2017 Şubat Anneleri

Cevap verdim mi hatırlamıyorum ama ben tiny love tekmele oyna kullanıyorum kızım çok seviyor yarım saat falan oyalanıyor

Her aşıda huy değiştiriyorlar. Zaten millet de kenafir gözlü mübarek

Bennnn :KK43: daha tam teşhis konmadı dr şüpheleniyorum dedi bana diyet verdi düzelecek mi bakacağız. Sizinki kesin mi?
Sorma doğduğu günden beri emzik emen beneğim artık emmiyor diliyle iytiriyor

Kızlar yardımm lütfenn. Kızım günlerdir gaz sorunu ve atak dönemi diye çok huzursuz anma dün akşamdan beri idrarı az ve sarı renkli kokuyo gibi. Nesi var acaba ya çok korkuyorum?

Kızlar yardımm lütfenn. Kızım günlerdir gaz sorunu ve atak dönemi diye çok huzursuz anma dün akşamdan beri idrarı az ve sarı renkli kokuyo gibi. Nesi var acaba ya çok korkuyorum?
Seni korkutmak istemem canım ama enfeksiyon olabilir belki bide kız çocuğu ya. benim bildiğim idrar sarı olunca enfeksiyon oluyor diye biliyorum ama sen yine de bı doktorunu ara.

Sorma doğduğu günden beri emzik emen beneğim artık emmiyor diliyle iytiriyor

Boşver şekerim emmesin o naylon şeyi ben vazgeçtim artık emzik emerse meme emmez diye

Geçmiş olsun bir bilgi YÖK ama mama ile besleniyorsa belki susuz kalmıştır

Famm Famm canım sen suyu az ictigindede bebekte sarı ve az idrar oluyor.Benim kızımdaysa turuncuya yakın idrar olmuştu 1 defa dr aradığımda suyu az içmişsin dedi sonra suyu arttırdım gecti.

Kızlar bebeğinin elleri sürekli ağzında, biliyorum gelişimi için böyle olmasi daha iyi.....
Geçen akşam meme emmek istemiyor eller sürekli ağızda bende dedim yok bu yüzden emmek istemiyor.Sonra meme veriyorum almıyor ağlıyor sürekli, süt onun istediği gibi dolu dolu değildi.Gittik mama aldık ac düşüncesiyle 150 cc mamayı bir güzel içti ve uyudu.Açmış yavrumum.Daha sonra aynı şeyleri yaptığında yine mama veriyorum diliyle tukuruyor.Sizce bebeğinin ac olduğunu nasıl anlarım? TuRuNCu TuRuNCu nin mamayı bıraktığında yaşadığı stresi yaşıyorum.Bezler dolu dolu kaka 3-4 kez yapıyor ama tereddütteyim.Daha önce hep süt verdim.Sadece 1 kez mama.

Kızlar bebeğinin elleri sürekli ağzında, biliyorum gelişimi için böyle olmasi daha iyi.....
Geçen akşam meme emmek istemiyor eller sürekli ağızda bende dedim yok bu yüzden emmek istemiyor.Sonra meme veriyorum almıyor ağlıyor sürekli, süt onun istediği gibi dolu dolu değildi.Gittik mama aldık ac düşüncesiyle 150 cc mamayı bir güzel içti ve uyudu.Açmış yavrumum.Daha sonra aynı şeyleri yaptığında yine mama veriyorum diliyle tukuruyor.Sizce bebeğinin ac olduğunu nasıl anlarım? TuRuNCu TuRuNCu nin mamayı bıraktığında yaşadığı stresi yaşıyorum.Bezler dolu dolu kaka 3-4 kez yapıyor ama tereddütteyim.Daha önce hep süt verdim.Sadece 1 kez mama.
İg kullanıyorsan emziren anneyi tavsiye ederim öncelikle bir kaç gün önceki paylaşımı bizim gibilereydi. Emzirirken hepimiz miktar görmeyince yetiyor mu yetmiyor mu kaygısı yaşıyoruz doymanın göstergesi kakadan ziyade çiş diyorlar bir beze 15 Kaş'ık su döküldüğünde çiş sayısı bir günde o kadarsa yada bir margarin ağırlığında doyduğu göstergesi diyorlar. Benimkinin de 7/24 eller ağızda emzirme sanatı grubuna sormuştum teklif edin elini emerken istemiyorsa bir süre bekleyin yine dediler. Oral yolu keşfettiler sürekli ağza bundan sonra ne bulursa götürecekler. Memeler terbiye olmuştur bebeğin dili değdiği anda bize bomboş gelenden lıkır lıkır akıyor dediğim yerlere bir göz at istersen biberonda da akışı hoşuna gidip içmiş olabilir

Kızlar napıyosunuz,dün kızımı doktora götürdük ordan kuaföre gittim:halay::halay: nasıl sevindim anlatamam. Süt verdim kuaförde eşim izinliydi ona verdim gezdirdi aklım kaldı ama mecburdum saçlar bembeyaz olmuştu.kendi modelinde kısalttım aynı renge boyattım
sevindim senin adina. gule gule kullan.
Dün markete gittim Bebek kucağımda bir kadın resmen saldırdı bebeği seviyor aldı kucağımdan şapur şupur pasif kaldım bişi diyemedim ama çok rahatsız oldum ya oğlum dışında biz yeni yeni öpüyoeuz sırf pasif kaldığımdan Bayram'da bile eşimin memleketine gidesim gelmiyor en azından bir kaç ay hastalandırmamaya çalışıyorum üzüldüm çocuğu elini yüzünü yıkadım abartıyor muyum sizce ?
Loveali Loveali
boyle seyler yuzunden disari cikasim gelmiyor benim. hicte abartmiyorsun. biz koklamaya kiyamiyoruz millet opuyyor. ne yanlis bisey. izin almak bile yok.

X