2017 Şubat Anneleri

Hipotermi değildir takip et ama endişelenme hatta mümkünse yanında yatır ateşi artarsa daha çabuk farkedersin

Acile gittim panikle. Ilgisiz bi doktor vardi sagolsun. Alnindan vucudundan fakan olctu 37 cikti. Evdeki tamamen yanlismis. Ama simdide soguk soguk terliyor. Antibiyotik konusunda kararsizim

maşallah canım dikisin var mıydı

Kızlar bizim 56 gün oldu ve hala eşimle yakınlaşmadık niyeyse ;( ki her ne kadar eşim çekinsede 38. Haftaya kadar birlikte olmuştuk :) bu kadar geç olan varmı ? Aslında biraz korkuyorumda ..
ben 74 gün ve hala olmadı korku ve yaşanan sorunlardan bende isteksizlik var

Bide benim kuyruk sokumu geçmişti biraz bugün yine fena agriyo şuan bile oturamiyorum üstüne
hala duruyor bendede ağrı 74gun oldu iyileşmedi

Benim bebeğim uyku düşmanı yeminle direniyo uyummak için ya
bizim gündüz 5 dakika uyudu gecede tek 4 saat artık dayanamıyorum ama onun için uğraşıyorum değer kızıma adetliyken zorlanıyorum bugün

Valla beni her görem de emzik turuyormu oo ne güzel tutuyor milletin ilk sorduğu zate emiyomı emzik turuyomu sürün varmı sizene karseşim ya

Aynen sanki onlara bir faydası var

tereyagli ekmek kenafir gözlü kaynanamı:))) hiç güleceğim yoktu Allah iyiliğini versin ki anlamadım neden kıyaslama yaparlar hala

Hiç deme canım bıktım bu kıyaslamalardan ve hiç bitecek gibi de değil daha çocuklar okula başlasın ohooo neler görcez Allah bilir

evet canim tamamen bıraktı artik.sadece sagarak içiyor.buna da çok şükür

İyi dayanıyo seninki ben deniyrm mamayı vermiyim bi öğün öle geçsin diyrm ama bi sürede in sonra canına tak ediyo göğümde emerken süt yok die çıkartıyo ağla ağla parçalıyo kendini mamayı veriyorum rahatlıyo biraz gülücükler veriyo ama uykuyla hiç aramız yok bide uyuyamoyrm die sinirleniyo ağlıyo

Benim bebişte uykuda çok sıçrıyor iki elini bianda gökyüZüne kaldırıyor resmen

Benim kız da çok yapıyor onu o anda ellerini tutuyorum hemen sakinleşiyor biraz. Bi de biz iki üç gündür kundak deniyoruz. Uykular uzadı biraz

Benimki de öyle korkuyorum valla Allah esirgesin

@mete58 ya bebegimin e gundur 38 civarinda atesi vardi. Bugun de atesi yoktu huzursuzdu ama elleri falan cok soguk. Atesini olctum 35.4 koltukaltindan. Hipotermi mi yoksa

Geçmiş olsun canım kızım da dün öyleydi elini ayağını giydirip üstünü inçe giydirdim. Calpol verdim

Benim bebeğim uyku düşmanı yeminle direniyo uyummak için ya

Aynı benimki hala uyumuyor ağlicam artık

Canım eliyle geldiği için kesi yapmak zorunda kaldılar iç dış toplamda 2 taneoldu yoksa olmayacaktı. Valla çocuk sevgisi başka ama insan da bazen dayanamıyo yorgunluğa ama bi gülücük saçtımı herşeyi unutuyorum

Bende kundak yaptım gece yatarken 3 saat uyudu allaja şükür :)

Doktor bana niye hemen takalım dedi. Adet bile olmamıştım ya

O kadar konusuyoz beni görme git @TuRuNCu yu gör bı kere Rüyam da seni gördüm demedin
Ayyy sabah sabah çok güldüm ilahi kızlar.keşke etrafımda onlarca gereksiz muhalefet insanlar yerine sizler olsaydınız.tanımadan etmeden bebişlerimiz belki okullarda tanışıp evlenirler.buda çok hayal kurulu oldu.napalımm uykusuzluk ve bunalım etkisi.bide miniklerin gülücükleri.

:)) Hakikaten hayal biraz abartı mı oldu ne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…