2017 Şubat Anneleri

Aynı benımki de öyle. uykusu gelince tok da olsa aranıyor. dışarda sıkıntı oluyor tabi. Evde biraz emzirip hemen beşiğe yatırıyorum bi de kollarını sarıyorum uyandırmasın kendini diye. ben çok yakın arkadaşlarım varsa mecbur çekiliyorum odaya. sağolsunlar anlayış gösteriyorlar.
emzik ben de alıştıramadım. 3 çeşit denedim maalesef almadı. öğürüyor çok ısrar edersem.

Biz ara ara ayrı odalarda yatıyoruz tabi benim isteğimle. Bebekten uyuyamaz diye ben söylüyorum ayrı yatmasını çünkü sabahları araba kullanıyor direksiyonda uyur diye korkuyorum. Zaten gece yapacağı bişey olmuyor ben emzirip yatırıyorum oğlumu. Oğlum beşikte yatıyor alıştırmak istemedim sonra ayıramam diye. bu isteksizlik bende var ne yazıkki eşime kalsa ben her gün isstesem olur. Çocuk da çok müsade etmiyor gerçi. ne zaman niyetlensek hemen uyaniyor. baya ihmal ettim eşimi. çok üzülüyorum ama yapacak bişey yok.

Kızlar Türk kahvesi içiyomusunuz, bebişlerin uykusu etkileniyor mu?

Tabi bunu bebişleri düzenli uyuyan annelere soruyorum , uyumayanlar farkı anlayamaz herhalde:)
türk kahvesi haftada bir ancak. pek etkisini görmedim oğlumda. Çay her gün en az bardak.

Yok canım çay la pek aram yoktur zaten kahvaltı da ancak bi bardak fln kahve de 40 yılda bir ama benim oğlan harbi kolik bugün yine disardaydik ve bütün gün gün uyudu :) gezenti gezenti
oh ne güzel işte. benimki de dışarda arabada uyuyor genelde. gündüz uyuyan bebek akşam pek huysuzluk yapmıyor. sende durum nasıl arabada uyuyunca?

Sana sokak yolları göründü hergün desene:) daha ne istiyosun millet çocuğu durmuyo diye çıkamıyo eve hapis kaldı:)) gez gezebildiğin kadar :)
Sorma tatlım ya bak az önce eve girdik başladı şimdi eşimin arkadaşına gidiyoz yine sustu düğmeli gibi arabaya bindigi anda susuyo

Ya kızlar ben regl oldum 3. Günüm bugün ilk iki gün azdı kanamam bugün çok aşırı normalmi böyle olması

Evet akşam daha sakin oluyo sanki canım bende onu fark ettim dün akşam ateşi çıkmasına rağmen sakindi saati gelince çok bagirmadi bu defa

Tamam canım ama pilav da kabuz yapıyor ne olacak bu halimiz. Evet canım sivilceli yüzü hala pütür pütür

Yarin ilk kez kontrolume godecegom bakalim ne diyecekler

Benim oglan da 52 gunluk dun geceden bu yana huzursuz. Gece hic uyumadi uyudutsa sa tam dalamadi surekli uyandi. Gunduz de ayni sekilde. Az once uyudu birazcik simdi de inliyor yavrum uykusunda. Uyuyacagi zaman ayni sekilde ovusturiyor hatta sinirleniyor

Uyurken yarım kundak yapmayı denesen benim ki de kızartıyor gözlerini dalamadıkça bilinçsiz gözlerinde eli hep
Ikınıyor gibi yaparsa mecbur yapmıyorum Cnm . Sakinse yapıyorum uykusu uzun olsun diye .. diğer türlü gaz olduğunu düşünürsem işkence olur kundak sanki baktım hala ovuşturuyor kendini kaldırıyorum

Sorma tatlım ya bak az önce eve girdik başladı şimdi eşimin arkadaşına gidiyoz yine sustu düğmeli gibi arabaya bindigi anda susuyo
bizim kızda sakinlemezse araba ile tura çıkıyoruz gündüzde huysuzsa anında düşüyor bi süre sonra uyuyor hatta bi ara ışıklarda çığlık atip diğer zamanlar hareket halinde susuyordu

Ya kızlar ben regl oldum 3. Günüm bugün ilk iki gün azdı kanamam bugün çok aşırı normalmi böyle olması
sezeryanla doğumda adet kanaman çok oluyor canım

ne gibi bi sıkıntı yasamistiniz canım
bizde kızarıklık ve isilik yaptı çikolata canım

Ikınıyor gibi yaparsa mecbur yapmıyorum Cnm . Sakinse yapıyorum uykusu uzun olsun diye .. diğer türlü gaz olduğunu düşünürsem işkence olur kundak sanki baktım hala ovuşturuyor kendini kaldırıyorum
canım kundağı ellerini sararak yap ayakları sarma geçsem bırak ben yarim kundak diye böyle yapıyorum gazını çıkarıyor ayakları hareket ediyor çünkü

Tamam canım ama pilav da kabuz yapıyor ne olacak bu halimiz. Evet canım sivilceli yüzü hala pütür pütür
Bende de hemoroid olmıştu ama duphaloc kullanıyorum çoğu zaman iyiyim. Mecbur yiyorum napayım acısının en çekerim yeterki gaz olmasın sivilce için doktor bana krem verdi ama almadım . Konak içinde Sık sık banyo yaptır Dedi . Konak'ta gitti sivilceler ciddi azaldı .. minik minik var oda çok normal .. haftada 2 yapıyorduk ilk zamanlar banyoyu . Sen kaç defa ?

canım kundağı ellerini sararak yap ayakları sarma geçsem bırak ben yarim kundak diye böyle yapıyorum gazını çıkarıyor ayakları hareket ediyor çünkü
Bende yanlardan battaniyeyi sarıyorum ayakları serbest ama sıkılınca acaba Rahatmı değil diye düşünmeden edemiyorum

Sabahtandır çok yoğun korktum valla ilk kez böyle oluyor

Aynen bizde öyle :) durunca agliyo :) hatta bebek arabasıyla düz zeminde uyumuyo ama kaldırım da öyle güzel uyuyo ki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…