2017 Şubat Anneleri

Oyy minnos tez zamanda iyileşir insallah allah yardimcisi olsun

Benm oglan fon makinasi sesinden cok korkuyor ya :) gecen odada sacimi kurutuyordum nasil korktu
Hepsi ayrı bisey :) ama seninki kolik değildi dimi genelde kolik ler sakinlesiyomus bu seslerle mesela az önce benimki ne yine geldiler naptiysam susmadi emmedi De onu açtım sakinleşti :)

Sabır isteyen bir donemdeydik çok şükür Rabbim e yardım ediyo artık benimki bide şu başında fön sesi olmadan uyumaya alissaydi iyiydi bu arada maşAllah paşa na da :)
Saol canım allah razı olsun aynen sabır isteyen bir dönem zor günletdi ama geçyi gitti bak :) ama bizimki hala dışarı çıktışımızda huysuzlanıyo yaygara koparıyo çünkğ evde uyumak istiyo anladım ben :) sen atmışmıydın resim

Benimki de tam tersi dışarda pek iyi uyuyup duruyo :) evet ilk ben atmıştım :)

Hepsi ayrı bisey :) ama seninki kolik değildi dimi genelde kolik ler sakinlesiyomus bu seslerle mesela az önce benimki ne yine geldiler naptiysam susmadi emmedi De onu açtım sakinleşti :)
Yok canim kolik degil. Hani anne karnindaki sese benziyor diye beyaz gurultuyu fon sesini falan kendi kendine uysun diye actogimda da korktu agladi :)

Merhaba kızlar bebeğine rota aşısı yaptıran oldu mu doktorunuz öneriyor mu?birde bebeğinizin yanaklarında kızarıklık kabuk bağlamış gibi kabarıklık olan var mı?

Bknz sayfa 4940

Yok canim kolik degil. Hani anne karnindaki sese benziyor diye beyaz gurultuyu fon sesini falan kendi kendine uysun diye actogimda da korktu agladi :)
İşte kolik lere daha iyi geliyo o sesler benimki de gündüz hep onunla uyuyo gece değil ama gündüz onsuz dalmiyo uyusada hemen uyaniyo yada kapatınca

Merhaba kızlar bebeğine rota aşısı yaptıran oldu mu doktorunuz öneriyor mu?birde bebeğinizin yanaklarında kızarıklık kabuk bağlamış gibi kabarıklık olan var mı?
Bizim Dr umuz 3. Ve 5. Ayda 2 doz olarak önerdi kızarıklık ta öpme fln olduysa olabilir belki

of ya uzuldum yavruya. allah tez zamanda sifasini versin. sen cok guclu bir annesin. imtahanin boyleymis. allah beterlerinden korusun. dermansiz dert vermesin insallah.

Kızlar 3 gündür benim kız gitti bambaşka bir bebek geldi.. dişin biri patladı öbürleri kaşınıyor galiba. Kehribar kolye sipariş verdim. İshal, huzursuzluk, uykusuzluk, sürekli ağlama... çok fenaymış çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…