2017 Şubat Anneleri

Ben de bilmiyorum bizim 10 gün sonra 3 ay doluyor 3.ay kontrole çağırdılar.

Bizde de 3 farklı emzik var almadı hiç birini. kauçuk düşünüyordum ben de almiyim en iyisi boşuna o zaman.

GGözün aydin canım kiminin parası kiminin duası. İyi yapmışsın vermekle.

BBen o gruba daha yeni üye oldum senin minnağı ordq gördüm. Saçlara bittim. Gerçek isimleri bilmedigimizden kimin kim olduğunu çıkaramadım. Arkadaş olmadan görülebiliyor mu fotoğraflar?

BBen de sezeryan oldum 80 gün oldu. herhangi bi kaşıntı olmadı ama kırmızı çizgi devam ediyor ve hissizlik hala var. doktor kontrole cagirmadi ben de gitmedim. Senin dikiş yerin nasıl?
Sezeryan yerimdeki iz için doktorum krem vermişti aldım kremi ama 6-7 kullandım sonra bıraktım tembellik yaptım şimdide izüm baya belli.Hissizlik ilk başta daha çok vardı ama şimdide bariz bir şekilde devam ediyor zaten sezeryan olanların o bölgesi yıllar geçsede tam düzelmiyormuş hissizlik kalıcıymış.

Evwt gene bi kayınvalide yüzünden kavga daha eşim bana yol orda dedi inanabiliyomuaunuz. Konuşmucam onunla arabadan iniyodum elimi sıktı bırakmadı ya kızlar çok pişmanım evlendiğime evlwndiğim günden beri kayınvalidemin kıskançlıkları dolduruşları bıltım artık bebeğim zaten huysu ve sürekli ağlayan bir bebek bunaldım ölmek iatiyorum resmen

Bizde de 3 farklı emzik var almadı hiç birini. kauçuk düşünüyordum ben de almiyim en iyisi boşuna o zaman.

BBen o gruba daha yeni üye oldum senin minnağı ordq gördüm. Saçlara bittim. Gerçek isimleri bilmedigimizden kimin kim olduğunu çıkaramadım. Arkadaş olmadan görülebiliyor mu fotoğraflar?

BBen de sezeryan oldum 80 gün oldu. herhangi bi kaşıntı olmadı ama kırmızı çizgi devam ediyor ve hissizlik hala var. doktor kontrole cagirmadi ben de gitmedim. Senin dikiş yerin nasıl?
Beni alinti yapmışsın ama ne yazmışsın :)

Evwt gene bi kayınvalide yüzünden kavga daha eşim bana yol orda dedi inanabiliyomuaunuz. Konuşmucam onunla arabadan iniyodum elimi sıktı bırakmadı ya kızlar çok pişmanım evlendiğime evlwndiğim günden beri kayınvalidemin kıskançlıkları dolduruşları bıltım artık bebeğim zaten huysu ve sürekli ağlayan bir bebek bunaldım ölmek iatiyorum resmen
İyyyyy bu KV ler:sinirli::sinirli: niye kavga ettiniz eşin ondan yana mı oluyo

Kizlar persembe sabah 10.30 da asi olduk bu aabah yikasam oglani olur mu? Mevludu var bugun asidan dolayi yikayamadm boyle de icime sinmedi..uc gunu tamamlamis oluoruz hemen hemen

Kizlar persembe sabah 10.30 da asi olduk bu aabah yikasam oglani olur mu? Mevludu var bugun asidan dolayi yikayamadm boyle de icime sinmedi..uc gunu tamamlamis oluoruz hemen hemen
Canım ptesi sabah olmuştuk çarşamba yikayabilirsin demişti ebe sabah olduğu için çarşamba 3. Gün olmuş olur demişti sende yikayabilirsin bence

Dur canim bi sakn ol. Ah ah bu anlayissiz kocalar.

Kizlar ya oglum ishal olmus. Geceden bu yana her emmesinde kaka yapti. Internette okudum bsyler korktumm. Sizde de oldu mu neler yaptiniz

Canım herhalde yanlışlık oldu.
Ben sosyal medya gruplarına dahil değilim
Sadece burdan yazıyorum :KK66:

Anam ne kadar çok gayserli var grupta:))
Sen neresindensin canım ?
Bu arada fıstığıma da maaşallah diyorum ama pek süslüymüş.
Benim oğlanı beğenir mi bilmem :))
Şimdiden böyle süslüyse ilerisini düşünemiyorum bile :))

Ah şu atak haftaları bitirdi bizi :KK70:
Evet memleketimiz güzeldir herşeye rağmen :KK53: geliyor musun Antep e?

Anne olmak sağlam psikoloji gerektiriyormuş :KK70:

Sus kız derim istifa ederim annen olmaktan derim :mapus::KK53::rapci:

Evet canım geliyorum senede 2-3 kez.
Bayramda gitmeyi planlıyoruz kısmet olursa.

Sakin ol canım. Böyle şeyler düşünme.
Bu bebişler bize en büyük hediye..
Zor günler geçecek yakında.

Yıkayabilirsin canım.
Biz cuma aşı olduk ,pazartesş yıkandık

X