2017 Şubat Anneleri

Ayy böyle resim görünce bebişleri merak eder oldum :))

Sadece mbg'nin eloşu ile tanıştık şimdilik.
Bakalım benin oğlanı beğenirse bi söz keselim diyoruz :KK45::KK68:
Kiizzzz mbg24 mbg24 TuRuNCu TuRuNCu ya da mı söz verdin bana da söz verdi kız bu bizim oğlanları oyaliyo :) bende merak ediyom hani burda gondercektik ogluslari :) yanı bebisleri

Kız bretta bretta söyledin ya bize unuttun yeniden mi gördün niye şaşırıyosun:) 1 aya dökülür dedi dr falan demiştin hatta:) dr nasıl beslendiysen falan dedi dedin bizi mi trollüyosun:))

Kız bretta bretta söyledin ya bize unuttun yeniden mi gördün niye şaşırıyosun:) 1 aya dökülür dedi dr falan demiştin hatta:) dr nasıl beslendiysen falan dedi dedin bizi mi trollüyosun:))
Heehhhh aynen devam böyleydi cümle :) bizdeki hafızaya bak :confused:

Ayy böyle resim görünce bebişleri merak eder oldum :))

Sadece mbg'nin eloşu ile tanıştık şimdilik.
Bakalım benin oğlanı beğenirse bi söz keselim diyoruz :KK45::KK68:

Haftaya müsaitseniz bi gelelim diyoruz canım senin oğlanı istemeye:)))

Kiizzzz mbg24 mbg24 TuRuNCu TuRuNCu ya da mı söz verdin bana da söz verdi kız bu bizim oğlanları oyaliyo :) bende merak ediyom hani burda gindercektik ogluslari :)

Hahaha ay bütün foyalarım çıktı ortaya:)) itiraf ediyorum amacım başlık paralarını iç edip kaçmaktı ama olmadı:)) artik hanginizin oğluşu kızımın gönlünü fethederse , kız evi naz evi :)

Hahaha e ama döküldü o dişler ilk ayda alttan beyaz beyaz dişliydi:))) ay çok güldüm trollemeye:KK45:böyle tırtıklı değildi zaten alttan beyazlar vardı ama kaybolmuştu. Bunda da hiç belirti görmedim ya da ben gaz falan sandım:KK45: dr da yazamadı bi ama iyice emin oldum diş bu. Zaten eller 1 haftadır ağızda

Hahaha ay bütün foyalarım çıktı ortaya:)) itiraf ediyorum amacım başlık paralarını iç edip kaçmaktı ama olmadı:)) artik hanginizin oğluşu kızımın gönlünü fethederse , kız evi naz evi :)
Aman benim oğlana kız mı yok gitmiş TuRuNCu TuRuNCu nun oglanla da görüştürmus istemem :lülülü:

Hadi ben basliyim bakalım devamı gelecek mı :) böylece de meraklarimiz gitmis olsun :KK70: bu benim kolik oğlan :))

Eklentiler

• IMG_20170422_145224.JPG
    IMG_20170422_145224.JPG
    58,2 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_20170421_101107.JPG
    IMG_20170421_101107.JPG
    43,1 KB · Görüntüleme: 115

Anaaaam yapılır mı bu benim boncuğumaaa:KK42:

Aman benim oğlana kız mı yok gitmiş TuRuNCu TuRuNCu nun oglanla da görüştürmus istemem :lülülü:

Kıızz kendi talip oldu oğlumaa.
Zorla istedi de babasına sorayım dedimdi :)))

Hadi ben basliyim bakalım devamı gelecek mı :) böylece de meraklarimiz gitmis olsun :KK70: bu benim kolik oğlan :))

Amaaaannnn yerimmm bu tipiiii.:nazar:
Sen misinn anneyi aylardııır yoraaan :)))

Anaaaam yapılır mı bu benim boncuğumaaa

Kıızz kendi talip oldu oğlumaa.
Zorla istedi de babasına sorayım dedimdi :)))

Amaaaannnn yerimmm bu tipiiii.:nazar:
Sen misinn anneyi aylardııır yoraaan :)))
Sende alma o zaman da evde kalsın kızı :) ahanda Burdan kimse de almaz garı kızını :) eveettttt teyzesi bu kolik oğlan işte :)

X