2017 Şubat Anneleri

Süt iznini toplu kullanmak için dilekçe verebilirsin, benimkini hesapladılar yaklaşık 100 gün gibi oldu, o süre bitince de 40 gün yıllık iznim var onu kullanıcam

Ben de öğretmenim canım öyle birşey olur mu acaba bizde de?

R renklerguzeldir ben doğum yaptığım hastaneye gideceğim yarın vermezlerse tanıdık doktor var ona gideceğim inşallah alabiliriz benim 4 hafta var okul kapanmasına o zaman gidip de ne yapacağım okulda?

Ewetcanım benimkide tv den konuşma seslerinden uyanmıyor ama dediğin gibi parke sesinden bile uyanıyor

erkekler hayatina normal devam ederken her türlü fededakrligi biz kadinlarin yapior olmasi sinirlerimi bozuo

Bu konuda eşimin hakkını yersem taş olabilirim o olmasa taa hamileliğimde tahtalı köyü boylardım.. şimdi de 3 aydır en büyük desteğim.. (Allahım bunları söylediğim için inşallah nazar değmez amin) yirim onu yaa kandil kandil bi hayır duası ediyim minnoşuma

Kızlar hamileykende olmuştu şimdide olmuş alt bölgemin iç kısmından et parçası gibi sarkıyo sıZlıyo vc deyken falan int de baktım polip miş küçük bi operasyonla alınıyormuş böyle sorun yaşayan oldumu (((

Eveettttt
Ben iki çocukla akşama kadar yoruluyorum ama beyimiz halı saha maçına katılmak zorundaymış akşam
Ben çok değil ay da 1 gece çıkmak istesem "çabuk gel"diye talimat verir eminim
evet ya bnm de öyle. . Çok şükür memnunum kocamdan ama erkeklerin genel rahatliklari işte. ..sorsan hic gezmiyodur sosyal akrivitesi yoktur ne zamandr maca gitmemis arkadaslariyla bulusmamistr bla bla blaa

masallah kuzum o zaman size et tabi dua bulunmaz hint kumasi:) bnm esim de hamileligimde cok iyiydi sağolsun ama dofum zamni is degstrdi yogun calisio bn istiyorum ki kalan zamanlarini hep bize harcasin tamam haftada 1 falan cikabilir ama 1 le yetinmio iste zaten haftaici gec gelio bn erken. yatiom aksam ikimizin de pili bitmis oluo iki cift laf bile edemioz dogru duzgun :/ buna sinir oluprum iste..

gecmis olsun.

bn de
bn de dogum yaptigim hastaneye gideym diorum kaç günlük isteyeceksn kafin dogumcudan abcak heyet kurtarr 4 haftayi

kizlar evin isini ne ara yapiyosunuz? ben hic yapamiyorumki

Yuh dediğine baktım 90 lira alacağı da garanti değil kuzum benim lansinohun pompam vardı jeton üç ayda ancak düştü ona uç alıcam denemek için

K klbk33 toplayacağım odaya oyun halısı ile koyup bi yandan onunla konuşarak topluyorum. Çamaşırlarımı gece uyandığımda makineye atıyorum. Balkona çamaşırları asarken Bebek arabasında onu da çıkartıyorum. Sonra bi kaç tur atıp uyuyunca bi tülbent atıp balkonda birakıyorm o arada mutfağı topluyorum. Akşam 10 da uyuyor sabah 7:30da kalkıyorum

fillingtheblanks sen cok yasa cnm:) bilmiordum bn bu sut iznini toplu kullnma olayını cok mantikli..bnm idarecimin de böylesi daha cok işine gelir sanki...zaten ise gitmek için hazrlan git gel yolda vakit kaybi bi de annem bakacak onları da bnm eve suruklemis olacagim en azindan boyle 3 ay otelemis oluruz ayni sekilde bn de izinlerimi kullanmadm onlari da kullanicam. memursun sanirim sen de? dogum iznin hangi gun bitiyor? bi de resmi tatiller bayram vs. onlar sayilmior dimi?

Oyun halisi ne kullaniyorsun ?

İki çift laf etmeyi bende özledim gerçekten.. hep bi koşturmaca.. Başbaşa rahat rahat bişeyler yapabilmek lüks oldu malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…