2017 Şubat Anneleri

Kız kucak istiyor ben uyutup işimi yapayım diye bakıyorum ,misafir kabul etmicem artık.Sabahın 5 inde kalkıp yemekleri yapıyorum kız uyuduğu için sonuç yorgunluktan bayılan bir anne ve ağlaması 2 katına çıkan bir bebişsss.
Sütler mart ayindan ama cok kötü geldi bana birseyi yanlış mi yaptım acaba?
Zaten anlayiş olsa öyle yapmazlar. Ben yorgunluktan konuşamıyorum bile bazen misafirlerle eminim surat astı falan diyende olmuştur ama azcık anlayış. Sabah 10 da aşağidaki eşimin akrabasi kapiyi çaldi açmadim mal bazı insanlar mal

Ay yazamadım bak ben itiraf ettim oğluşuma beğendim ama sözlüsü olunca kabullendim erdemdir :KK66::KK66:

Can'ım ya valla komşu çaya çağırdı da uçarak gittim sıcakçaya hasret kalıyoruz kıyamam beyazlarla da güzelsindir eminim. Bu erkekler ne çıkarcı iyi demişsin bende süt olur diye harcamalarıma söylenme mama yese birde görücem seni diyorum susuyor ay ne yapalım sütaş gibi alışsınlar görmeye artık bir süre
Şu baştaki yazın yüzünden artık seni de taraf ilan ediyorum ve konuşmama Burda son veriyorum :KK12:

Zaten anlayiş olsa öyle yapmazlar. Ben yorgunluktan konuşamıyorum bile bazen misafirlerle eminim surat astı falan diyende olmuştur ama azcık anlayış. Sabah 10 da aşağidaki eşimin akrabasi kapiyi çaldi açmadim mal bazı insanlar mal
Aynen öyleler.Birde geldiklerinde zahmet edipte yardımda etmiyorlar.Çocuk ağlıyor.Zaten sürekli memede duran bir çocuk.Kesin karar verdim artık gelmesin cocuk büyüyene kadar :)

Screenshot_20170503-150059.png

Ay yazamadım bak ben itiraf ettim oğluşuma beğendim ama sözlüsü olunca kabullendim erdemdir :KK66::KK66:

Can'ım ya valla komşu çaya çağırdı da uçarak gittim sıcakçaya hasret kalıyoruz kıyamam beyazlarla da güzelsindir eminim. Bu erkekler ne çıkarcı iyi demişsin bende süt olur diye harcamalarıma söylenme mama yese birde görücem seni diyorum susuyor ay ne yapalım sütaş gibi alışsınlar görmeye artık bir süre

Ay görüyomusun erdemli insanın hali başka işte.. kıskançlar da hemen belli ediyo kendini kardeş:)) çok sağol senin güzel görüşün ama işte bi kızı bin kişi ister bi kişi alır malum:KK48:

Benim oğluşum unda kirpikleri nin aşağı kalır yanı yok pek :KK70:

Eloşumunkilerin yarısı anca:p

Kızlar bebeklerinizin her yerini yüzüde dahil bebe yağı ile yagliyor musunuz?Kizceler kıllı olmasın sonra benim kızın bıyıkları uzadı yada bana öyle geliyor.

Canım bebe yağını hiç kullanmasan daha iyi .. bebişlerin gözeneklerini tıkıyormuş, eskiden di bebe yağına rağbet, onun yerine mustelanın vücut losyonunu kullanmanı öneririm. Biraz pahalı ama uzun süre gider, sağlıklarından da önemli diil hem..

Aynen öyleler.Birde geldiklerinde zahmet edipte yardımda etmiyorlar.Çocuk ağlıyor.Zaten sürekli memede duran bir çocuk.Kesin karar verdim artık gelmesin cocuk büyüyene kadar :)
İyi edersin canım,Ben bebeği kolay kolay içerde falan bırakamıyorum çocuklu gelenler zarar verecek diye. Eşim akşam üzeri 4e kadar evde o yardim etti çoğu zaman zaten gelende onun sülalesi:) benimkiler hizmet beklemez geldiklerindede yemeklerini alip getiriyorlar

Kızlar bebeğim emmiyordu sagdigimda ise damla damla geliyordu . Kardeşimin düğünü dolayısıyla üstüne düşüp sagmadim fırsatım olmadığından ve bugün denedim birkaç delikten birden damla damla beyaz süt geldi makina çok güçlü olmadığından mi nedir çok yavaş geliyordu elimle sıkıyorum birkaç delikten birden beyaz beyaz çıkıyor Kaç gündür sagmadim yok oldu geri gitti sanıyordum.Bugün şans eseri denemek istedim sizce cogalmismidir daha kuvvetli makina mi alsam var mı tavsiyeniz ne yapabilirim bebeğim hala emmiyor reddediyor ısrarla kıyameti koparıyor çok üZülüyorum :KK43:
cnm bn de ayni durumdaym su an baya baya az yani 10-20 ccye falan dustu. lansinoh elektrkli var bi suredir kullanmiodum arkadastan medela elektrkli almistm ikisinden de az cikiodu sonra daha pratk olur diye manuel avent aldim onla daha hizli sagiyorum ama bunlarn hepsinden hemen hemen ayni sut miktari gelio sadece avent bi tik daha iyi gibi geldi cunku dun bi de lansinoh deneym dedim uzun zamndr denemedm diye cok az geldi manuel aventle devam ediorum bn..cok yoruldm artik bu durumdan artik çıktığı kadar diyorum napayım. .senin makinanin mafkasi ne?

Benim oğluşum unda kirpikleri nin aşağı kalır yanı yok pek :KK70:
Maşallah korelime
Oh afiyetolsun. Teşekkür ederim canım o senin güzelliğin :KK15:benim eşim onla bile alay ettiği için yok yaşlandin vs. Oyüzden taktım kafaya:)
Arada tehdit etmek lazım demek mevzu para olunca susuyorlar hemen:KK48:
Birkaç yıl sonra görürüm kız babalarını bayılsınlar paraları :KK66::KK66: süslü püslü bizde onlarla süsleniriz
Kız kucak istiyor ben uyutup işimi yapayım diye bakıyorum ,misafir kabul etmicem artık.Sabahın 5 inde kalkıp yemekleri yapıyorum kız uyuduğu için sonuç yorgunluktan bayılan bir anne ve ağlaması 2 katına çıkan bir bebişsss.
Sütler mart ayindan ama cok kötü geldi bana birseyi yanlış mi yaptım acaba?
Kuzum bebişinden önemli mi kızına harca o enerjiyi
Şu baştaki yazın yüzünden artık seni de taraf ilan ediyorum ve konuşmama Burda son veriyorum :KK12:
Oy oy kız anasıyım bak doyırabilirsen benim kızı veririm üzülme Karabük'lü de olsan yeminimi bozarım

Ay görüyomusun erdemli insanın hali başka işte.. kıskançlar da hemen belli ediyo kendini kardeş:)) çok sağol senin güzel görüşün ama işte bi kızı bin kişi ister bi kişi alır malum:KK48:

Canım bebe yağını hiç kullanmasan daha iyi .. bebişlerin gözeneklerini tıkıyormuş, eskiden di bebe yağına rağbet, onun yerine mustelanın vücut losyonunu kullanmanı öneririm. Biraz pahalı ama uzun süre gider, sağlıklarından da önemli diil hem..
DR ısrarla bebek yagi diye soyleyince bende dogdugundan beri kullaniyorim.Konak falan hiç olmadi.Ufacık bir kuruluk olsa hemen bebek yağı sür diyor.

İyi edersin canım,Ben bebeği kolay kolay içerde falan bırakamıyorum çocuklu gelenler zarar verecek diye. Eşim akşam üzeri 4e kadar evde o yardim etti çoğu zaman zaten gelende onun sülalesi:) benimkiler hizmet beklemez geldiklerindede yemeklerini alip getiriyorlar
Seninkiler süpermiş.

Evet canım kiskanclar hemen belli etti kendini bugün kız kıza bi buluştuk buluşmaz olaydik bı başladı kıskançlığın olayı nereye getirdin hahayyy :)))

X