2017 Şubat Anneleri

Canım çok emen bebeğin kakası sıvı su gibi,sümüksü ve yeşilimsi olur.
Endişelenme yani
Benim obur cücenin kakası son günlerde hep böyle.

Bizimki de geçmiyor.
Genelde kilolu bebeklerde oluyor.
Çok emmelerinden kaynaklanıyor

Benim kızım meme grevinde 1 haftadır ama şu üç gündür yeşil kaka yapıyor. Alerji den şüphelendim üniversite hastanesine gittik olabilir diyip alerji bölümüne yönlendirdiler.

Gelirseniz oğluşunun peşine takarım kızımı

geçmiş olsun cnım bütün bunların nedeni diş mi peki?

Benim dr da uyandırma dedi. Sarılık riski YÖK artık acıkırsa uyanır dedi ama benim kız hiç uyanmıyor göğsüm sızlıyor beni uyandırıyor emziriyorum ben de çok acıkmış oluyor cadı :) gece vermediğinizi gündüz telafi edin dedi dr

İşte kolik lere daha iyi geliyo o sesler benimki de gündüz hep onunla uyuyo gece değil ama gündüz onsuz dalmiyo uyusada hemen uyaniyo yada kapatınca

Beynim döndü ya o seslerden yeter artık

Kızlar bebeginizde konak oldumu nasıl geçiyo bilginiz varmı?

Zeytinyağı sür canım sonra da yıka

Yapim bugün canım çok sağol içim tuhaf oluyo görünce

Vala canım benim kızda açlık grevinde,gündüzde yemiyor sinirimi bozdu kaç gündür. İçtiği gibide atıyor hemen

Aynen ya kapalı bile olsa fön sesi var kulagimda :)
Bunları evlendirelim düğünlerinde de fön makinesi sesi çalar
Hahahyy veeeee ciftimizin dans müziği fön makinesi sesi eşlik etmek isteyenler piste :))

Menisaysa benim bebeğimde var. Ben sebamedin Bebek yağını aldım banyo öncesi saçına sürüp yumuşatsana kadar masaj yapıyorum sonrada Konak tarağı ile tarıyorum tertemiz oluyor

A Alyasena , bahsettiğim bez bu canım.
İnternetten almıştım. Prima avrupa da pampers markası ile satış yapıyor. Türkiyede de artık pampers olacakmış. O yüzden bu benim aldığım yeni paketmiş.
Hiç memnun değilim kızlar ,görürseniz almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…