2017 Şubat Anneleri

Buyuk umitle aldigim kaucuk emzik yerine parmaklarini tercih eden kizim icin pes ettim artik.nerdeyse emzik koleksiyonu olusacak ne yaptiysam almadi.olsun ellerini emerken de cok datlu.boylece emzik konusu kapanmis oldu bizim icin☺

Solomombaby alanlar kizceler
Bebeğimi yüzü dışa dönük taşyabilir miyim?

SolomomBaby Ergonomik Kanguru sağlık açısından en uygun pozisyon olan bebeğin yüzünün taşıyan kişiye dönük olduğu pozisyonda kullanılmasını önerir dioyrrr
Yani tasinmio mu yoksa onermio mu sadece????????

Kızlar Türk kahvesi içiyomusunuz, bebişlerin uykusu etkileniyor mu?

Tabi bunu bebişleri düzenli uyuyan annelere soruyorum , uyumayanlar farkı anlayamaz herhalde:)
uykusu oldugundan ovusturuyor olabilir.
saglik olsun.
Annelik_heyecani gecmis olsun. bebis nasil?

mete58 canım spiral 10 yıllık demişsin ben 30 yaşına geliyorum spiral taktırmayi düşünüyorumda 5 yıllık olan yokmuydu birde istediğim zaman çıkaramazmıyım,dün doktora sormayi unuttum bebek herzamanki gibi ağladiği için

canım taşınabilir ama su an çok küçükler dışarı doğru dönük olursa çok fazla uyarana maruz kalırlar

Benimki kendiliğinden dökülmesini beklesem yıl alır.çünkü çok gür ve uzun dökülünce boynuna ağzına giriyo ya. Kestirem mi?

Öyleyse kestir ya da kendin azıcık kes canım benimki arkaları uzun diye sorun olmuyor

Ön de kel

Calpolu 6saatte bir tekrarlayabilirsin (1 çay kaşığı kadar)grip soğukalgınlığında halsizlik ve huzursuzluk olur

Hırıltısı arttı benim kızın bu aralar bi de sürekli huysuz aşıdan mı acaba yoksa soğuk mu aldırdım çözemedim. Bu 3 aşıyı neden aynı anda yapıyorlar ki çocuk helak oldu

Bizim kadar bebisleri olup da isinde gucunde bebesiyle gezmelerde suslu puslu hatunlar var etrafta.. el saklatiyorum

Güya ben de yürüyüşe çıkacaktım daha yeni uyuttum da kahvaltı soframı toplayabildim. O da yaptığıma kahvaltı denirse... daha çok zehir kıvamındaydı

Yüzü dışa dönük taşınmamasının sebebi dışarıda çok fazla uyaran olması diye okumuştum bir yerde. Tv izletmekle aynıymiş

Tasinmiyo galiba canım yanda arkada önde diye biliyorum yüzü ön e dönük tasinmiyo sanırım

Merhaba güzel anneler uzun bir aradan sonra...
13 subat dogumluyuz bizde.2. Ayimiz bitti sukur..baya sayfalar dolmus hic giremedim kizimla ugrasmaktan.. uykumuz duzene girmek uzere gunduzleri pek uyumazdi simdi sukur ogleden sonra 2 saat uyuyir.gecede enfazla 3.30 saat uyuyor. Disari cikmak ayri bir dert cok huzursuz bir bebek..en fazla 1 saat dayaniyor sonrs basiyor cigligi illahi meme verecen oyle susacak ☺ surekli kucak istiyor normaldir herhalde 3. Ayimizin dolmasini bekliyoruz iste.. solomombaby kanguru bende aldim ama kullanamadim oturtsmiyorum bacaklari ayrilmiyor siz nasil kullaniyorsunuz?

Yani fiziksel olarak bi engel yok bu kanguruda disa donuk oturmasinda o zaman..simdi degil de ileride oyle kullanibiliriz madem

M muhendiseylul

Var canım fiziksel engel .. ergonomik kangurular dışa gönük zaten taşınmazlar. Ergonomik kanguruda amaç bebeğe M oturma şeklini verebilmek bu da yüzü sana dönük olduğunda arkasına doğru torba gibi kısma poposunu oturtup ayaklarını yanlara açtığında olur. Ergonomik kangurular buna göre tasarlandığından yüzünü dışa döndüğünde poposunu koyacak yeri olmaz ve ayaklarını da iki yana açamazsın.. yani özetle mümkün diil:)

Yenidoğan aparatıyla mı aldın.. aparatsız aldıysan şu an zaten oturtamazsın bacaklarını iyice açabilmesi için biraz daha büyümesi gerekli. Fiziken küçük kalıyorlar yani o genişlikte açabilmeleri için.

Yenidogan aparatini almamistim bilerek fazla kullanamam diye.. 3 ay-4 yas kullanimi sanirim.. bekleyecegim artik 3 ayin dolmasini..

Aaa hadi gözün aydın :) aynen canım zaten illa ki zarar edicektin böyle çok ta zarar etmemiş olmuşsun şimdi işine yarayacak bişey al ve çok dolaş kafa dagit :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…