2017 Şubat Anneleri

Kakasını yaptı bugün ama çok değişik koktu. Yeşilimsi bi renkti. Soğukmu almış dersin bide üstüne çok terledi soğuk soğuk.
Önemli olan yeşil ve mukuslu olması bazen sadece yeşil kaka fazla süt emen çocukta da görülür takip edin herzaman sizden 1kat fazla giydirin ne eksik ne fazla çünkü asıl tehlikeli olan üşümekten çok terle soğu yapmasıdır :)

Kızlar meme ucunun etrafında kabarcıklar var ya sivilce gibi uç vermiş şişmiş mastit ni oluyor çok acıyor hangi dr gitmeli enfeksiyon mu bilemedim çok emdi ondan mı?
Çok emdiği zaman olur lanolinli krem alıp her emmeden sonra sonra sür 3-4güne hafiflemezse dr öyle git mastit bambaşka birşey

Çok emdiği zaman olur lanolinli krem alıp her emmeden sonra sonra sür 3-4güne hafiflemezse dr öyle git mastit bambaşka birşey
Süt kabarcığıymış sıcak suda bekleyip patlattım krem gibi fışkırdı antibiyotik krem vardı sürdüm olmadı gidicem doktora o şeyi patlatınca süt boşaldı resmen

:))) emzirmek dünyanın en güzel şeyi tabi böyle eşim gibi boş konuşan insanlar yoksa:) hem madden hem manen rahatlık
Valla mama maddi yönden bizi çok yorardi anne sütü en rahatı ya ilk hafta mama verdim isit soguyana kadar açlıktan ağlayan bebek biberon yıka kaynat falan zahmetli valla şükür emziriyorum :dua:

Göğüs ucunda mı ben yanlış mı anladım
Ucun hemen yanında Can'ım belli belirsiz olan kabarcıklardan biri sivilce gibi şişip uç vermişti
Saçma anlatmışım süt tek delikten çıkıyordu onu patlatınca üç dört delikten fışkırdı sağarken

Öyle şans olsa kızdan ziyade 6 yaşında ki oğlanı sokarımkuzum ya oda ayrı hevesli ben karnındayken ne yapıyordum çok merak ediyorum diyip duruyor :):)

Ayy Allah ne diyim valla gece gece guldurdun benı Allah da senı güldürsün :KK70:
Kıskançlık krizleri mı yoksa :KK66:

Ayy Allah ne diyim valla gece gece guldurdun benı Allah da senı güldürsün :KK70:
Kıskançlık krizleri mı yoksa :KK66:
Bakınca çok seviyor ama huyu değişti yiyecek havuzundaydı Gülce be güzel istediğini yiyordu diyor eee sende o havuzdaydın diyorum... Karnımın büyümesine şahit olunca hastaneden aldık bilmem ne beyaz yalanlarına hiç inanmadı :):KK66:

Ucun hemen yanında Can'ım belli belirsiz olan kabarcıklardan biri sivilce gibi şişip uç vermişti
Saçma anlatmışım süt tek delikten çıkıyordu onu patlatınca üç dört delikten fışkırdı sağarken
Mantar olabilir bebeğinin ağzında pamukçuk var mı

Bakınca çok seviyor ama huyu değişti yiyecek havuzundaydı Gülce be güzel istediğini yiyordu diyor eee sende o havuzdaydın diyorum... Karnımın büyümesine şahit olunca hastaneden aldık bilmem ne beyaz yalanlarına hiç inanmadı :):KK66:
Valla bende o havuza girmek istiyorum bazen :)) ekmek elden su gölden:KK48:

Bır yere kadar yiyorlar ama cok zeki sıpalar anam ne yapacaksın :halay:

Yiyecek havuzu haa. :KK49: ne hayal güçleri var sıpaların ya :dua:

X