2017 Şubat Anneleri

Aaa öyle demee. :110:
Zor toparlandı oğluşum.
Sizden sonra bi şişe mama içti sonra da yattı uyudu. "Uyursam belki unuturum anne" dedi yavrucak.:anne:

Depresyona girmesin diye başka güzel kızlara bakalım dedik biz de:halay:
Fena mı ettik yani:63:

Hahahaha :KK70:

İnş bizimde girer düzene canım yine diyorum ya şu 1 haftadır daha iyiydi z şükürler olsun akşam o saati geldiğinde önceki gibi nefesi kesilene kadar saatlerce aglamiyo inş geri gelmez o günler buna şükür böyle böyle düzelecek inş gece uykusu da karmakarışık ti ama bı haftadır işte o da anlattığım gibi düzene giriyo artık inş gündüz de sıkıntısı olmazsa kendi kendine artık vakit geçirmeye basliyo 10-15 dk oyalanıyor oyun halısı aldım onunla biraz bakisiyo tabi kolik zor bi bebek buna şükür bı anda düzenli olmasını beklemiyordum zaten ama böyle giderse inş daha düzenli olur

Elifcim oyun halisinda duruyor mu senin bebis? Bir de oyun mati naylon mu? Bondigo aldin diye hatirluyirum ama :oops:

Ya kıZlar benim bazen alt bölgeme bıçak saplanıyomuş gibi bi tuhaf oluyo neden sizce :KK43:

Bende de oluyir canim. Ben normal yaptim. Gecen muayene oldum dikislerin kaybolmus dedi. Rahimde falan da bsy yokmus ama bunu sormak aklima gelmedi. Sanirim rahim ancak kendini topluyor ya ben o agriyi buna bagliyorum

Elifcim oyun halisinda duruyor mu senin bebis? Bir de oyun mati naylon mu? Bondigo aldin diye hatirluyirum ama :oops:
Valla keyfi yerinde olursa 15 dk fln duruyo canım biliyosun kolik bi bebek ondan bu performansı görmek bile çok :) özellikle aynasında çok heyecan yapiyo kendini gördükçe :) he bide oyuncaklari yukardan sallayinca daha çok heyecan yapiyo :) bondigo evet canım naylon değil galiba çözemedim bende :)

X