2017 Şubat Anneleri

Ya kızlar bugün oğlum 1 saat içinde 2 kez kaka yaptı baya baya hemde genelde yapar böyle çok emdiği için olabilir ama baya büyük çocuk kakası gibi kokuluydu üşütme olabilir mı yada dün hava değişimi güneş çarpması ile ilgili fln olabilir mı sizce

Bu yumurta ağırlığını bildiğim için özellikle bi elime yumurta diğer elime bezi alıp ölçmeye çalışıyorum ama bez hafif kalıyor gibi. Kaşık hesabına bakarsak yeterli gelir.
Kaşık hesabı yapayım bari :KK45:
Bu bebeler ne hale sokuyorlar bizi ya :-)
Ben beze kasıkla döktüm :):):) linkteki yazılardan ayrı ayrı çok faydalandım aç mı değil mi kaygısı hepimiz Zaman Zaman yaşıyoruz birde sizin ameliyat durumunuz vardı belki o süreçte az emdiyse ondan sana öyle gelmiş olabilir

masallah canim saclari kessen de kizimiz tatli hala bende dusunuyprum bizim sac asiri uzun ve dolasiyor arka kismi goren 1.5 yasinda cocukta boyle sac yok diyor
Aynen tşlkler teyjeşi :KK15:Valla kestim daha rahat uyudu sanki cnm. Ağırlık yapıyodu sanki. Bide dökülüyo hala.

Ben beze kasıkla döktüm :):):) linkteki yazılardan ayrı ayrı çok faydalandım aç mı değil mi kaygısı hepimiz Zaman Zaman yaşıyoruz birde sizin ameliyat durumunuz vardı belki o süreçte az emdiyse ondan sana öyle gelmiş olabilir

Ben de aklımdan onu geçiriyordum ki senin cevabını gördüm :))

Banyodan sonra altını bağlayıp öyle yağıyorum yüzü yaglanmaz canım yağlama biyik ondan değildir benim kizdada var :olamaz::KK48:
Bizim dr herseye bebek yağı herşeye bebek yağı diyor.1 ay kontrolüne kadar sürmemiştim.Kontrolde yüzünede sürelim dedi.O zamandan beri kullanıyorum.Losyon ne kullanıyorsunuz kızlar? Markalar?

Kızlar rota aşısı yaptırıp yan etki yaşayan var mı ? Biz 2 gün sonra 3 aylık oluyoruz da:KK49: pzt sağlık ocağı kontrolü var gidince yaptırmayı düşünüyorum..
Biz ciddi anlamda karın ağrısı ve guruldamasi yaşadık.Halada yaşıyoruz.Hic ağlamayan çocuğum aşıdan bu yana hiic susmuyor.1-2 gündür biraz daha iyi.

Onceden boyle gelmıyormuydı canım. Bebeğine ne verdin pekı bu zaman kadar anne sutu vermedin mı hıc? Dediğin gobi emiş gücü fazla olan bır pompa al manueller daha ıyı bence. İnşallah bebegomde memeyi kabul eder ısrar et pes etme sakın.
Az geliyordu hep azdı başından beri

Ya kızlar bugün oğlum 1 saat içinde 2 kez kaka yaptı baya baya hemde genelde yapar böyle çok emdiği için olabilir ama baya büyük çocuk kakası gibi kokuluydu üşütme olabilir mı yada dün hava değişimi güneş çarpması ile ilgili fln olabilir mı sizce

Benim oglum da cok sesli ve gazli bir sekilde kaka yapiyor. Hatta 4 baftadir falan da acayip bi kokusu var kakasinin eksi gbi

Kızlar sizin bebeklerin alın tüyleri ne alemde yanaklardakiler gitti ama alnı olduğu gibi duruyor ne zaman dökülür ki bu tüyler :)

X