2017 Şubat Anneleri

bizi bu kvler bitiriyor cidden canım allah yardımcın olsun ben artık aradaki sevginin azaldığını hissediyorum

çarşambaya kadar burdaydık şans işte bu arada evinin ısısı nasıl
Heee bize de gel :)) evimin ısısı başından beri bebek için hiç öyle özel yukseltmem olmadı canım bı tık arada fazla yaktım termometre de hep 22-25 arası genel olarak 23-24 oluyo

Heee bize de gel :)) evimin ısısı başından beri bebek için hiç öyle özel yukseltmem olmadı canım bı tık arada fazla yaktım termometre de hep 22-25 arası genel olarak 23-24 oluyo
olmaz canım senin kolik oğlan çapkın çıktı kızımın aklını çeler sonra

Talastayız canım ben mersinliyim aslında eşim erüde öğretim görevlisi onun için 6senedir kayseriliyiz :)

Kizlar persembe sabah 10.30 da asi olduk bu aabah yikasam oglani olur mu? Mevludu var bugun asidan dolayi yikayamadm boyle de icime sinmedi..uc gunu tamamlamis oluoruz hemen hemen
Olur canım sol kolu lifleme dikkat et banyo yaptırırken aklınız da olsun özellikle 5. 6.aydan sonra o kolda mink yara olabilir lifleyerek enfeksiyon kaptırmayın

Allah bu kötülük yapanlara tez zamanda gnünü göstersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…