2017 Şubat Anneleri

Kızlar ben hala oğluma baktığımda gözlerim doluyor . O uyuduğunda sürekli çektiğim resimlere bakıyorum. Bir tek benmiyim böyle ..

Bende senin gibiyim,bazen çok mu abartiyorum diyorum. Kimseye teslim edemiyorum videolarini falan izliyorum. İnşallah normalizdir:))

Bende öyleyim hele gözlerime bakışı gülüşü yok mu çok aciyom ben ona ya o kadar muhtaç o kadar çaresiz kı hele şu kolik saati gelince o kadar yorgun düşüyor kı bitiriyor beni

Bende de var o acıma duygusu hemde çook kıyamam Rabbim korusunn herkesin yavrusunu

Eveeettt hayırlı olsun hepimiz deliyiz:)) ne kimseye bırakabiliyorum ne hala gözlerimin dolması geçti .. resmen o etrafı incelerken falan üzülüyorum haa.. akşam eşime de dedim üzülmüyorsun aslında, merhamet ediyorsun dedi.. onun muhtaçlığı içimi acıtıyor resmen.. valla anlatılacak gibi değil de işte, neyseki aynı kafadayız da anlıyoruz birbirimizi:)

Ay ne güzel anlatmişsin aynen öyle. Merhamet ediyoruz muhtaç ya. Benimde burcum yengeç duygusalliğin dibini yaşıyorum:))

Benimkinide babaya daha çok benzetiyorlar. Hadi babaya benzesinde eşimde aynı anasının ikizi eşime yazma tak kaynanam:)) inşallah tamamen eşime benzemez

Ayy deme
Kız sonradan dönüyorlar aslında dua et bol bol
Benim eşimde babaısyla ikiz gıbı benim kızda oyle oldu ama KB yı severim Allah var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…