hızlı olmasını sağlıyor, yapabilirseniz perine masajı dikişin az olmasına yarıyor.

Abartmıyorsun bence yabancıların ellemesine deli oluyorum ben de

Ben de birkaç kere pasif oldum sonra vicdan azabından uyuyamadım artık kim olsa söylüyorum. Yakınlarıma daha güzel yabancılara içimden geldiği gibi konuşuyorum :)))

Ben de yaa sonra ona acıyorum diye üzülmüştüm bile o acınacak halde mi diye ne saçma sapan duygular ya

İhityaçlarını fark edemediğim anlar oluyor telefona dalıyorum bi bakıyorum kusmuş ağlıyorum bazen ihmal edince iyice duygusal oldum

Ilk defa senden duydum herkes büyük gorunuyorsun der tessskuuuurr ederım tatlımmm

Evet kız küçük duruyorsun. Maşallah kızına da çok tatlı :))

Loveali bakda kaybettiğin gelinini gor hııııhh

Meraba kızlar herkes aynı anda aynı şeyleri yaşıyo sanırım hem bebisler hem anneler bizimkide bu aralar meme alırken ağlıyo bazen direk alıyo sonradan ağlıyo gezerek emziriyorum duruyo o zaman bugün bende duygusala bağladım baktım baktım dua ettim ona Allahım iyi insanlarla karsilastirsin diye ederkende ağladımm hele gözlerimin içine bakınca bi kötü oluyorum dediginiz gibi merhamet hissediyoruz duygularima tercüman olmuşsunuz. Allahım herkesin evladını iyi insanlarla karsilastirsinnnn

Aynı bende öyle oluyorum işte tuhaf duygulardayim :)

ozel bisey yapmana gerek yok. vakti gelince dogacak. suni sancidan korkma. istemezsen vermezler. benim ilk dogumumda suni sanci ile olmustu. cook bagirmistim. ikincide istemedim vermediler. kendi sancimda dogumuma 2 gun kala oldu. ben de doguramayacagim zannetmistim. ikincide bir kez bagirma istegim geldi. ondada hemen dogumhaneye aldilar. anlamadim nasil dogurdugumu falan. ilkinde 20 saatte suni sanci ile dogurdum. ikincide 10 11 saatte. ama ikincide sanci falan acitmadi canimi. kolay saglikli dogumlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…