2017 Şubat Anneleri

Belediyemiz bize bugün hediye paketi getirdi. Çok şaşırdım. Paktten çıkanlar. Sizlere de böyle bir hediye geldi mi?

TuRuNCu çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. En kısa zamanda normale dönersiniz inşallah.

Eklentiler

• IMG_5963.JPG
    54,8 KB · Görüntüleme: 98
İşte kolik lere daha iyi geliyo o sesler benimki de gündüz hep onunla uyuyo gece değil ama gündüz onsuz dalmiyo uyusada hemen uyaniyo yada kapatınca

Senin icin o senin artik ne ladar tahammul edilemez oldugunu tahmin edebiliyorum canim. Ama gamzeli oglus uyusun diye mecbur kaliyorsun. Yeter ki uyusun sende dinlenirsin

İnsan avent fln koyar biberonu fln saka bi yana da iyiymiş o belediye hemen belediyeye bı yazi yaziyim milletin ki calisiyo eyyyyy belediye çocuk dogurduk nerdesin diye çantayı da mı onlar verdi :)

Vala canım benim kızda açlık grevinde,gündüzde yemiyor sinirimi bozdu kaç gündür. İçtiği gibide atıyor hemen

Aynen benimki de öyle sağlam sinir kalmadı bende artık

Yada sabaha kadar ağlarlar:)) ayni saatlerde düşünsene

Kolik Kolik

Aynen ya kapalı bile olsa fön sesi var kulagimda :)

Hahahyy veeeee ciftimizin dans müziği fön makinesi sesi eşlik etmek isteyenler piste :))

Kolik ve huysuz bebek anne babaları da eşlik eder onlara

Arkadaslar sünnetten sonra oglumun altı pişik oldu evde hametan vardı onu surdüm birkac gün işe yaramadı.cok derin degiller ama ilerliyolar sanki.önerebileceginiz birsey var mı

İnsan avent fln koyar biberonu fln saka bi yana da iyiymiş o belediye hemen belediyeye bı yazi yaziyim milletin ki calisiyo eyyyyy belediye çocuk dogurduk nerdesin diye çantayı da mı onlar verdi :)
:) çantada onlardan. Güzel beğendim çantayı. İçinde ayrı ayrı gözleri var. Kenarında biberon için termos yeri var. Bende insan birde bez koyardı mama koyardı dedim kıyafetler artık bize olmaz zaten.

:) çantada onlardan. Güzel beğendim çantayı. İçinde ayrı ayrı gözleri var. Kenarında biberon için termos yeri var. Bende insan birde bez koyardı mama koyardı dedim kıyafetler artık bize olmaz zaten.
Sus kız daha ne bize onları da vermediler :) evet çanta güzele benziyor :) neredeydin sen :)

Kizlar merhabaaaa
Bebislerinizi nasil uyutuyorsunuz benimki hep memede uyuyor.. yerine koyarkende geri uyaniyor tekrar meme veriyom ayni seyi bikac kere yasiyorum nasil duzene girecek bu?
Birde baslarda besigine yatiriyordum zor geldi bana gece emzirmesi yanima aldim.haftaya tekrar kendi yatagina yatircam artik yanlis mi yaptim acaba yanimda yatirmakla??

bizim sahinbey belediyesi cok amacli seyehat cantasi ates olcer anne cantasi pelus battaniye ve alt acma vardi daha 1 aylik olmamistik geldiginde :) tereyagli ekmek sanada geldi demi ayni paket

TuRuNCu cnm Rabbm şifa versin inş son imtihanınız olur sağlıkla kuzucuk hemen sağlığına kavuşur

İlkkez gördüm bu paketi sayısı da fazla. Almayalım aklımızda bulunsun çok teşekkürler

Yanımda hiç yatirmadim gece hep yatağında gündüz yatmıyor zaten nerde olsa uyuyo benimki de meme de uyuyo gaz çıkarırken uyaniyo ama benim oğlum kolik olduğu için ayağımda sallayarak fön makinesi sesiyle uyuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…