2017 Şubat Anneleri

Okuyamadım hepsini bugün çok aktif

@Famm hayırlısı olsun iyi fırsatlar denk gelir inş
derandiren derandiren güle güle kullanın arabanızı çok sevindim bana dert oldu :) bol bol çıkın güneş alın sana çok iyi gelecektir cnm
mbg24 mbg24 ooo ela hanım çok güzel ama Nazlı çıktığı kadar var maşallah sarışın çok şeker :KK66: sen boşver erkek dediğin olgun olsun bak benim de oğlum var gelecek vadeden hatta göbek kordonu Çankaya Köşk'ünde gömülü :):):)

Ay şimdi TuRuNCu TuRuNCu ya söz verdik yaaa az erken gelseydiniz şey yapardık:KK24: hem sünnetli de malum :KK70:

derandiren derandiren güle güle kullanın arabanızı çok sevindim bana dert oldu :) bol bol çıkın güneş alın sana çok iyi gelecektir cnm
mbg24 mbg24 ooo ela hanım çok güzel ama Nazlı çıktığı kadar var maşallah sarışın çok şeker :KK66: sen boşver erkek dediğin olgun olsun bak benim de oğlum var gelecek vadeden hatta göbek kordonu Çankaya Köşk'ünde gömülü :):):)
Sağol canım benim:KK15: benim kadar istediğinizi biliyordum Allah razı olsun,bugün oturduk dışArda mızmızlandı hanfendi annemlere geldik,1 saatliğine bile olsa çıkarım artık

masallah ela hanim a :)

bende anneme kestiriyorum yoksa ciziyor cesaret edemedim kendim kesmeye

kiz ikinci diyo deliye bak benim bidaha dusunecegim kalmadi zor dogum+ kolik kiz

aynen canim gecen gun kavgadan sonra ise gitmem gerekti imza icin ordada aciktim dedi restorana gittik benim aklim kizimdaydi kv olunca evde hizlica yedim tatlidan once cay iceyim dedi garson geldi kafami kaldirdim guller yuzuk kutusu beyefebdi guya surpriz yapmsi yuzune bakmadigim icin garsonla isaretlesmeyi bile anlamamisim
Ya bende asla yapmıcam diyorum ama ben kız çocukalrını çook ama çok seviyorum ya kızım olsun diye çok dua etmiştim erkek oldu bide gazman sürekli ağlayan bir erkek bende yapmıcam bidaha diyorum ama bir yanımda kız iatiyo şöyle bi 10 sene sonra yaparız gari:))

Hahaha ay ne diyim resmi geç gördük tüh kaçırdık desene:) 5 yaş da iyi olur du arada :):):) görümce desen melek gaz dışında ağlamaz :):):):KK66:

Yani tabi bunlar da güzel özellikler de işte şey napalım söz verdik yaa.. :kahve:

Ne kiskancam sabah bana dünür diyodun akşam TuRuNCu TuRuNCu ya bedava versen almam daha kızını :KK70:

Başına ex yazmayı unutmuşum klavye hatası :KK47:

masallah ela hanim a :)

bende anneme kestiriyorum yoksa ciziyor cesaret edemedim kendim kesmeye

kiz ikinci diyo deliye bak benim bidaha dusunecegim kalmadi zor dogum+ kolik kiz

aynen canim gecen gun kavgadan sonra ise gitmem gerekti imza icin ordada aciktim dedi restorana gittik benim aklim kizimdaydi kv olunca evde hizlica yedim tatlidan once cay iceyim dedi garson geldi kafami kaldirdim guller yuzuk kutusu beyefebdi guya surpriz yapmsi yuzune bakmadigim icin garsonla isaretlesmeyi bile anlamamisim
Hmmm :KK64:

Herkese bişey yazmış bana tek kelime yok :KK12::63:

D
Ben galiba çok bunaldım yaa.. yani nankörlük etmek istemiyorum çok şükür sağlıklı bi evladım anlayışlı bi eşim var falan filan.. ama ben gerçekten çok sosyal ve çok özgür bi kadındım.. eşimle sürekli gezer tozar oldukça hareketli yaşardık.. bi kariyerim vardı.. şimdi sadece bütün gün evde bebek emzirip uyutuyorum uyuyunca uyanacak korkusundan kımıldayamıyorum.. gaz yapacak diye hiçbirşey yiyemiyor içemiyorum. Ela yı uyutma seanslarında gece uykusuna geçeceği zaman karanlık odada saatlerce emerek uyurken benim o karanlıkta artık içim daralıyor.. babamı çok özlüyorum.. Ela yı görseydi keşke diyip duruyorum.. Eşimle başbaşa kalmayı özgür olmayı özlüyorum.. kavga etmek bile lüks oldu sanki kocamla.. ruhen çok ama çok yoruldum.. şikayetlenince kendime kızıyorum Allah başka dert vermesin bunlar güzel günler diyorum falan ama ne biliyim ruhumun daralmasına engel olamıyorum.. çok ama çok bunaldım hiç alışık olmadığım bi hayatın tam ortasında kaldım.. içinden çıkamıyorum..
Duygularıma tercüman olmuşsun ama ben tek öyle değilim diye kendimi teselli ediyorum burası Allah'tan var çünkü ortak sıkıntılarımız olduğunu görüp rahatliyorum

Senin sözünü biliyoz sabah bana akşam TuRuNCu TuRuNCu ya gece de A Alyasena yla sözleşme olur :KK70:

Loveali Loveali ay kuzum şarjım bitti kızı babaya bırakıp oğlanı parka götürdüm çok geçmiş olsun düzelir Allah'ın izniyle çoğu bebekte oluyor üfürüm ya da delik. Gamzelime kız feda olsun babayı ikna ederim derdim iki çekik amn Karabük'lüsün galiba benim koca Zonguldak o taraflarla dünürler olmam diye yeminim var :KK66: mbg24 mbg24 turuncuya vermiş söz artık gece de olsa ben üstelemem :):):) şartları dedim ama cumhureis olmazsa da benim oğlan bir aşçı güvenlik olur Köşk'te kariyer parlak :KK66: göbek çıkıp çöpe atmadılarsa Köşkün bahçesinden

D

Duygularıma tercüman olmuşsun ama ben tek öyle değilim diye kendimi teselli ediyorum burası Allah'tan var çünkü ortak sıkıntılarımız olduğunu görüp rahatliyorum

Evet gerçekten burda aynı şeyleri yaşayan arkadaşlarım olduğunu bilmek biraz rahatlatıyor ve demekki geçecek bana özel bi durum değil diyorum, bu kıyamet bi benim başıma kopmadı diyorum:) şaka bi yana lohusalıkta depresyon nedir bilmedim ama şimdilerde neredeyse depresyondayım diyeceğim.. ama çok şükür hem Eloşumun bi bakışıyla hem de sizler sayesinde çok daha iyi hissediyorum.. iyi ki varsınız arkadaşlarım :KK36: geçecek bu günler hadi mekik çekelim :KK71:

X