2017 Şubat Anneleri

Ayy deme :stop:
Kız sonradan dönüyorlar aslında dua et bol bol :KK45:
Benim eşimde babaısyla ikiz gıbı benim kızda oyle oldu ama KB yı severim Allah var :anneadayı:
Ay inşallah.tipi benzese bile huyu benzemez ben büyütecem Allahın izniyle.Vala eşim keşke babasına benzeseymiş. Millet kaynanamı beğeniyor ama benimde bi huyum var birine gıcık olduysam dünya güzelide olsa çirkin geliyor

Ayy ne yaşlısı valla tas cıkartırsınız banaaa :dua:

Ne kadar geç kalmışım , senin yaşında doğursam şimdi 10 yaşında çocuğum olacaktı vay be.. sonra diyorlar 2. Çocuk.. yok anacım yok yapan yapsın 2 yi de 3 ü de 5 i de yapsın.. bu yaştan sonra ben almiyim..

Eveeettt hayırlı olsun hepimiz deliyiz:)) ne kimseye bırakabiliyorum ne hala gözlerimin dolması geçti .. resmen o etrafı incelerken falan üzülüyorum haa.. akşam eşime de dedim üzülmüyorsun aslında, merhamet ediyorsun dedi.. onun muhtaçlığı içimi acıtıyor resmen.. valla anlatılacak gibi değil de işte, neyseki aynı kafadayız da anlıyoruz birbirimizi:)
Aynen kuzum ya valla duygusal a bağladık şuan benimde o muhtacligi garip garip etrafi izlerken çok aciyorum ona bazen kızıyorum sinirleniyorum sonra sarılıp özür diliyorum :KK43: kendimden nefret ediyorum o an sanki elinde olan bişey mı sana muhtaç işte o napsin diye kendimi yiyorum bu defa da :cry::cry:

Öylemi dersin hayatım:) ben 20 yaşında berbat bişeydim sabırsız sinirli iyiki ozaman evlenmemişim tabi. :)
Ben oğlumla büyüdüm yazmıştım ona çok sabırsızdım 25 de anne oldum onda bile hazır değilmişim şimdi sabrıma şaşıyorum ilkine haksızlık etmişim diyorum... Ay iyi ki evlenmemişsin ben 21 de evlendim Ünv biter bitmez aynı kişiyle ama bir 5/10 sene sonra evlenseydim diyorum bazen

Süpersin dimi ya daha 18,18,18iz...
Zaman çok hızlı geçiyor diye ben yetişemiyorum gibi bazen hissediyorum kuzum

Zaman zaman bende de oluyor mutlaka hayat yoruyor Amaa biz anneyiz bizim yorulma gibi bir lüksümüz yok :KK66:

Daha bu kızlar büyüyecek arkamaızdan dolapalar donecek bizde dedektif gıbı peşlerinde dolanıp duracaz daha dur bakalım ne yorulöası :21:

Ben oğlumla büyüdüm yazmıştım ona çok sabırsızdım 25 de anne oldum onda bile hazır değilmişim şimdi sabrıma şaşıyorum ilkine haksızlık etmişim diyorum... Ay iyi ki evlenmemişsin ben 21 de evlendim Ünv biter bitmez aynı kişiyle ama bir 5/10 sene sonra evlenseydim diyorum bazen
Olacağı varmış demekki canım Allah bağışlasın inşallah.Valla o yaşlarda annemle babamı deli ediyordum en küçük kız olarak:olamaz: şimdide kızım beni Deli ediyo:))

Ay inşallah.tipi benzese bile huyu benzemez ben büyütecem Allahın izniyle.Vala eşim keşke babasına benzeseymiş. Millet kaynanamı beğeniyor ama benimde bi huyum var birine gıcık olduysam dünya güzelide olsa çirkin geliyor

Aynı huy bendede var ve eşim bu huyumu kibirlilik olarak algılıyor ne yapim ama sanki o kişiyle istemsiz konuşunca kendimi eziyormuşum gibi geliyor bana :kahve:

Ne kadar geç kalmışım , senin yaşında doğursam şimdi 10 yaşında çocuğum olacaktı vay be.. sonra diyorlar 2. Çocuk.. yok anacım yok yapan yapsın 2 yi de 3 ü de 5 i de yapsın.. bu yaştan sonra ben almiyim..

Valla yasla başla alakası yok:KK14:

Ben başka bebe mebe istemiyorum :olamaz:

Benimkinide babaya daha çok benzetiyorlar. Hadi babaya benzesinde eşimde aynı anasının ikizi eşime yazma tak kaynanam:)):olamaz: inşallah tamamen eşime benzemez:dua:

Hahaha kız Allah iyiliğini versin çok güldüm:))) eşime yazma tak kaynanam:))) hahaha

Ay ne güzel anlatmişsin aynen öyle. Merhamet ediyoruz muhtaç ya. Benimde burcum yengeç duygusalliğin dibini yaşıyorum:))

Aynen kuzum ya valla duygusal a bağladık şuan benimde o muhtacligi garip garip etrafi izlerken çok aciyorum ona bazen kızıyorum sinirleniyorum sonra sarılıp özür diliyorum :KK43: kendimden nefret ediyorum o an sanki elinde olan bişey mı sana muhtaç işte o napsin diye kendimi yiyorum bu defa da :cry::cry:

Hunimi getirin :KK53::KK48:

Zaman zaman bende de oluyor mutlaka hayat yoruyor Amaa biz anneyiz bizim yorulma gibi bir lüksümüz yok :KK66:

Daha bu kızlar büyüyecek arkamaızdan dolapalar donecek bizde dedektif gıbı peşlerinde dolanıp duracaz daha dur bakalım ne yorulöası :21:
İnşallah cnm iki çocuk olunca işte bazen öyle bunalım takılıp sonra düzeliyor insan

Evett:)) bi ara yatarken eşime yazma taktım hemen çıkardim kocamdan soğuyacaktim nerdeyse:KK70:bazen diyorum kimse kalmamişmiydi benzeyecek. Kızımda gitti babasına benzedi ya
Mbg yazınca algıladım yazma kısmını ay koptum ya Allah iyiliğini versin mal gibi gülüyorum ekrana bakıp eşim tuhaf tuhaf bakıyor :) ay döner kuzum ya oğlum bana benzeyip iki yaşına kadar evrim geçirip baba oldu sizde de sana dönme olasılığı çok fazla

X