2017 Şubat Anneleri

İyyyyy bu KV ler:sinirli::sinirli: niye kavga ettiniz eşin ondan yana mı oluyo
Dündışarı çıktık düğün vardı eş arkadaşının dışarısı birden soğudu felaket esiyodo ben eve gidelim biran önce dedim burnu tıkandı bebeğin bide arabada terledi sonra bi bakım görümcemin kapısına grldik bende eve gidelim dedim sonra tartışmaya başladık

Dündışarı çıktık düğün vardı eş arkadaşının dışarısı birden soğudu felaket esiyodo ben eve gidelim biran önce dedim burnu tıkandı bebeğin bide arabada terledi sonra bi bakım görümcemin kapısına grldik bende eve gidelim dedim sonra tartışmaya başladık
Oğullarına böyle yapacaklarsa neden gelin alırlar anlamam hiç sonuçta karşıdaki de ana kuzusu :KK43:

Bende kati kaka hic gormedim bebekte canim ama her zamankinden de sivi olunca ishal mi diye dusunuyorum
Bilmiyorum ki canım bebegini sen daha iyi bilirsin farklılık olup olmadığını benimki de bazen bı yapiyo bezi dolduruyo ve su gibi akıyor bile bezden ama bilemiyorum

kvalideleri takmayin diyecegim ama maalesef mumkun olmuyor. Boyle yapan kvalideler gelinlerle ancak protokol iliskisi yasarlar. olumu dusunecek kadar ne yaptilar diye dusunmeden edemiyorum Misoothh Misoothh

Evwt gene bi kayınvalide yüzünden kavga daha eşim bana yol orda dedi inanabiliyomuaunuz. Konuşmucam onunla arabadan iniyodum elimi sıktı bırakmadı ya kızlar çok pişmanım evlendiğime evlwndiğim günden beri kayınvalidemin kıskançlıkları dolduruşları bıltım artık bebeğim zaten huysu ve sürekli ağlayan bir bebek bunaldım ölmek iatiyorum resmen
NNedir sizin bu kaynanalardan çektiğiniz canim. İş eşler de bitiyor tabi. Allah yardımciniz olsun. Allah herkese kim ne yaşatıyorsa onu yaşatsin.

Beni alinti yapmışsın ama ne yazmışsın :)
SSenin minnağı diyorum facebookta gördüm onu yazmıştım.

Kizlar persembe sabah 10.30 da asi olduk bu aabah yikasam oglani olur mu? Mevludu var bugun asidan dolayi yikayamadm boyle de icime sinmedi..uc gunu tamamlamis oluoruz hemen hemen
GGerçi cevap yazmislar yikayabilirsin diye ben de aynısını diyecektim.
@TuRuNCu onu sana yazmamis tüm @Loveali ye yazmıştim bebeği facebookta gördüm diye.

İnan bende öylr kollarım mosmor ama kaynana olacak o karı benim çok ahımı alıyo rabbim onun yüzünü güldürmesin çok severek evlendik şuan iki yabancı gibiyiz
malesef bizim durumda farksız kendimizdencdolayi birkez tartışmadık hep bunun ailesi

Kolların neden mor canım ben anlamadım konuyu hastalık falan mı :110:

kolunu sıkmış eşi anladığım kadarıyla

NNedir sizin bu kaynanalardan çektiğiniz canim. İş eşler de bitiyor tabi. Allah yardımciniz olsun. Allah herkese kim ne yaşatıyorsa onu yaşatsin.

SSenin minnağı diyorum facebookta gördüm onu yazmıştım.

GGerçi cevap yazmislar yikayabilirsin diye ben de aynısını diyecektim.
@TuRuNCu onu sana yazmamis tüm @Loveali ye yazmıştim bebeği facebookta gördüm diye.
Kuzum ben face te paylasmamistim ama :)

Kizlar nohutu kim söylemişti süt arttırıyor diye valla iyi ki söylemiş çünkü cidden farketti. Gaz yapıyor ama gaz ilacı kullanıyoruz bebeği çok rahatsız etmiyor. bi de sagarken yeni bişey farkettim popayi ne kadar çok bastirirsam o kadar çok süt çıkıyor. Keşke daha önce farkseymisim. Emeği göğüsten bile en az 60 çıkıyor o zaman. Bi de geçen göğsümde süt kanallarının tikanmasindan kaynaklanan iki kitle vardi. Gece emdikten sonra kalanını sağanak kurtuldum bu sorundan. Özellikle gece oğlum Uykuluyken tam emmedi gi için süt kalıyordu o da tıkanmasına yol açmıştı. Siz de sutunuz kalıyorsa mutlaka sağın derim. Neyseki mastite donmeden kurtuldum.

Kizlar nohutu kim söylemişti süt arttırıyor diye valla iyi ki söylemiş çünkü cidden farketti. Gaz yapıyor ama gaz ilacı kullanıyoruz bebeği çok rahatsız etmiyor. bi de sagarken yeni bişey farkettim popayi ne kadar çok bastirirsam o kadar çok süt çıkıyor. Keşke daha önce farkseymisim. Emeği göğüsten bile en az 60 çıkıyor o zaman. Bi de geçen göğsümde süt kanallarının tikanmasindan kaynaklanan iki kitle vardi. Gece emdikten sonra kalanını sağanak kurtuldum bu sorundan. Özellikle gece oğlum Uykuluyken tam emmedi gi için süt kalıyordu o da tıkanmasına yol açmıştı. Siz de sutunuz kalıyorsa mutlaka sağın derim. Neyseki mastite donmeden kurtuldum.
A Alyasena demişti bende deniyim o zaman :) nohut ve irmik demişti :)

Kızlar huggies kullanıyordum 2 numara iyiydi pamuk gibi sızdırmıyordu. 3 numara aldım berbat sızdırıyor naylon iğrenç ya,eşim bitsin diyor ama vala kullanamam. Molfixde yaramıyor siz hangisini tavsiye edersiniz

ege52 ege52 Loveali Loveali ben süt için nohutu Ebru Şallı'yı yayına almıştık ondan duydum kadın kabukları soyup yiyorum demişti kimyon katılırsa gaz sorunu olmuyor birde kaynatılan suyunun süzülmeside gaz için iyi geliyor...

X