2017 Şubat Anneleri

Kızlar ben hala oğluma baktığımda gözlerim doluyor . O uyuduğunda sürekli çektiğim resimlere bakıyorum. Bir tek benmiyim böyle ..
Bende senin gibiyim,bazen çok mu abartiyorum diyorum. Kimseye teslim edemiyorum videolarini falan izliyorum. İnşallah normalizdir:))

Haha Ay yerim :)) ne güzel konuşmuş öyle. Sen kv olmazsinki anne olursun canım kendini bizimkilerle bir tutma:)) onlarda hep seni sevip sana gelirler
Ya bazen işte empati yapıyorum da ilk doğumda bebeği odaya getirdiler kucağıma ilk aldım dediğim şey kimseyle paylaşamamdı kv oradan okulda bulur merak etme dedi :):):) bize atıfta bulunup Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın tabi hemen büyümesinler ay daha çok var hemen o psikolojiye girip deliliğimi tescillemeyim sizinkileri de ıslah etsin Rabbim merhamet versin

Aminnn.Aynen bende paylaşamiyorum. Ablam öyle seviyorki elayi bazen onu bile kıskanıyorum:))) babamıda paylaşamazdim küçükken.
Dediğin gibi şimdiden düşünmeyelim bunlari valla zor işler ama psikopat olmayacağimiz kesin. Bizimkisi sevgiden geliyor kaynanamgilin çıkardan

Kızlar ben hala oğluma baktığımda gözlerim doluyor . O uyuduğunda sürekli çektiğim resimlere bakıyorum. Bir tek benmiyim böyle ..
Bende öyleyim hele gözlerime bakışı gülüşü yok mu çok aciyom ben ona ya o kadar muhtaç o kadar çaresiz kı hele şu kolik saati gelince o kadar yorgun düşüyor kı bitiriyor beni

Bende de var o acıma duygusu hemde çook kıyamam Rabbim korusunn herkesin yavrusunu
Amin tatlım amin dimi ya bı tuhaf oluyorum ben hep bazen uyumuyor diye kızıyorum kendi kendime mesela bakıyorum kı kakali sonra kendime yine kızıyorum ve ona da aciyorum için sızlıyor o an diyemiyo sıkıntısını

Valla inşallah büyüdükçe geçer yoksa böyle içimiz parçalanacak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…