2017 Şubat Anneleri

Doktor bana niye hemen takalım dedi. Adet bile olmamıştım ya
Adetsizde takar kan tahlili negatif gelirse dr hemen takar doğum sonrası 1 yıl adet görmeyen bayanlar var ee ne yapılacak adetsiz biraz daha fazla acı olur sadece

Acile gittim panikle. Ilgisiz bi doktor vardi sagolsun. Alnindan vucudundan fakan olctu 37 cikti. Evdeki tamamen yanlismis. Ama simdide soguk soguk terliyor. Antibiyotik konusunda kararsizim
Kendi adıma çocuklarımda 3gün kuralına uyarım 3gün ateş varmı soğuk uygulama yaptığımda tekrar hemen artıyor mu şurup verince düşmüyormu(1-2 saat içinde tekrar çıkıyorsa) sürekli 38in üstünü görüyormu bunlara evet diyorsam antibiyotik kullanırom ama viral bir şeyse antibiyotik zaten fayda etmez

3 gunun sonunda atesi dustu. Bende antibiyotik kullanmayim o halde. Bir de atesi yok ama hem husursuz hem cok halsiz bebegim. Acaba gunde yarim cay kasigi calpol versem ne olur

5 -10 sene düşünmüyorum
Spiral güvenli bir korunma yöntemi spiral takılıyken hamile kalanlarınki genelde spiral düşmüş yada kaymış oluyor neden kayar yada düşer takıldıktan sonra adet dönemlerinde ağır kaldırmamak gerekli eğer sürekli ara kanama oluyorsa dr ve ya ebeye görünmek gerekli genelde tekrarlayan normal doğum sonrası düşebilir genişlemeden dolayı bunun dışında sorun olmaz türk kadının çoğu bu şekilde korunuyor masrafsız ve uzun vadeli bir yöntemdir (süresi10 yıldır)

Vayyyy saçlar süpermiş :)

Bnm ilk gunden beri öyle hic emziremedm ama sağlığımiz yernde çok şükür olduğu kadar süt aldi hala da ugrasiorum ne kadar alirsa kardr diye..öyle böyle büyücekler minnoslar

Kizim 6 kilo. Esim simdi birde premium care almis birde onu deniycem.umarim ayni sorunla karsilasmam.

Prima 3 numara demekki bana farklı gelmemiş bizde henüz taşma olmadı ama kaliteleri çok farklı 2 numara ile. Bizde 2 numara çok taşıyordu ama yumuşacıktı. Dokusu da sert gibi 3 numaranın. Elimde iki aylık pakette var

Vayyyy saçlar süpermiş :)
Çok Teşekkür ederiz :) dik dik saçlı erkek sanıyorlar minik toka aldım bugün

Kızlar bebeklerinizin saçı dökülüyo mu? Saçı uzun olupta kestiren varmı
Bizim dökülme di yattığı yerlerde az seyrelme oldu ama önler dik dik duruyor. Bu saç kesimini ilk doğduğunda kestirip ağırlığınca sadaka vermek sünnetmişti sanırım biz kestirmedik

Kizlar bende Şubat annesiyim günde 30 CC zor çıkıyor bu süt bu saatten sonra çoğalır mi ne yapabilirim fikri olan var mı

Adetsizde takar kan tahlili negatif gelirse dr hemen takar doğum sonrası 1 yıl adet görmeyen bayanlar var ee ne yapılacak adetsiz biraz daha fazla acı olur sadece
O zaman ben adetin ikinci günü gideyim. Bugün gitseydim keşke ama önümüzdeki ay artk

Kızlar bizim 56 gün oldu ve hala eşimle yakınlaşmadık niyeyse ;( ki her ne kadar eşim çekinsede 38. Haftaya kadar birlikte olmuştuk :) bu kadar geç olan varmı ? Aslında biraz korkuyorumda ..
Doğum öncesi 3 ayı da katarsak yaklaşık 6 aydır bizde bişey yok :) zaten doğumdan sonra anneme geldim 3 ay bitince ancak eve geçeceğim

Bizim dökülme di yattığı yerlerde az seyrelme oldu ama önler dik dik duruyor. Bu saç kesimini ilk doğduğunda kestirip ağırlığınca sadaka vermek sünnetmişti sanırım biz kestirmedik
Hmm öyle mi hiç duymadım.bizimkinin saçı dökülüyo uzun baya

Doğum öncesi 3 ayı da katarsak yaklaşık 6 aydır bizde bişey yok :) zaten doğumdan sonra anneme geldim 3 ay bitince ancak eve geçeceğim
İnsan ve kadar uzaklaşırsa o kadar korkar oluyo. Biz doğuma kadar doğumdan sonra 40. Gün)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…